Redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Drago »

Uz sa niekomu stalo, ze po redsn0we napisalo Done! a v telefone nemal Cydiu ako mne ? :D

normalne zapnem redsn0w 0.7.2, najdem si origo FW 3.0, nieco popise, potom dam iP do DFU mode, vsetko prebehne (trocha dlho to trva, 1x dlho trval ramdisk, na druhy raz uploading kernel) a potom pocujem, ze pipne, tak pise ze Done, dam Finish, iPhone je vypnuty - zapnem ho a je tam stale normalka 3.0 :D
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

richie9
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: úte zář 30, 2008 8:38 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od richie9 »

Mne robi presne to iste a tiez som sa pytal nikto mi ani lel neodpovedal !Tak ho mam bez JB :-(.
iPhone 5S 32 GB fw 7.1.1
iPhone 4S 32 GB fw 7.1.1
iPad Mini Retina 32 GB 7.1.1
Macbook Pro 13' late 2012

rocco191

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od rocco191 »

richie: taketo problemý som si všimol pri redsn0w 0.7.2 skus urobit JB s redsn0w 0.7.1

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od BlazingUFO »

toto moze byt problem skrytej ikony cydie pri obnove zo zalohy, vtedy treba ist do nastavenia/vseobecne/obmedzenia -zapnut, vypnut a vsetky iukony by sa mali zobrazit, ak sa cydia nezobrazi problem je inde ale za skusenie nic nedate
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Drago »

Aka obnova zo zalohy ? ja som iba vypol telefon, zapol redsn0w, ked to dokoncil, tak sa telefon vypol, s iTunes som nerobil nic
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

hersi

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od hersi »

ja som robila s 0.7.2 a ziaden problem nebol... v pohode mam funkcnu prekvapivo aj cydiu,aj icy... a zatial som ani nenatrafila na app ktore pod 3 nejdu :lol: aspon nie tie z ktorych som chcela :D a mne JB prebehol behom minuty vsetko komplet,vsetko fici :))

maweric
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: úte zář 09, 2008 6:34 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od maweric »

čus, mám problém s mým 3G fw 3.0.
Udělal jsem JB přes redsnow 7.2., vše proběhlo ok. Nainstaloval jsem pár věcí ze cydie (memtools, docs, PowerTools, OpenSSH,StatusNotifier,Winterbord, Lock info), potom pár normálních aplikací.

ten den vše OK. Druhý den jsem si hrál se bundlem(dohrával obrázek operatora) a pak si hrál s nastavením LockInfa.

Třetí den jsem zjistil že se mi nedá dovolat (z 10ti zkušebních "hovorů" iP začal zvonit jen jednou, takže pěkně na h****.

Takže jsem udělal jsem restore bez nahránaní backupu(stav nového iP) provedl jsem test vše OK. Znovu JB přes redsnow, znovu test OK. Instalace pogramů ze cydie (memtools, OpenSSH, Winterboard, BoosPrefs, znovu test vše se zdálo být OK, ale byl problém ssh. Používám iPhone tunnel suite, který před restore běhal naprosto v pořádku. Nyní to háže chybu "Network error: Software caused connection abort". Dál jsem tel neřešil. Přes noc se vybil a vypnul. Nyní jsem ho v praci zapnul a bylo mi divné, že mi nepřišel výpis z banky, tak jsem zkusil zněj zavolat ( bylo OK) a poté jsem zkusil zavolat na iP a zaznělo volaný účastník je nedostupný!

Takže pěkně naštvaný jsem provedl odinstalaci všech programů za cydie, ale vůbec to nepomohlo.


Mám tedy dvě otázky:
1) Proč se mi nedá dovolat na iP?
2) Proč nefunguje iP tunnel suite s iP?


Diky za každou radu

EDIT:
Setkal jste stím někdo? víte co stím? je to docela akutní, jsem skoro bez telefonu :/
iPhone 3G Black |8Gb| FW 4.0 JB
iPhone 3G White |8Gb| FW 4.2.1 JB
iPhone 4 Black |16Gb| FW 6.1.3 JB

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od pajcer »

1) mozo keby si neinstaloval tolko veci zo Cydie :idea: nie vsetko je kompaktibilne s FW 3.0 (a hlavne nemyslim ze zmena loga operatora a po. su take strasne dolezite veci)

2) keby si trocha hladal tak je to tu uz snad v kazdom vlakne, treba zamenit jeden subor:

tento subor:
C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\iTunesMobileDevice.dll

nahrat sem (prepisat) :
C:\Program Files\iPhone Tunnel Suite 2.7 BETA\iTunnel\

- pripadne treba niekedy viac restartov iphonu lebo aj mne sa uz raz zdalo ze to je nejake zaseknute, ale potom sa to rozbehlo...
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

maweric
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: úte zář 09, 2008 6:34 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od maweric »

Díky,
ad 1) logo jsem po restoru neměnil a hlavně instaloval míň věcí ze cydie, po zjištění té chyby jsem vše odinstaloval. Vůbec to nepomohlo....

ad 2) zkusím to, ale je mi divné že před restore to běželo hned bez problémů.


EDIT:

Takže iP tunnel už funguje, díky. ale teď ten hlavní problém, nenapadá Vás něco? Tyto aplikace(popsané výše) má nainstalované i kamarad s 2G na FW 3.0 a jemu to běhá bez problémů...

EDIT2 pro moderatory: Velmi Vám děkuju, chtěl bych vidět Vás kdyby jste měli stejný problém jako já...
iPhone 3G Black |8Gb| FW 4.0 JB
iPhone 3G White |8Gb| FW 4.2.1 JB
iPhone 4 Black |16Gb| FW 6.1.3 JB

yourk

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od yourk »

prosim vas, som tu novy tak nie som isty ci pisem do spravnej temy, ale dotyka sa to JB, ak nie tak srry.
Ide o to, mam iPod touch a presiel som na 3,0 a mam aj JB cez redsn0w, ale ked davam hocikaju aplikaciu, tak mi vypise v iTunes chybu, idu mi len aplikacie cez Cydiu, cez iTunes ziadna, konkretne vypise:
"The application was not installed od the iPod because an unknown error occurred (0xE8008001)"
Prosim pomozte ak viete :cry:
Tnx for anything

Neděkuj, anebo poděkuj za mou benevolenci v případě části tvého příspěvku, která, jak jistě víš, se dotýká warezu. V pravidlech fóra, která sis měl přečíst před registrací na fórum (a doporučuji ti, abys to urychleně dohnal), se jasně píše, že cokoliv, co se týká warezu (pirátství) bude postihováno. Jsme fórum přísně "newarezové". Svoje dotazy ohledně takovýchto věcí směruj na jiné weby, které se tím zabývají. Odkaz na pravidla fóra přikládám. Beavers.
http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=112&t=10929

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od tvosi »

tohle je WAREZ ->SMAZAT

Příště využívej tlačítko Upozornění na příspěvek (viz Pravidla, stať Založení nového vlákna), pokud máš nějaké pochybnosti o jakémkoli příspěvku. Beavers.
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

kanec48

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od kanec48 »

kde prosím najdu ten čistej fw 3.0 ve svém počítači, abych ho tam mohl přetáhnout?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od rony »

kanec: musis si ho stiahnut, hladaj linky v sekcii s navodmi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

smejko0

Re: redsn0w - novy jailbreak nastroj pro iphone 2G,3G,ipod touch

Příspěvek od smejko0 »

a kde najdem ten fw 3 v mojom pc?nemozem ho najst....

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od 2L8 »

Pozeram, ale mozno som to nejako prehliadol - robil tu uz niekto JB na iPod Touch 2G?? Ale na FW 3.0! Ak hej ozvite sa prosim ... Lebo mne to stale nejde.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od dodulo »

ano robil, funguje vsetko bez problemov
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Tony1 »

Všechny zdravím, taky přidávám svuj malý postřeh z přeinstalace na 3. Mam 2G a před přeinstalací 1.1.4, dle návodu jsem použil iPhone1,1_3.0_7A341_Restore pak redsn0w samo že s BL-39 BL-46. vše se nainstalovalo bez chyby jen je třeba sledovat kdy se iPhone resetuje a nechtěně do toho nevstoupit pod doměním že instalace je hotová. Celá přeinstalace po vložení softu 3 do redsn0w trvala tak něco kolem 10-15 min tak že se mi nezdá zde popisovaný čas kolem 2min. Po nainstalování jsem v telůefonu resetnul všecha nastavení, taky mi po nainstalování MMSpatche sla baterka do kytek, ale po odinstalovaní a následovném resetu nastavené vše OK ke vší spokojenosti. K wifi dodávám že prozatím se mi zdá vše taky Ok. Jen upozornuji že po resetu nastavení je třeba vypnout pusche v nastavení mejlu, a SSH v SBsetings, dál SSH se pokaždé zapne při vypnutí a zapnutí telefonu, tak že je třeba po zapnutí telefonu ručě v SBsetingd vypnout SSH jinak baterie bude zase rychle klesat. samo že při nošeí mám vše vypnuto (SSH, WiFi, Bluettoth).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od 2L8 »

Ahoj dodulo a ako si to prosím robil? Môžem to teraz cez redsnow najnovší 0.8? Lebo skúšali sme to cez neho a najprv sme nahodili FW 3.0 cez shift + restore cez iTunnes a nič nechcelo ísť a bol to FW na iPod Touch 2. : alebo mám rovno redsnow naviest na FW 3.0? ;) ďakujem
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Tony1 »

Dovolim si odpovedet 2L8 tak zaprve musis mit 3 soft pro 2g, hledej v navodech odkazy na stahnuti sem vkladat nebudu pak instal do 2g pres Shift, pak vlozeni stazene 3 softu do Redsn0w Doporucuji 0.7.1, pak probehne proces kde se 3 soft prepise diky Redsn0w a Redsn0w te vyzve k pripojeni 2g a DFU mod pres home a vypinaci tlacitko a nasledovna instalace. Vse je zde popsano v navodu a funguje to.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

homberg

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od homberg »

pro kanec, smejko a dalsi, kdo nevi, kam jim iTunes uklada stazeny firmware pro iP na PC. Najdete ho zde: c:/Documets and Settings/*vas_profil*/Data aplikaci/Apple Computer/iTunes/iPhone Software Updates/ Kdo ma malo mista na disku, muze tento adresar promazat od starych fw, ke kterym se jiste nikdy nebude chtit vracet :)
Tohle plati pro windows xp...

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od 2L8 »

Ahoj Tony1 ono som počul vraj ešte pred nahodenim FW 3.0, treba pred shift a restore dať iPod do DFU módu, až potom sa prepise FW. Takto som to ako píšeš robil, len mi to nechcel iTunnes nahrať. Dúfam, že sa dá dať potom restore naspäť ten FW 2.2.1. Ale poskusam dikess :)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

2MATRIX
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 505
Registrován: čtv črc 30, 2009 11:55 pm

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od 2MATRIX »

mám problém,po uspešnem jalibreknutí iPod Touch 2G os 3.0 mam restore mi cidia ked chcem nainstalovat niečo vypiše nakonec eror Could not perform immediate configuration on essential,prosím nepomože niekto??

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od 2L8 »

A updatoval si si tie essencials?
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

2MATRIX
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 505
Registrován: čtv črc 30, 2009 11:55 pm

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od 2MATRIX »

ano ale nejede to lebo pri instalacii napiše eror tak že nejde to

erno930113

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od erno930113 »

jerrx píše:jakoze do dfu se uvadi iphone az te k tomu program vyzve.. pokud ho budes mit v dfu predtim tak se to sekne..

mne to sekne aj ked ho dam do DFU modu az ked ma vyzve

McDog

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od McDog »

Oplati sa ist do OS 3.0.1+JB?Teda ked mam teraz OS3.0+JB?

vajkooo

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od vajkooo »

mám problém,po uspešnem jalibreknutí iPod Touch 2G os 3.0 mam restore mi cidia ked chcem nainstalovat niečo vypiše nakonec eror Could not perform immediate configuration on essential
vie niekto poradit s tymto problemom??? Je to dost surne....pomoze dalsi JB???alebo co???

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od Tony1 »

Všechny zdravím dnes jsem se vrhnul do 3.0.1 a vše OK tak jak je na začátku v návodu, tak že pár postřehů:
- originál udate z iTuns na 3.0.1 sw
- Redsn0w 0.8 vybrán ale 3.0.0 sw.pak zaškrtnuta Cidia a unlock
- dale bodloadery 3.9 a 4.6
- DFU mod a jede to.
- po prvním spuštění Cydie jsem dal Complete
- dale SBSettings, openSSH, *censored by EU* for OS3.0,
- nasledně SwirlyMMS2, iBluetoot (ten jsem ale stale nerozjel:o((), facebook
- vše jede v poho jen Seznam TV mi nejde aktualizovat tam bude třeba přeinstal.

EDIT:
Vajkooo myslím že je problém s prvním spuštěním cydie protože po prvním spuštění Cydie po přeinstalu na 3.0 sw vyskočí nabídka ze tří možností první jen essential druhá je Complete a třetí zrušení nabídek. Nevím jak znovu tuto nabídku spustíš ale myslím že pokud ti to nebudu činit problém tak znovu přeinstal a dávat pozor.

Taky tě zdravím a jak vidíš, tak jsem ti příspěvek
upravil tak, aby odpovídal pravidlům (viz odkaz níže). Editací vlastních příspěvků se vyhneš tomu, že ti je příště budu mazat bez varování. Beavers.

http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=112&t=10929
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

C1TR0

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od C1TR0 »

Potrebujem pomoc mam cydiu vsetko aj openshh len ked chcem cez winshp sa dostat do mobilu pyta ip len ta sa da iba cez wifi a nevem co dalej pls help:)

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od Tony1 »

Zapni wifi v telefonu pak najed do Nastavení-Obecné-Siť-WiFi-tam si najdeš svou wifi s kterou ses spojen a zozklikneš ji no a hned nahoře uvidíš IP adresu routru tu si poznačíš a zadáš do WinSCP nasleduje připojení a heslo alpine a musí ti to jet.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

C1TR0

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od C1TR0 »

Smazáno pro porušení pravidel o editaci předchozího příspěvku. Již tě varoval kolega, abys nastudoval pravidla. Chceš-li se vyhnout sankcím, učiň tak. scorpi

engel
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 277
Registrován: stř črc 30, 2008 1:18 pm

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od engel »

hledej v návodech, jde to přes iTunnel přes kabel

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

Příspěvek od 2L8 »

markus.22 píše:Oplati sa ist do OS 3.0.1+JB?Teda ked mam teraz OS3.0+JB?

Onedlho mas FW 3.1, ale ja mam aj 3.0.1. Ale uz by som nemenil, ale pockal na tvojom mieste.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Odpovědět