Problém při JB - Iphone could not be restored, an unknown er

Odpovědět
Sanchezik

Problém při JB - Iphone could not be restored, an unknown er

Příspěvek od Sanchezik »

Mám problém, koupil jsem iphone 3g u vodafone a snažil jsem se ho jailbreaknout. Použil jsem tento návod http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=1842 ale v polovině restore mi to hodilo chybu. Iphone could not be restored, an unknown error ocured 1611.Když dám restore znovu už se to ani nezačne načítat. Iphone je n/a. Problém bude asi v tom restore souboru. Jsem hlupák a nepodíval jsem se co mám za FW.

Děkuji všem za rady. Kdyby byl někdo tak ochotný a napsal mi na icq.... 311058264

edit: Zkusil jsem restornou na original FW, ale hlásí to tu samou chybu.... píše to preparing iphone for restore pak se na iphone objeví čára která zobrazuje kolik % je hotovo, ale zůstane na 0% a pak to hodí tu chybu.

edit: podařilo se mi to opravit, podržel jsem 15 sekund obě tlačítka a iphone naběhl a itunes napsalo: CG, your iphone has been unlocked. Iphone funguje ale pořád nemám custom firmware. Jinak fw mám 2.2. Díky všem za rady:D
Naposledy upravil(a) Sanchezik dne ned kvě 17, 2009 9:34 am, celkem upraveno 1 x.

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Problém při JB - Iphone could not be restored, an unknown er

Příspěvek od toncek »

Hledej na fóru chyba 160x. Či přes google error 160x solution.

Univerzální řešení této chyby neexistuje, vždy a každému zabere něco jiného.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

Odpovědět