iphone 41 tyzden - 1.1.1.? 1.1.2. ?

vše co vás napadne
Odpovědět
tartarus
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pon pro 03, 2007 5:43 am

iphone 41 tyzden - 1.1.1.? 1.1.2. ?

Příspěvek od tartarus »

mam objednany iphone a dotycny co mi ho vezie mi podla rad ktore som tu nasiel oznamil ze je zo 41. tyzdna... ale nechce ho uz otvorit a fyzicky zistit aka verzia firm. tam je... co myslite budem mat este stastie a bude tam 1.1.1. alebo uz 1.1.2. Jedna sa mi hlavne o to usetrit cas ohladom cakania na turbo sim, nakolko pokial mi je zname tak krabicova 1.1.2. sa zatial neda pouzivat ako telefon len ako ipod.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

41 týden to je 1.1.1, ale je to opravdu jen tak tak...

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Neni to jiste .. spise ano, ale i v 39. tydnu uz se zacaly objevovat oob1.1.2 ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..

frolish
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte říj 30, 2007 4:40 pm

verze

Příspěvek od frolish »

Ja mam 42. tyden a je tam 1.1.1 takze mas velkou sanci ze jej tam budes mit taky

tartarus
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pon pro 03, 2007 5:43 am

Příspěvek od tartarus »

dufam ze hej :-) sice som preventivne objednal aj turbo sim ale bol by som radsej ak by to bola 1.1.1 a ja som mal starosti stym ze komu ju predam :-)

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Ja mam 40-ty tyden a od vyrobce tam byla verze 1.0.2 :P :wink:

tartarus
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pon pro 03, 2007 5:43 am

Příspěvek od tartarus »

takze starosti s tym ze ako sa zbavit turbo sim nebudem mat :-D mam 1.1.2. a dufam ze uz v pondelok mi pride turbo sim... nastastie som ju este objednaval za staru cenu ktora bola uz sa o sebe dost vysoka a nie to este teraz... hned ako ju budem mat v rukach a podari sa mi moj, momentalne iphod touch ;-) spojazdnit tak sa pochvalim... pripadne budem otravovat ak nieco zmrsim ;-)

tartarus
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pon pro 03, 2007 5:43 am

Příspěvek od tartarus »

takze turbo sim prisla...mal som obavy ze sa mi ju nepodary spojazdnit ale...prvy krat som sice urobil chybu a pri prepisovani prikazov som urobil chybu ale, potom som sa spolahol na copy&paste... a poviem vam celkom som sa potesil ked mi prvy krat zasvietilo O2 - Sk :-) iphone je naozaj v prvom rade o emociach...

frolish
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte říj 30, 2007 4:40 pm

sms

Příspěvek od frolish »

A funguji ti i SMS pry to nekomu nejede ??

tartarus
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: pon pro 03, 2007 5:43 am

Příspěvek od tartarus »

sms a aj vsetko ostatne mi ide... v instalery som si nainstaloval iWorld a dal som ako lokaciu Slovakia... neviem ci mam take stastie ale komplet vsetko od odbloku az po naprogramovanie sim som si robyl sam len spomocou tohoto fora a ... az na to ze turbo sa mi podarilo az na druhy krat nakolko prvy krat som vynechal jedno pismenko v prikaze ... a upozornujem ze it technologie nie su mojou parketou...

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

44 týden a od výrobce 1.1.1 :wink:
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Odpovědět