Jak zjistit jaký má můj 3GS bootrom [Win]

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Zamčeno
dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Jak zjistit jaký má můj 3GS bootrom [Win]

Příspěvek od dwick »

Vysla jednoducha aplikace iDetector, ktera vam jednoduse zjisti, jestli ma vas 3GS novy, nebo stary bootrom.

Postup je jednoduchy. Pripojite iPhone k PC, uvedete ho do DFU a kliknete na tlacitko v iDetector.

Stahovat muzete zde: http://ih8sn0w.com/index.php/download/file/idetector/pc

Obrázek
Life sucks. And then you die.

Strýček
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: úte lis 24, 2009 5:26 pm

Re: Jak zjistit jaký má můj 3GS bootrom [Win]

Příspěvek od Strýček »

:D Vypadá to nádherně, leč na Win XP SP2 Profes. mi to nechodí

Telefon mam zjevně v DFU modu

Obrázek

Spustím " iDetector-V1.0.exe " a stane se :

Obrázek

Ty jsi asi ještě rozpálený od včerejšího slunce, co? Dáš dva stejné příspěvky po sobě a ptáš se na něco, co nemáš. Dwick tě na to upozorňuje. Trochu přemýšlej než sem budeš něco psát, bordel tady mít nechceme. Beavers.
* servis mobilních telefonů Teplice *

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Jak zjistit jaký má můj 3GS bootrom [Win]

Příspěvek od ls8 »

V DFU modu nic nezjistíš. Normálně ho zapni (drž společně HOME a SLEEP tak dlouho, než začne startovat - ikonka jablíčka na displeji).
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

dwick
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2100
Registrován: čtv dub 09, 2009 5:15 pm

Re: Jak zjistit jaký má můj 3GS bootrom [Win]

Příspěvek od dwick »

Strýček: Bohuzel neporadim. Mam Windows 7, dam svuj iPhone 3GS do DFU, spustim iDetector, kliknu na tlacitko a za cca 10sec mi vyskoci hlaska oznamujici jaky mam bootrom.

P.S.: Pokud mas vic telefonu a v popisce nemas odpovidajici popis, tak je dobre vzdy napsat o jaky model se jedna, kdyz pokladas dotaz.
Bohuzel forum je plne truhliku, kteri zkousi 3G jailbreak na 3GS telefony apod.. a divi se, proc jim to nejde. Predpokladal jsem, ze jsi ten samy pripad, ktery zkousi neco na 3GS a pritom ho ani nevlastni.
Life sucks. And then you die.

Zamčeno