Redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

wiver

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od wiver »

Mozna takova blba otazka... Ale...:)
Chystam se na unlock 1G iP... Stahl jsem redsnOw 0.7.1...
Ale kdyz .zipovej soubor rozbalim, nikde nemam zadne soubory na bootloader.... V zipu mam jen spousteci soubor a same .txt(nechybi bootleader?)
Je potreba jeste stahnout originalni fw 3.0, ktery nasledne budu oznacovat pod polickem browse? Diky

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od cicolably »

iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

homberg

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od homberg »

Ano, musis stahnout orig. fw, ktery vyhledas pak v Browse, podle videa, ktere tu nekde je, by tam mely byt i bootloadery. Ja to delal na nebloknutem 3G a byla tam jen Cydia.

Ondras_CZ

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Ondras_CZ »

mam takovy zavazny dotaz... mam uspesne fw 3.0 v iphone 2G... napojil jsem ho poprve na itunes a dal sem backup, abych mel kontakty, obrazky a sms... ale kdyz tam chci dat hudbu, tak dam normalne synchronizovat a itunes tam normalne ma syncing bla bla.... a tim to konci a jakoby to zamrzne a na nic uz nejde klikat, nechal jsem to bezet schvalne pul hodiny a vysledek zadny!takze ted uz jen zapojim iphone, pustim itunes a hned tam je nejaka sychronizace a dal se to nehne a je to mrtvy :? nema nekdo napady?

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od PetrK »

wow, to je huste mazaci proces tady... fuu, ze ten pulrok co jsem tui nebyl se to hodne zmenilo :)
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

jirka2908
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 561
Registrován: úte čer 02, 2009 6:29 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od jirka2908 »

Mam problem udelam vse podle navodu ani se mi to nesekne u waiting for reboot pak se iphone bíle rozvítí pak černě a redsn0w napise done ...... po chvilce se pihone restartuje a je tam furt irigg fw 3.0 ......
Prosim pomoct kdo mel stejny problem a vyresil

mam win vista 32, iphone 3g koupeny v cr a zkusil jsem uz vsechny usb porty

dik za pomoc

EDIT: vyreseno pomoci redsn0w 7.2
Naposledy upravil(a) jirka2908 dne pon čer 22, 2009 6:57 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6 128gb iOS 9.0 Beta 2
iPad 4, 64GB Wi-Fi + Cellular iOS 8.1.2
Macbook air 2013 13" i7 + 8gb ram
Ipod shuffle
Airport extreme


Lidé nevědí, co chtějí. Dokud jim to neukážete

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

jak sem psal chce to zkusit na jinem pc me se to takto podarilo. zrejme ti delaj usb sloty bordels redsnow a vypinaj se pri waiting for reeboot takze me a jeste jednomu tady pomohlo to zkusit na jinem pc ale musis na nem mit nainstalovany itunes

Silvinkoo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: čtv lis 27, 2008 5:36 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Silvinkoo »

Jailbreak cez redsn0w uspešný...
Avšak mi nefunguje vwallpaper....pokaždé mi spadne do springboardu...mal niekto podobny problem..??
alebo ak nejde...ci je nejaky alternativny program cez ktory je mozne dat obrazok do pozadia(za ikonky)
Naposledy upravil(a) Silvinkoo dne ned čer 21, 2009 6:00 pm, celkem upraveno 1 x.
Múj milášek - iPhone 4 16GB, Orange SK unlocked with ultrasn0w(braný s T-mobile SK)
iPad 16GB wifi only iOS 4.3.1 JB Redsnow


iPhone 3G 8GB, Orange SK with ultrasn0w CFW 4.1 - momentalne bráchov

Jaro
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 216
Registrován: sob črc 19, 2008 8:05 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Jaro »

idem na to len mam jeden problém to video ako sa to roby tam us nieje mohol by ho niekto niekde inde upnut ? pls len nie youtube ...dakujem
->Macbook Air 2013
->New Ipad 64Gb 4G White
->Iphone 4S White

jerrx
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 203
Registrován: čtv bře 13, 2008 12:08 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od jerrx »

nevim jestli to pomuze...ale jak tak ctu vetsina z vas co ma problemy tak ma win vista.. zkouseli jste spustit redsnow jako administrator (tohle mi na win7 pomohlo..)?
iPhone 5 | iOS 8
MacBook Pro | OS X 10.10

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od djha53k »

iReboot ze Cydie pod FW 3.0 taky nefunguje.

btw. do verze FW 2.2.1 bylo povoleno psat o uprave MobileInstallation souboru. Takze me docela udivuje, ze najednou prispevky na tohle tema mizi :(

/edit 2 rony: mel sem zato, ze jsem DOST jasne napsal, ze to nechci na warez apps, ale na koupeny apps, ktery Apple neschvalil a pritom sem si je koupil, bylo to v tom smazanym prispevku napsany :idea: Takze do warzu doooost na hony vzdaleny. Nic konec...
Naposledy upravil(a) djha53k dne ned čer 21, 2009 7:28 pm, celkem upraveno 1 x.
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od rony »

To, ze ta to udivuje, je uplne vsetko, co s tym mozes urobit. Mne osobne je to jedno, ten samotny subor nie je warezenie, je to len hack obdobny jailbreaku a unlocku. Otazka je, co sa okolo toho dalej chce riesit a to uz mozno nie. Prosim, dajte sa dohromady a zalozte warez forum pre iphone. Tym sa konecne vsetci uspokoja.

Upozornujem, ze aj Cydia pri pridani toho zdroja dost jasne varuje.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Straif

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Straif »

jerrx píše:nevim jestli to pomuze...ale jak tak ctu vetsina z vas co ma problemy tak ma win vista.. zkouseli jste spustit redsnow jako administrator (tohle mi na win7 pomohlo..)?

ano to sem stále nemám ani jiný profil udělaný, ale jak psal psycho pohádaný ovladače a USB

jerrx
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 203
Registrován: čtv bře 13, 2008 12:08 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od jerrx »

tady nejde o profil ale o to kliknout na to pravym a dat spustit jako administrator
iPhone 5 | iOS 8
MacBook Pro | OS X 10.10

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od benitoSVK »

Takze!jeailbreak prebehol úplne super.ale pri pokuse o instalaciu aplikácie MySMS,nakoľko ju mám zaplatenu,cez Cydiu nastal problém.po instalacii to chcelo reštart ale nič sa nedialo len sa stále krutil ten kruzok.tak som
to tak nechal asi 5 min.tak mi došla trpezlivosť a chcel som vypnut IP.ale ani za nič som ho nemohol vypnúť tak som tam dal restore cez iTunes!kua take chyby čo mi to tam hadzalo to bolo má maslu;-)až po restarte compu som to dal do poriadku!takze moja otázka znie ako dostať aplikácie z Cydie bez problémov do IP?ďakujem za každú radu!
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

Straif

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Straif »

no zkoušet to radši nebudu, ale pokud někomu dělá problémy at zkusi a napise zda to pomohlo :)

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od djha53k »

benitoSVK: no musis udelat stejnou vec jako se delala na FW 2.x po JB, o ktere je ted uz zakazano tu psat.
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

rafto
Host
Host
Příspěvky: 118
Registrován: pon lis 03, 2008 10:45 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od rafto »

skusal niekto uz redsn0w 0.7.2

wenom

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od wenom »

pres redsn0w 0.7.2 jsem uplne bez problemu udelal JB iPod Touch, funguje to perfektne 8)

blackmanT

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od blackmanT »

drobný dotaz. Když už mám IP JB (s verzí FW 2.2.1), tak mi stačí dát restore se SHIFT, vybrat stažený upravený firm od Almiho (už je tam cydia i icy) a bude mi vše fungovat, aniž bych dělal JB přes Redsn0w??

EDIT:
odpovím si sám, je to tak!!!!! redsn0w jsem vůbec nepotřeboval a už tam šoupu věci ze cydie :-))

dalas
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: stř lis 19, 2008 9:11 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od dalas »

Straif píše:
jerrx píše:nevim jestli to pomuze...ale jak tak ctu vetsina z vas co ma problemy tak ma win vista.. zkouseli jste spustit redsnow jako administrator (tohle mi na win7 pomohlo..)?

ano to sem stále nemám ani jiný profil udělaný, ale jak psal psycho pohádaný ovladače a USB


a co takhle na tu chvili co budete delat JB vypnout UAC a je klid, vetsina programu nepracuje korektne i kdyz je spustite ja admini

johnpetrol

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od johnpetrol »

Zdravím, udělal jsem JB + Unlock na IP 2G s redsn0w 0.7.2 (trochu problém při mačkání sekvence Power a Home, ale po 3 to vyšlo).
Foun s Cydii a odblok operátora O.K.
Problém nastal s internetem. Vše se připojovalo přes EDGE u T-mobilu. Zakázal jsem to přes stránky Můj T. (nemám dat. tarif) a byl konec s internetem.
WiFi je připojeno na router, ale nic se nepřipojí k internetu. V nastavení připojení Wifi ve founu se ukáže nesmyslná IP adresa i brána.
V předchozí verzi se zakázaným EDGE ve founu bylo vše O.K.
Znáte někdo důvod nebo řešení ?

EDIT: Problém vyřešen zrušením hesla pro připojení k WiFi. Do Founu jsem ho zadával normálně, ještě zkusím v Hexa.

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od pajcer »

pocujte, skusal niekto urobit JB na 3Gcku ak uz s nahratym FW chvilu fungoval (nejake aplikacie, hudba, ...) Cize nie uplne cisty orig. FW 3.0 ? nexce sa mi znovu robit restore - a na QuickPWN to tak slo....

dik za odpovede
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

AlDrago

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od AlDrago »

Právě se mi dělá jailbreak na mim iPhonu, na kterym je spousta aplikaci apod....az to dobehne, tak napisu...
EDIT : Super, funguje vše jak má :)

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od pajcer »

takze ti Redsn0w normalne fungovalo aj na uz pouzivanom FW 3.0 ? ....

Super

dik za info 8)
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od BlazingUFO »

mne nefunguje cydia, mi to pise couldnt configure pre-depend dpkg....... a co ja wm co, asi to idem znova restornut

edit: ani restore nepomohl, vzdy to chce updatovat cydia installer a debian packager a vzdy to na tom skape, aj icy, ten debian packager vyzera jak keby bol zle nainstalovany
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Dadla
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: sob říj 11, 2008 10:52 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Dadla »

BlazingUFO píše:mne nefunguje cydia, mi to pise couldnt configure pre-depend dpkg....... a co ja wm co, asi to idem znova restornut

edit: ani restore nepomohl, vzdy to chce updatovat cydia installer a debian packager a vzdy to na tom skape, aj icy, ten debian packager vyzera jak keby bol zle nainstalovany
přesně tak.. taky mi to nejde pri redsn0w 0.7.2..je nakej rozbitej.. cydia pak vubec nejde.. musim hold zpet na 0.7.1, kde zas strasne padá..

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Honzam »

Muzu potvrdit...u redsn0w 0.7.2 zlobi cydia a icy. Snad vyjde brzo oprava...

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od pajcer »

ja toto mozem vyvratit.... na 0.7.2 slape Cydia uplne v pohode. Prave som dokoncil JB na iP 3G a aj kopu instalacii zo Cydie.

vsetko slape (teda az na male bugy, ktore teraz proste v Cydii su)
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

AlDrago

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od AlDrago »

AlDrago píše:Právě se mi dělá jailbreak na mim iPhonu, na kterym je spousta aplikaci apod....az to dobehne, tak napisu...
EDIT : Super, funguje vše jak má :)


Jenom upřesňuju...jailbreak jsem dělal přes redsn0w 0,7 na macu...

Bishop
Host
Host
Příspěvky: 47
Registrován: sob lis 15, 2008 10:57 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Bishop »

Takže vše proběhlo úspěšně, instaloval jsem jenom Cydii, no a pak mě napadlo, že si tam dám jenom Icy, tak sem dal restore a pustil redsn0w, zaškrtl jenom Icy a ejhle,nejde to. Tak jsem dal Cydii a Icy a taky to nešlo, jenom Cydia. Takže bude asi někde chyba...

OT: Chtěl bych se zeptat, jestli je lepší Cydie nebo Icy(myslím nároky na ram atd)Děkuji

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Honzam »

Ja jsem dal jenom Icy a jb probehl v pohode. Jenom to pak hlasilo pri rozbalovani aplikaci chybu. Tak jsem udelal znova jb a bahral Cydiu.

Je mozne mit na iphonu pouze Icy bez Cydie nebo je to na sobe zavisly?

cheer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pon pro 22, 2008 12:00 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od cheer »

Potvrzuji funkcnost redsn0w na 2G i bez Cydie nebo Icy tzn. jen se zatrzenym Unlock. Delano podle navodu pro 2G zde. Oproti pouhemu update ofic. 3.0 v iT z custom 2.2.1 zacalo fungovat i YouTube a hledani pozice v Mapach. Mam ted v podstate normalni ofic. OS spravne aktivovany + otevreny souborovy system pres T-Pot nebo DiskAid. Obnova ze zalohy mi pak vratila uplne vse krome zaheslovani SpringBoardu, to jsem musel jako jedine nastavit znova.
Naposledy upravil(a) cheer dne úte čer 23, 2009 8:33 pm, celkem upraveno 1 x.
whited00r - stále vyvíjený custom iOS pro starší zařízení
Files - zaheslované adresáře, prohlížení a přehrávání
T-Pot - USB kopirovani Win <-> iPhone

Mac mini 2009/2,26GHz nebo pracovní Oknousy

BlazingUFO
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1485
Registrován: ned zář 07, 2008 12:00 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od BlazingUFO »

ja nwm, proste cez 7.2 som cydiu ani icy nerozbehol, pisalo tam chybu v debian packager, na 7.1 mi fici jak drak, akurat mi chyba icy ako rezerva, da sa doinstalovat cez cydiu?
iPhone 3G 16GB white iOS 4.2.1, NoJB
iPhone 4 16GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPhone 5 32GB black iOS 6.1.2, NoJB
iPad 2 64GB 3G white iOS 6.1.2 NoJB
MacBook Pro Mid 2010 2,66GHz 13" 8GB RAM 10.8.2
MacBook Pro Late 2011 i7 2,2GHz 15" 8GB RAM 10.8.2
GameCenter - BlazingUFO

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Maximus-CZ »

Pokud vám Hlásí Cydia i Icy chybu při instalování alíčku, udělejte znovu Jailbreak (nemusíte znovu rstore) a zaškrtněte POUZE CYDIU... nevím, jestli se icy i tak nainstaluje, nebo jestli tam zůstane, ale hlavně to bude běhat

ze zahraničního fóra mám, že stačí Jailbreak pouze se zaškrtlou cydiou, bez Icy... jestli tu má někdo náladu zkoušet jestli to bude běhat třeba jen se zaškrtlou Icy tak ať pak dá vědět.

-Jinak, já mám iPhone 3G (upgrade z 2.2 (Jailbreak + Unlock yellowsnow) na 3.0 (Jailbreak + Unlock))
1)udělal jsem Restore na oficiální 3.0 (stáhlý z netu, abych ho měl jako soubor)
2)když bylo hotovo tak jsem pustil Redsnow, podle instrukcí Jailbreaknul -- Zašrtněte pouze instalaci Cydie, né Icy (je tam blbě napsaný vstup do DFU módu, prostě držtě obě tlačítka 10 sekund, a potom puste power, a držte jen Home, dokavaď PC nezapípá... opbrazovka iPhonu musí být pořád černá)
3)Přidal jsem do Icy (nebo Cydie) následujcí repozitář: repo666.ultrasn0w.com , pak hledejte Ultrasn0w a nainstalujte.
4) Restartujte telefon

Btw, mě to po restartu nechtělo asi 30 sec načíst signál, tak jsem dal Fly mód, nechal asi 10 sec, potom jsem ho vypl, zase to hledalo, asi minutu, nenašlo, napsalo to No service a po půl vteřině naskočil plnej signál, tak se nelekejte jako já
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

Honzam
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 131
Registrován: stř říj 15, 2008 7:54 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Honzam »

Ja zkousel JB pouze s Icy a pak nejdou pri instalaci pres Icy rozbalit aplikace. Dal jsem znova JB s Cydii a uz to probiha normalne...

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Carabei »

zlatej redsn0w, dostal se mi do rukou iphone na jailbreak a odblok, pwnage neslo pouzit, chyba 1600, takze cista trojka a redsnow, behem chvilky hotovy

jinak co se tyka cydie a icy, icy je rychlejsi, hezci a podle me i ma budoucnost, jenže je tu problém absence náhledů jako u cydie, mno a docela zásadní nedostatek je, že si často neví rady s různými dependences, takže složitější instalace prostě nebudou fungovat.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

hersi

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od hersi »

Zdravim,takze ja som robila pomocou redsn0w, nainstalovala som len CYDIU-tj icy som odskrtla,a potom som cez cydiu nainstalovala icy... Ked som 1x zaskrtla aj cydiu aj icy,neslo mi ani jedno,ani druhe... cydia vobec,stale mi to nic nechcelo stiahnut,hadzalo chyby a pod,a icy tiez.Ale ked som to spravila takto,vsetko slape.Predtym mi tiez nechcelo instalovat app kt som stiahla do pc cez appolous,stare mi to hadzalo v iTunes not verified,teraz to uz ide.. :D Neviem ci to je tym,ale kazdopadne radim neistalovat icy,len cydiu,a potom stiahnut cez to icy... :lol:

bajk
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 27
Registrován: stř zář 10, 2008 9:39 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od bajk »

dobry den,

som novacik pri jailbreaku, tak sa chcem spytat na pre mna dolezitu vec a to tu, ci pri jailbreak - redsnow s 3.0 fw pridem o vsetky nainstalovane aplikacie v iphone - ci sa to sprava ako restore. alebo si sa to zachova ako pri update, teda vsetky nainstalovane aplikacie mi ostanu v iphone. a potom este vec, ci sa mozem stretnut z nejakeho dovodu s problemom po jailbreaku typu, ze mi nepojde nieco (gps, gsm, ...) - resp. co original fw 3.0 ostane s funkciami ako doteraz. dakujem.

666salieri
Host
Host
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 11, 2008 10:16 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od 666salieri »

sewa nemal neska vyst quickpwn????
EDIT: a ked tak ide vam to aspon v pohode cez ten redsn0w? uz nepada cydia?
iPhone 5 white

Odpovědět