iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Zamčeno
kemo

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od kemo »

samozrejme neexistuje, a vzhledem k tomu, ze se nepohybuji v komunite lidi kteri, se zabyvaji JB, tak to byla otazka spise na ne, zda se vubec nekdo o neco takoveho pokousel, protoze ne kazdy treba ma zajem o iOS5...

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Barberry.pha »

Nejde.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

niky79

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od niky79 »

shimie píše:V tom to nebude. MMS mam normalne zapnute, na druhej strane tiez mi ich nikdy nikto neposiela. MMS su minulost.


Jak se v iphonu zapinaji MMS? Ty tam proste jsou nastaveny standardne, ale bez povoleneho datoveho pripojeni je IMHO neprijmes. Kazdopadne, nevim, zdali tento problem trva, myslim, ze to byla nejaka chyba v iOS 4.x.x. Pokud to tim neni, asi ti proste neco porad bezi na pozadi. Ukonci vsechny aplikace na pozadi a pro jistotu udelej hard reser (tlacitko na vypinani + homebutton drz tak dlouho, dokud nenaskoci logo Apple.)

lafore
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 760
Registrován: čtv říj 07, 2010 11:19 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od lafore »

chcem sa pouzivatelov ip 4S spytat, ci sa oplati prejst z ip 4. Zo zaciatku som bol nazoru, ze to nie je vyrazna zmena, ale ked si vsetko prekalkulujem, tak dokazem 4-ku predat drahsie ako kupim 4S, preto nad nou uvazujem. Ale mensia vydrz baterie a nemoznost vypnut 3G ma odraduje. Tak preto sa pytam, oplati sa prejst na 4S? Je tam viac pozitiv ako negativ? Vopred diky za odpoved.

A este by ma zaroven zaujimalo, ked vypnem mobilne data, vypne mi aj 3G?

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od shimie »

@ lafore
Ci sa ti oplati, alebo nie si musis spravit nazor sam z prispevkov co tu su.
Ano, ak vypnes mobilne data tak vypnes aj 3G.
Naposledy upravil(a) shimie dne pát lis 04, 2011 4:48 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

0XEEr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 312
Registrován: čtv kvě 05, 2011 8:47 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od 0XEEr »

#lafore: 3G pujde vypnout v pristim updatu, ktery vyjde behem nekolika pristich dni.
Ja osobne prechazim na 4S hlavne z duvodu, ze mi soucasnych 16GB u ctyrky uz nestaci.. lepsi fotak a nataceni je dalsi velky plus a znatelne vyssi rychlost taky super.
Baterky bych se nebal, myslim ze kazdej normalni clovek, co vecer prijde domu, da iphone do docku a je to.. kdyz se domu nedostanu, nabiju si ho z notebooku, nebo treba v aute. Takze bych to tolik nehrotil :)

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od shimie »

@ 0XEEr
Ak by si pozorne cital, tak v dalsom update sa 3G nebude dat vypnut.
viewtopic.php?f=118&t=49927
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

0XEEr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 312
Registrován: čtv kvě 05, 2011 8:47 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od 0XEEr »

shimie píše:@ 0XEEr
Ak by si pozorne cital, tak v dalsom update sa 3G nebude dat vypnut.
viewtopic.php?f=118&t=49927


Omlouvam se, jsem vul, ze si prectu od nejakeho uzivatele, ze to pujde vypnout, a ani si to neoverim : (

dungeon
Host
Host
Příspěvky: 124
Registrován: sob úno 16, 2008 7:19 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od dungeon »

Ještě bych se vrátil k tý baterce.
Zkoušel někdo přehrát telefon v DFU, dát ho jako novej, nedělat obnovu.
Potom znova, ale jenom restore, zase jako novej a nedělat obnovu.
Já jsem to takhle udělal na své čtyřce která žrala baterku jako o život a dost i hřála.
Takto jsem přehrál i další 3 iPhony4 co maj moji kámoši a u všech stejný kladný efekt.
Po tomto přehrání je i při hraní jenom vlažnej a baterka drží při běžným používání 3 až 4 dny.
Tak to schválně někdo testněte i na 4s
Obrázek
Obrázek

FruFru
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 06, 2009 2:54 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od FruFru »

mike-biker píše:
niky79 píše:Ty sms doručenky jenom pro iMessage. Pro standardni sms doručenky je potreba použit kódy operátora. WiFi sync funguje :-)

Používám pochopitelně iMessage. A doručenky nejsou. Samozřejmě je mám zaškrtlý a rovněž WiFi sync nic. Funguje jen, když propojím iP s PC kabelem, což je jaksi na pikaču. :D
Zkusím jiný PC.


Dorucenky ti budou fungovat, jen pokud je ma zapnute ten, komu pises.
Nastavenim ve svem telefonu upravujes jen to, jestli uvidi dorucenky ti co pisou tobe;)

Goyer
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 1:13 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Goyer »

Tak tomuhle rikam vlakno nesmyslu, reci s nulovou informacni hodnotou a celkove se udivuju kdo sedi na druhe strane vetsiny prispevku (i kdyz to tusim).

Mam x zarizeni od Apple a i kdyz mam 4ku mel jsem potrebu telefonu kvuli dalsimu porizenemu cislu, takze logicky jsem si koupil 4Sko. (doporucuju Vodafone a jejich akce, na byznys account jsem vyhadal neomezeny tarif volani, sms plus data vsude po CR misto 3400 na 1490CZK)

Pratele, to co tady kyda x uzivatelu jsou bud ubozi jedinci nebo lidi co jim smysly dobre nefunguji a nebo se na mne usmalo stesti a mam nejdokonalejsi iPhone v republice.

1) Wifi maly signal? Absolutni nesmysl! iP4S ma lepsi prijem, zkouseno osobne na 4 mistech vzdy vysledek ve prospech 4S o nejakou ci nejake dalsi site navic, kterou/ktere iP4 nenasla.

2) Soucasne s tim velmi chvalim antenu, protoze ne jako tomu bylo u ip4 na 3G, vjedu do tunelu a hovor pri prechodu na EDGE spadnul... na iP4s se vse prepne za chodu, uzasne... telefonuju x hodin denne a toto me vazne stvalo. Tim odpada i moje vypinani 3G, cili logicky i z tohoto duvodu neni potreba ani vypnout.

2) Vyzvaneni, je lepsi, cistejsi a kvalitnejsi (mozna bych polemizoval nad rocnim pouzivanim iP4, zda to nemelo vliv, ale teotericky ne - stroj je v naprostem poradku)

3) Vibrace jsou lepsi, decentnejsi a hlavne nerezonuje cely stroj jako u iP4 nacez jsou poznat skvele pokud mate ip v kapse

4) Vydz, s prominutim, ale co je tady kecu ohledne toho - jasna fakta, rychlejsi CPU, rychlejsi GPU stejna baterie, co cekate? iP dle mych odhadu vydrzi o 20procent mene, to je cele. I samotny apple tuto informaci realne prezentuje. Nabiji se mi v aute, v kanclu nemam s tim jediny problem. Prekvapive pro me je, ale rychlost nabijeni, ktera je rozhodne rychlejsi, zkousel jsem nabit na obou 30procent a ejhle, Sko rychleji.

5) Zahrivani, opet stejne, rychlejsi vykon si zada sve a je pravdou je teplejsi, ale minimalne a zadny fatalni problem to neni

6) Stroj je neuveritelne sviznej, odezvy, prace a je proste znat ze vykon vazne pridal a je radosti neco delat - coz dela jabko jabkem

Nestacilo by to takto ve faktech misto tech nesmyslu x stran?!

Mejte se a zapnete mozek, nekdy je to fajn.

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od SteveJSF »

Takhle nejak bych to videl taky. Akorat ten tarif neni potreba nijak vyhadat, ale proste si o nej rict, je normalne v nabidce.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Timmaigh!
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 28, 2011 1:30 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Timmaigh! »

Ja by som rad pridal moju skusenost s baterkou, naposledy som telefon nabijal v stredu vecer medzi 9 a 11 hodinou, teraz je 0:10 sobota, cize je to uz viac ako dva dni a baterka je na 56 percentach. Wi-fi som mal pochopitelne s vynimkou mozno 5-10 minut vypnute, kedze som nepotreboval ist z telefonu na net (mobilne data zatial predplatene nemam, takze tie mam vypnute konstantne, takisto som vypol Bluetooth), lokalizacne sluzby boli ale myslim vsetky s vynimkou iAds a Premavky zapnute... za celu dobu som len trochu telefonoval, dokopy mozno pol hodinu.
Cize takymto stylom si myslim, ze to v pohode vydrzi aj zajtra a mozno aj cast nedele, co nie je najhorsie s ohladom na famy co sa siria netom. Samozrejme inak prve dni, ked som mal wifi zapnute skoro non-stop, bavil sa so Siri, instaloval aplikacie a skusal blbinky, tak baterka sla dole behom jedneho dna.

leevi
Host
Host
Příspěvky: 115
Registrován: sob črc 18, 2009 9:00 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od leevi »

Myslím si to podobně. Opravdu jsem jenom trochu nervozní z baterky. Přes noc bez wifi spadla o 4%-to je dobrý. Jakmile na něj ale sáhnu, tak padá jak pominutá. A další mínus - stále nespolehlivé notifikace icloud mailu. Uvidíme, co zmůže aktualizace.
Dodám, že jsem neobnovoval ze zálohy.

Edit: po 20 pohotovostních hodinách (focení,wifi sync, sms, maily, cesta metrem,wifi, chvíli hraní) zbývá 55%. Asi je lepší skrýt procenta baterky. Člověk pak nesleduje každé procento - není to takový psychologický nátlak. :-)
Naposledy upravil(a) leevi dne sob lis 05, 2011 7:05 pm, celkem upraveno 2 x.
iPhone -> iPhone 3G S -> iPhone 4 S -> iPhone 5 S -> iPhone 6 Plus + iPad 3 g + iMac

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od SteveJSF »

To Timm...:
Uzivatelu, kteri pouzivaji iPhone jako ty, je mozna jedno procento. Tem pak vydrzi baterka klidne nekolik dni a podle me ten iPhone ani nepotrebuji. Vetsina uzivatelu ho pouziva tak, ze baterka sotva vydrzi dva dny, rada z nich ma jeste o den mene. Neni to zadna fama, take dobijim denne.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

MartanCJ
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: pát pro 25, 2009 4:46 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od MartanCJ »

Po par hodinách používání mám docela problém s WiFi, často to vypadává třeba na 10 až 30 vteřin, přitom na ipodu touch mi to nepadlo a vedle mám galaxy ran ze kterého ten signál taky nevypadne. Ale jinak je to úžasný kousek :)

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od cuting »

Baterka, výdrž, nemožnost vypnout 3G, te mne osobně moc netrápí, ale co mne za necelý jeden den NADZVEDLO, tak že se mi už 4x stalo, že jsem zvednul hovor, slyším volajícího ale on neslyší mne ! Po opakovaném vytočení mne pak už slyší. Jsem v plném signálu, žádné pŕechody mezi BTS. Jen dnes ráno 2x . To na iPhonu nepamatuju od prvního modelu. Jsem z toho nervózní.
 Apple hračky 

sharxen
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: úte črc 01, 2008 12:33 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od sharxen »

cuting : reklamace -> výměna za nový kus
iPhone 4S white - the most amazing phone ever

amdatlon1
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 647
Registrován: úte lis 25, 2008 3:49 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od amdatlon1 »

Mohli by ten foťák z lockcreenu opraviť v novej aktualizácií, niekedy sa mi to takto zobrazí
Obrázek
iPhone 6S Space Gray 64GB iOS9(od 10/2015) Telekom
Macbook Pro Retina L 2013(3/14)
iPad Air silver (12/13)32GB
iPhone 6 silver 16GB iOS8
iPhone 5S silver 16GB iOS7(od 11.13-10/14)
IPHONE 4S 16GB (10/11-10/13)
IPHONE 3G 8GB (6/09-10/11)

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od macodk3 »

amdatlon1: o niekoľko príspevkov vyššie som aj ja postoval podobný problém
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

Timmaigh!
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 28, 2011 1:30 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Timmaigh! »

SteveJSF píše:To Timm...:
Uzivatelu, kteri pouzivaji iPhone jako ty, je mozna jedno procento. Tem pak vydrzi baterka klidne nekolik dni a podle me ten iPhone ani nepotrebuji. Vetsina uzivatelu ho pouziva tak, ze baterka sotva vydrzi dva dny, rada z nich ma jeste o den mene. Neni to zadna fama, take dobijim denne.


A tym, ze ho ty musis dobijat denne, chces naznacit, ze ty si z tych, co iPhone potrebuju? Lebo nejaky Wildfire S alebo iny lacny Android by pre tvoje potreby nestacil, takze si musel kupit iPhone?

h4nz3k

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od h4nz3k »

Zkoušel jste někdo na 4s hrát hru RealRacing? Taky se vám hra tak seká, prakticky se to nedá hrát... Je to tím že není optimalizovaná pro 4s nebo to seká i na iP4?
edit: jedná se o první díl
Naposledy upravil(a) h4nz3k dne sob lis 05, 2011 4:34 pm, celkem upraveno 1 x.

0XEEr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 312
Registrován: čtv kvě 05, 2011 8:47 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od 0XEEr »

Real Racing 2 mi bezi uplne v pohode bez sekani. Nacitani je navic vyrazne rychlejsi nez u 4ky.

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od wolf »

cuting: dělá mi to to stejný!! dneska jsem zkusil obnovit nastavení sítě a zatím dobrý, ale je víkend a měl jsem minimum hovorů..jestli to bude pokračovat tak ho jdu nechat vyměnit..

Timmaigh!
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 28, 2011 1:30 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Timmaigh! »

Vie mi niekto poradit, preco mi nejdu prijat maily, resp. nemozem otvorit ziadnu stranku cez Safari, zatialco Skype app funguje (co napisem do chatu sa mi objavi aj na monitore computeru)? Pripojeny som cez domace wi-fi a pri snahe o pristup na net cez Wifi mi vypadaval aj net na compe, ktory je pripojeny k routru kablom s tym, ze DNS server is not responding...tak som DNS zadal manualne miesto automaticky a pripojenie na compe sa uz drzi, na telefone bohuzial stale nejdu tie maily, Safari ani Facebook app (napriklad)...nepomoze ani vypnutie/zapnutie wi-fi a ani obnovenie nastaveni siete...

diky

Lewhart

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Lewhart »

wolf: takze jsem na tom uplne stejne, pri vytvoreni hovoru se nekdy stane, cca kazdy 5 hovor, ze se nesepne reproduktor a je slyset pouze ozvena, volajici me normalne slysi, ale ja jeho ne, zjistil jsem, ze staci aktivovat hlasity odposlech a potom ho deaktivovat a vse je potom vporadku. Je to asi masovy problem, protoze uz se o tom hojne diskutuje v zahranicnich forech. Tak doufam, ze je to pouze SW zavada a v dalsim updatu to odtrani, jinak reklamace a vymena za novy. Jinak jsem si jeste dnes vsimnul, ze pokud telefonuju z auta pres Handsfree, tak pri spojeni me druha staran neslysi, opet pouze nekdy.

https://discussions.apple.com/thread/34 ... 0&tstart=0

iPhone 4s 16GB - Vodafone

Jenycek
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: pát zář 24, 2010 3:36 pm

iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Jenycek »

Dezerth píše:Jinak uvažoval jste o reklamaci kvůli těm šroubkům?


Neuvažoval, protože když jej mám v pouzdře, tak to není tak strašné jako když jsem jej nosil volně.
iPhone4 16GB black iOS 6.1 nonJB
iPad 16GB WiFi+Cellular black iOS 6.1 nonJB + ZAGGfolio Black Carbon Fiber/Silver

bob123
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: pon lis 12, 2007 11:38 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od bob123 »

Timmaigh! píše:Vie mi niekto poradit, preco mi nejdu prijat maily, resp. nemozem otvorit ziadnu stranku cez Safari, zatialco Skype app funguje (co napisem do chatu sa mi objavi aj na monitore computeru)? Pripojeny som cez domace wi-fi a pri snahe o pristup na net cez Wifi mi vypadaval aj net na compe, ktory je pripojeny k routru kablom s tym, ze DNS server is not responding...tak som DNS zadal manualne miesto automaticky a pripojenie na compe sa uz drzi, na telefone bohuzial stale nejdu tie maily, Safari ani Facebook app (napriklad)...nepomoze ani vypnutie/zapnutie wi-fi a ani obnovenie nastaveni siete...

diky

To bude prave tou DNS na routeru, skype ji nepotrebuje, proto maka, bud si nastav auto na routru, nebo vypln manualni na iphone
Adresa routeru by mela stacit (192.168.0.100 nebo 192.168.1.100 by melo makat ve vetsine pripadu) pripadne vygoogli dns server tvyho poskytovatele internetu a zadej ho na tvrdo, akorat to ma nevyhodu ze to musis delat u kazdyho novyho zarizeni ...
iPhone 2G 4GB
iPhone 4 16GB Vodafone
iPhone 5 16GB Vodafone
iPhone 6 16GB Vodafone
Macbook pro 13" (mid 2009) Snow Leopard
Macbook pro 13" 2016
Apple AirPort Extreme
New iPad 16GB Wifi

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od cuting »

Lewhart- také doufám, že je to "jen" softwarová chyba. Dnes se mi to stalo 3x a docela mi to zvedá krevní tlak. Je nepříjemné, když vám někdo volá, vy ho slyšíte ale on vás ne. Jinak BT v autě mi zatím fungovalo.Zkusil jsem teď obnovu sítě, uvidím. Ale pokud to nepomůže a ani brzký update to nevyřeší, tak jim ho hodím poprvé na hlavu. Telefon si kupuji především k tomu, abych mohl telefonovat. Tohle je horší , než "antenagate" a je to živá voda pro appleblijce. :twisted:
 Apple hračky 

Timmaigh!
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 28, 2011 1:30 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Timmaigh! »

bob123 píše:
Timmaigh! píše:Vie mi niekto poradit, preco mi nejdu prijat maily, resp. nemozem otvorit ziadnu stranku cez Safari, zatialco Skype app funguje (co napisem do chatu sa mi objavi aj na monitore computeru)? Pripojeny som cez domace wi-fi a pri snahe o pristup na net cez Wifi mi vypadaval aj net na compe, ktory je pripojeny k routru kablom s tym, ze DNS server is not responding...tak som DNS zadal manualne miesto automaticky a pripojenie na compe sa uz drzi, na telefone bohuzial stale nejdu tie maily, Safari ani Facebook app (napriklad)...nepomoze ani vypnutie/zapnutie wi-fi a ani obnovenie nastaveni siete...

diky

To bude prave tou DNS na routeru, skype ji nepotrebuje, proto maka, bud si nastav auto na routru, nebo vypln manualni na iphone
Adresa routeru by mela stacit (192.168.0.100 nebo 192.168.1.100 by melo makat ve vetsine pripadu) pripadne vygoogli dns server tvyho poskytovatele internetu a zadej ho na tvrdo, akorat to ma nevyhodu ze to musis delat u kazdyho novyho zarizeni ...



Diky za odpoved,

medzicasom som to vyriesil tym, ze som do routeru natvrdo nastavil adresu DNS serveru. V telefone bola v nastaveniach Wi-fi ako DNS prave adresa routeru (192.168.1.1), vsetko sa ale rozbehlo, az ked som ju zamenil za tu DNS adresu poskytovatela. Zaujimave akurat je, ze to predtym fungovalo a dnes zrazu nie, az pokial som nepomenil tieto nastavenia.

toro60
Host
Host
Příspěvky: 97
Registrován: sob lis 05, 2011 11:00 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od toro60 »

Zdravím všechny čtenáře a nadšence Apple produktů, chci si koupit nový iPhone 4s, měl jsem všechny verze kromě té uplně první ( 2G ). U iPhone 4 mi baterie vydržela intenzivnější používání v práci takže 8 hodin provozu ( internet, hry, sms, volání ), přišel jsem z práce a mobil měl půl hodiny na nabíječce abych sním vydržel do večera, chtěl bych se zeptat jak to nejspíše bude u nového iPhone 4s, vydrží mi baterie alespoň těch 8 hodin zábavy a komunikace ?

Dále jsem zjistil proč iPhone 4s není dostupný u operátora ani přímo v apple obchodě, volal jsem přímo na apple linku a tam mi operátor zdělil, že první série měla vadu(výdrž baterie) tak jí stahnuli z prodeje a teď se čeká až se vyrobí a dodá druhá serie... U operátora mají sice iphone 4s ale jen 16gb verzi která jim zatím leží na skladě a taktéž se čeká na dodání nové serie, která bude již obsahovat i 64gb verzi.

Předem děkuji za odpovědi
Nikdy nic nevzdávej, vytrvej a dojdeš až k samému cíli !

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od SteveJSF »

Tak to jsem na tom podobne jako ty. Takze asi budeme cekat na nejaky ten upgrade.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Timmaigh!
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 28, 2011 1:30 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Timmaigh! »

Este mam jednu otazku, na krabicke od telefonu som si vsimol, ze vedla ikonky signalu anteny je ikona 3G, ja tam ale nemam nic (respektive T-Mobile, ale ziadne 3G, E ani nic podobne)...mam ale vypnute mobilne data, bude to tym? Alebo len nemam doma 3G signal?

Vulgi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 245
Registrován: pon led 25, 2010 4:20 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Vulgi »

Toto60 tak boli vadne kusy tak by to mali vyreklamovat a dat mi nový kus bezchybny z tej druhej série ne? Ja viem že to mi asi nikto nevymeni ale dpc toto Co je za bordel kúpim si drahý mobil a prave tu zlu sériu dostanem :( keby vas tu nebolo toľko tak by som aj napísal že to sa môže stať len mne....

Colpeas
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1307
Registrován: ned zář 20, 2009 9:26 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Colpeas »

OT: já věděl, že spěchat se nevyplatí... :)

2012 MacBook Air 13" 1.8GHz | 8GB RAM | 128GB SSD
2010 MacBook Pro 13" 2.4GHz | 8GB RAM | 750GB - odcizen! S/N: W805312VAPT
2006 Mac Pro 8-Core 2,33GHz | 16GB RAM | 256GB SSD + 3TB RAID0 | ATi HD4870 1GB
2005 PowerMac G5 Quad 2,5GHz | 8GB RAM | 1TB RAID0 | Quadro FX4500 512MB

Džanek
Host
Host
Příspěvky: 143
Registrován: ned srp 02, 2009 6:22 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Džanek »

Tak mám taky 4S a hned zítra ho vracím a nechávám si spolehlivou 4. Reprák při zvonění šíleně chrastí a navíc mně tak třikrát denně telefon ukáže ,,neplatná sim,, pomůže až restart. Už mě tímto začíná apple pěkně srát!

abroBA
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: ned zář 07, 2008 4:16 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od abroBA »

Tak mi konecne dosiel Iphone 4S 16gb verzia. Nastavil som ho ako novy pristroj a zatial som ho nabijal len raz takze zatial k baterke ziadny koment. Jediny problem co mam je ze byvam tam kde je slabsi signal a doma casto mame zly signal. Problem je ten ze IP 3G a moj stary IP 4 maju pri lepsom 2-4 ciarky a tento od rana nic. Tak som musel hodist spat simku do IP 3g a facha. Ci je to len tym prepinanim sa z 3G siete do tej nizsej alebo je to daka chyba? Nepomoze obnovenie nastavenie siete? Alebo len pockat do opravy FW?
iPhone 7 64GB black
iPhone 5E 64GB white
Ipad mini 4 64GB silver
iPhone 6s 64GB white
iPhone 5 32GB black
iPhone 5C 16GB white
iPhone 4S 16GB
iPhone 4 32GB black
iPhone 3G 8GB black

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od Barberry.pha »

Timmaigh! píše:Este mam jednu otazku, na krabicke od telefonu som si vsimol, ze vedla ikonky signalu anteny je ikona 3G, ja tam ale nemam nic (respektive T-Mobile, ale ziadne 3G, E ani nic podobne)...mam ale vypnute mobilne data, bude to tym? Alebo len nemam doma 3G signal?


Kdy mas vypnute mobilni data, tak se ti nic neukaze. Az je zapnes tak to budes mit jako na krabicce.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od BiGFiSh »

toro60 : ja myslel, ze to je chyba noveho iOS, ktera se opravi updatem.. nebo neopravi?

(Vedet tohle tak ten telefon vratim v tech 14ti dnech... Jenze ted je v reklamaci tak to stejne nestihnu. A taky pruser, ze jak to neni na moji smlouvu tak jim to nemuzu o hlavu omlatit sam.. - jinak odstup od smlouvy je mozny i po mesici ne ? S udanim duvodu, ze vyrobek, ktery jsem od nich dostal je smejd, ktery nesplnuje moje pozadavky a zkratka neni ,,plne funkcni"..-tudiz oni nesplnuji smlouvu z jejich strany.. ? A to nezminuju cachry Tmobilu jako takove)

Celkem jsem zklamanej z iPhonu.. poprve mam vytobek od Apple, presel jsem z HTC Desire Bravo, o kterym mi ostatni vnucovali, jaky je to smejd, ze jedine IP je kvalita.. Nicmene s zadnym telefonem jsem nemel problem takovy, ze by mi za 2 dny chcipl a neslo s nim nic delat. (to samozrejme mohla byt nahoda, ostatni veci - na foru osatnimi zminovane fungovali..).

Jenze...pak se doctu ve vlakne o Britexu jaci to jsou hajzlici, ze delaj ruzny figly, aby to nemuseli uznat a davaji repasy.. Fakt se tesim, az dostanu ,,novy" telefon(kdo vi jestli), ktery bude mit jinou vadu, co ten muj prvni nemel.. (nekterym lidem neslo bluetooth, pri vibracich vrze, spatny reproduktor, nechyta a nebo pada wifi apod..).
A kdyz toro pise, ze apple stahl telefony kvuli vade, co mi asi tak britex muze dat za ,,novy kus" ze ?

Nevim jestli nemam prilis pesimisticky nazor na apple jen kvuli tak brzke reklamaci a kvuli tomu, ze jsem se nechal ,,ovlivnit" tim co zde lidi pisi.. Ale neco na tom preci jen bude.. Nebo jsou vsichni tezci kritici ?:)

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: iPhone 4S - postřehy, zkušenosti, otázky

Příspěvek od soumrak »

BigFiSh vem si kolik tech mobilu Apple denne vyrobi a denne proda => je logicke, ze nejake procento je proste s vadou, akorat s tim jak roste pocet prodanych kusu logicky roste i pocet tech vadnych. Takze jsi mel zrejme opravdu jenom smulu na spatny kus, me se to takhle stalo nekolikrat u komponentu do PC, vsem to slo, ale jenom ja musel dycky dostat ten spatny kus :D

Zamčeno