Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Jailbreaknete si iPhone 3G, navzdory tomu že příjdete o záruku?

Ano jailbreaknu, příjdu tak o možnost reklamace.
181
47%
Ještě nevím, podle toho co nabídne Installer. (Cydia)
98
26%
Neudělám to, chci záruku a možnost reklamace.
105
27%
 
Celkem hlasů: 384

sad69

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od sad69 »

jj počkam až budu mít doma wifi a asi se do toho jailbreaku pustím. Jak říká jedna reklama:

iPhone 11490 korun, fólie invisible shield na něj 500 korun, pohled kamaráda na quake4 běžící na iPhonu - k nezaplacení :twisted:

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Drago »

Ze by ho aj ja jailbreaknem ? Hm, rozmyslam. Inac neviem, mozno to tu uz bolo. Ale ked urobim JB, nemusim nic potom aktivovat, ci unlockovat ? Stale budem moct moj ofic. kupeny iP z Orangu aktualizovat cez iTunes bez strachu s blocknutia ?
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od scorpi »

@sad69
Nemá chybu! :lol:

@Drago
Potom už se nemusíš bát ani zubaté :wink:

Wlashack

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Wlashack »

No já osobně počkám až buď jestli bude ve FW 2.1 podpora CZ nebo alespon vypnutí autokorekce. Pokud ne, tak si počkám až se trochu vyjasní situace jailbreak vs. reklamace, případně bude nějaký postup na 100% virginizaci.

Přeci jen telefon za 14.000 Kč a zbavit ho záruky 3 dny po koupi :?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od ls8 »

Ale to uz prece davno vime: firmware 2.1 vyjde 9.9. (mimochodem tento den se bude konat keynote Steva Jobse, na ktere predstavi m.j. nove iPody a MacBooky). Ve firmwaru 2.1 bude moznost zapnuti ceske a slovenske klavesnice, bez autokorekce. Kompletni lokalizace (zatim) nebude.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Saddako »

ls8 píše:... firmware 2.1 vyjde 9.9. ...


No super :) V tom pripade MOZNA do toho JB nepujdu. Doufam, ze daji Apple nekdy oficialni moznost jak mit ve founu jina temata (SB, WB) nez to defaultni.
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Wlashack

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Wlashack »

Já bych ani nemusel měnit vzhled celého tématu. Stačilo by mi dát pozadí i do springboardu, nejen na "unlock" obraozvku, tak jak to umí právě SB, zbytek ať klidně je jak je ...

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Carabei »

na mobilmanii v dotazech pro tmobile ohledne iPhone jsem se zeptal na zaruku, jailbreak, podivejte se co odpovedeli.

Ptal se: Carabei
Dobry den, zajimalo by me jak se bude v servisu(ci jak nazvat vymenovani porouchaneho iPhonu za novy) pristupovat k zarizeni na kterych byl proveden Jailbreak. Zda zakaznik prijde o zaruku ci nikoliv. V pripade ze ano, reknete nam jak uvest iPhone do stavu kdy Jailbreak nepoznate?


Odpověděl: Miroslav Richter
Zdravim, jako zástupce oficiálního distributora iPhone Vám jailbreak nemůžu doporučit. Dle podmínek výrobce je jakýkoliv SW zásah do přístroje - mimo oficiální zdroje v App Store - porušením podmínek a hrozí, že nebude uplatněn bezplatný servisní zásah. Pokud si nejste jisti, doporučuji provést reset přístroje (Settings > General > Reset > Erase all content & settings) - předtím zálohovat :).
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

bowman

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od bowman »

mam tomu chapat tak ze staci reset pristroja, a uz sa budu v servise k jailbreaknutemu iphonu spravat ako k NE-Jailbreaknutemu?

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Carabei »

ja bych to tak chapal, tento vymaz se dela cca hodinu, takze iphone musi byt vymazany dokonale i kdyby nechtel :lol: jinak druha moznost dfu, rekl bych ze pri reinstalu orig fw pomoci dfu a nasledne tento vymaz, neni co by se dalo na iphonu najit z jailbreaku. pokud by stacila vzdy jen jedna moznost, tak neni co resit, home button a zaroven display se v jednu chvili vetsinou nepodela, ne?
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od ls8 »

Hele zeptej se toho pana Richtra taky jestli je zasah do firmwaru taky porusenim autorskeho zakona (a ktereho paragrafu), at nam konecne rozsekne diskuzi na viewtopic.php?f=7&t=7010 :)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Carabei »

moznost ptat se byla na mobilmanii vcera, ted uz mas smulu
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

fajnman

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od fajnman »

Tez jsem jailbroken, trvalo mi to asi 5 minut. :-) Ono asi nema smysl mit iPhone bez vsech tech aplikaci, vychytavek, protoze to je prave ten iPhone a zadny jiny a zvlast pokud jsem byl uzivatel iPhone 2G. Udelaji cestinu, udelaji autokorekci, ale tot vse, tim to hasne, porad budete mit iPod, Safari a Phone. S prominutim dat 14 litru za tady tuto cihlu, to si poridim radsi macbooka a tak jsem si rekl, ze do toho JB pujdu, jelikoz chci vic a budu chtit vic vzdycky, mam jailbreak a jsem tam, kde jsem byl se starym iPhone, muzu delat cokoliv a hlavne mam SSH, takze fakt cokoliv, pokud by se s telefonem neco stalo, tak max. do 4 tis. zaplatim za opravu, jinak ani vic to stat nemuze, nejsou tam tak drahe soucastky. A hlavne, nikdo nevi jak to Apple bude delat, jestli bude vsechny telefony kontrolovat a jestli se na to bude divat tak ci onak, kdyz pujde o chybu rize hw, proste ukaze cas. Nikdo nevi co bude, a treba dev team udela neco, co obejde tady toto a Apple nic nepozna, nepozna, ze tam bylo zasahnuto,.

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Carabei »

byl by nekdo zde na foru schopny a ochotny vyzkouset ruzne metody vymazu, aby se zjistilo, ktere s jistotou nezanechavaji stopy(pritom cvicne vzdy nainstalovat nejakou aplikaci, aby bylo videt jestli soubory pretrvaji ci nikoliv)?

apropos podle navodu na iclarified jsou polozky bootneuteru zasedle, tudiz jailbreak nezasahuje do bootloaderu.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

vernius
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: sob srp 30, 2008 8:57 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od vernius »

chci si ho koupit, ale nevím. bez toho jailbreaku to nemá cenu. Třeba já potřebuju googlmaps offlinově a to jinak nejde
Pokud si v ČR koupím notebook s window, nainstaluju linux a poláme se HW, tak ho dodavatel musí opravit (jen HW)
Pokud si kupím iPhone tak je to stejná situace, SW neovlivňuje záruku na HW (třeba prasklej kryt atd.)
Otázka je, zda jde nahrát SW do "zformátovanýho" iPhonu.

sad69

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od sad69 »

Tak zrovna se jdu pustit do JB, snad se mi vše povede. držte palce....

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Saddako »

Mozna by to chtelo novou anketu. UDELALI jste uz JailBreak?
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Almi »

ja si počkám radšej na príchod fw 2.1 a potom sa pustím do jailbreaku.
nebaví ma to základné prostredie :) aj na 1.generácii som mal kompletný custom.
čiže aby som to nemusel robiť aj na 2.0.2 a potom zas na 2.1.
preto radšej ešte počkám 8)
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Carabei »

Almi: mno nevim jestli ma cenu cekat, presne datum s jistotou neni a kdo vi jak dlouho bude trvat nez bude pokorena 2.1, i u prvni generace sly nektere verze rychleji a nektere pomaleji prolomit, mno a rekl bych ze ta 2.1 bude mozna z tech pomalejsich. i kdyz zase treba na 2.1 pujde diky nejake chybe vyvojaru unlock :wink:
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

sad69

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od sad69 »

JB hotový, zatím vše jde jak má a podařilo se napoprvé :D 8)

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Saddako »

Stejne si myslim, ze pru*erovy bude spis odblokovani (pokud by slo) pri kterem se musi delat zmena bootloaderu. Vetsina informaci ohledne revirginizace se odkazuje na founy prvni generace, ktere meli udelanou zmenu bootloaderu. Pokud tedy nepujde nekdo reklamovat telefon na kterem pri loadu sviti ananas tak by to melo byt OK.

// Ted jsem narazil na postup virginizace iPhone (http://limitededitioniphone.com/how-do- ... gin-state/) a opet se zde uvadi problem s flashnutym basebandem. Je nekde nejaka informace o tom, ze "pouhy" jailbreak, ktery se basebandu snad nedotkne, zanecha v telefonu stopy i po prehrani firmware v DFU modu??
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

dj-tony

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od dj-tony »

zdravím na warforum.cz sem našel toto:

dotaz:
Zdar lidi když jailbreaknu Iphone nejde to potom nějak potom opravyt aby to nepoznali, třeba zkusit přeinstalovat FW:-)

odpověd:
jj, jde to , nahrajes original FW,ale kdyz se ti posere neco na hardware a nepujde to prehrat,tak ses stejank nahranej.

je to pravda?

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Carabei »

mno pokud se nedostanes do dfu a zaroven se ani nedostanes do systemu, tak je pravdepodobne ze se tam asi nedostanou ani servisaci, realitu ale nebudeme vedet dokud se to nekomu nestane a nenapise to sem.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

Jeremi

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Jeremi »

keď som si iP kupoval tak slečna v Tmobile ma upozornila ze tam nieje slovenčina ale ze sa tam dá nahrat ze staci hladat na internete ja som jej povedal ze je tam ale potrebný softvérový zásah do telefónu a ze keď to urobím prídem o záruku ona mi povedala ze tým ze si nahrám slovenčinu aj ked nie oficialnou cestou určite o záruku neprídem takže neviem teraz ci ked prídem s JB telefónom s nahratou slovencinou ci mi reklamáciu uznajú

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Saddako »

Jailbreak proveden :)
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

Krtko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 397
Registrován: úte zář 02, 2008 10:37 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Krtko »

Ja do toho asi pojdem :D ta zaruka ma az tak netrapi. Dufam ze sa mi tam nepokazi hned nieco najdrahsie :|

janekx

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od janekx »

Dle mych informaci se umi v IP vrtat jen O2 aby zjistil jestli nebyl hacknut, u ostatnich operatoru zatim zjistuji.
V kazdem pripade je lepsi IP usmrtit na dobro nez premyslet jak po sobe zamect stopy.

domca456

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od domca456 »

JA bych fo toho sel jenom ze dvou duvodu a to CESTINA
a moznost instalovat cracknute app. :lol: 8)

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od 2L8 »

Cauko, ale aj napriek tomu, ze by som neurobil JB, tak pojde davat do iPhonupesnicky z PC a pod., ze?
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Caanigia

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Caanigia »

Písničky Ti pudou bez problému, i Videa i obrázky. Také ti půjdou i aplikace z appstore, půlka tam jich je zadarmo, ale jsou to aplikace na nic, ty co za něco stojí stojí také v mém případě nějaký ten dolar :) Osobně mám JB a aplikace asi v hodnotě 100 dolarů, tak si to spočitej no :wink:

dalko

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od dalko »

Nejaká malá skúsenosť. Po všetkých snahách spojazdniť Iphone 3G ofic kúpený na Slovensku, kde mi po jailbreaku vypísalo hlášku repair needet, som s ním nepohol. V topicu Repair needet sa akosi nerozbehla debata o tejto chybe, tak som ho jednoducho reklamoval. Reklamáciu mi neuznali.

shade

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od shade »

ohľadom tej topic question:
v pondelok 10.11.2008 som si kúpil iphone v orange, na druhý den som ho jailbreakol. spravil by som to prv ale musel som preinštalovať win :))
takže som ani neváhal. dva mesiace som čítal všetko možné o iphone a bol som rozhodnutý dopredu. pre mna jasné ano.

michalvitek

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od michalvitek »

Ty jo, teď mě napadlo, nebylo by to tak špatný, ale. Já fakt nevím. Problémy se zárukou a tak. No...nechám si to proležet.
Naposledy upravil(a) michalvitek dne pát lis 14, 2008 10:43 pm, celkem upraveno 1 x.

Ladapecko

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Ladapecko »

naistalovalsem novej firmware 2.0.2 a ted mi vyhodilo imei a iccid chtel by sem ale udelat JailBreak ale v druhym kroku mi neukazuje danou slozku.pri registraci mam taky problem iphone je registrovanej kupoval sem jej prez bazar neznam heslo cize taky smula .Sem uplne v koncich .Pomuze mi snad nekdo ??Sem laik a nevyznam se v tom .Hledam cloveka co by to se mnou udelal krok ta krokem,nebo to mam hodit do kose??Prosim vazne trapim se uz celej tejden projizdim vsechny fora pomuze clovicek??tel 731252792,skype ladapecko,icq 447446655 dekuji moooc

Elesh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: stř říj 15, 2008 8:15 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Elesh »

michalvitek píše:Ty jo, teď mě napadlo, nebylo by to tak špatný, ale. Já fakt nevím. Problémy se zárukou a tak. No...nechám si to proležet.

to bylo jediný proč jailbreak neudělat ... abych neztratil záruku.
Ale existuje Virginizace atp a navíc JB mi ušetří hodně peněz tim že si nemusim všecko kupovat takže mi i případná oprava za peníze přijde výhodnější než si všechno kupovat přez appstore ....

michalvitek

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od michalvitek »

No a ještě ty potíže s aktualizací...firmware a tak...

haskyvr6
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: stř říj 01, 2008 8:33 am

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od haskyvr6 »

Bez jailbreaku? To je jako soulozit a nemit .... :D
Podle me je pravděpodobnost jakékoliv poruchy malá a i kdyz, tak to určitě operátor nebude až tak podrobně zkoumat a i pokud ano, co když jakykoliv zásah popřu a budu trvat na kladném vyřízení reklamace? Bude to tvrzení proti tvrzením a připadné problémy za to operátorovi nebudou stát. Za mě osobně, směle do jailbreaku!!! :lol:
iP3G 8GB, iP4 16GB, iP5 64GB
ACER Aspire 5536, 64-bit, Win 7

michalvitek

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od michalvitek »

No a co když mi dokážou vinu?

michalvitek

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od michalvitek »

Já vím jak se zachovat aby mi tu reklamaci vzali, ale tady na foru to psat nebudu...

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Budete svůj iPhone 3G jailbreakovat?

Příspěvek od Paly »

Este nie si plnolety, takze sotva by si mohol nieco reklamovat.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Odpovědět