FW 3.0 z iPhone na iPod Touch 2

Odpovědět
2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

FW 3.0 z iPhone na iPod Touch 2

Příspěvek od 2L8 »

Caute! Chcel by som vás poprosiť o názor, či je možné, že FW 3.0, ktorý mám na iPhone môžem dať aj na bratov iPod Touch?? Má najnovsiu generáciu ... Chcel by som ten FW, ktorý mi stiahol môj iTunnes skopirovat a poslať mu, nech si ho nahodi na iPod. Dá sa to prosím vás ? A ešte, kde nájdem ten FW v iTunnes? A ako tá nahidim? Shift+restore a ok?
Ďakujem za info.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: FW 3.0 z iPhone na iPod Touch 2

Příspěvek od pajcer »

predpokladam ze to urcite nejde.... lebo ti to ani iTunes nijak nedevoli nahrat :idea:
Naposledy upravil(a) pajcer dne čtv čer 18, 2009 8:17 am, celkem upraveno 1 x.
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: FW 3.0 z iPhone na iPod Touch 2

Příspěvek od ygy »

nie neda sa to ... iphone je iphone a ipode je ipde ..ked pohladas po nete myslim ze by si mohol najst uz aj na ipde

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: FW 3.0 z iPhone na iPod Touch 2

Příspěvek od 2L8 »

Ahojte! Fuha, tak to je škoda. A aj to niekto už skúšal, resp. dal na iPod ten nový FW zadarmo? Lebo je to blbosť, za iPoďáci si to musia kupovať a my zadarmo to máme. Inak páči sa mi veľmi tento nový FW

edit: aj som skúsil dať na iPod FW 3.0 -je presne na ten iPod a dal som shift + restore a vôbec to nejde, vypise chybu, že nejde nahrať, prečo? Je nesprávny alebo čo? Keď je to presne FW 3.0 pre iPod Touch.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Odpovědět