Stejná doba pohotovosti a použití.

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
Marthin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1238
Registrován: pon bře 09, 2009 11:42 am

Stejná doba pohotovosti a použití.

Příspěvek od Marthin »

stejná doba, stejný čas, pohotovost=použití, usage=standby

Velký problém, který se stává občas sám od sebe, přijde náhle, ale neodchází. Baterie se vybíjí velmi rychle i přesto, že s telefonem nepracujete. Zkoušel jsem různé finty, ale nic nepomohlo, až jsem přišel na jednu, která pomohla zatím vždy.
Je známo, že čas použití se přestane přičítat pokud iPhone přepnete do letového režimu. Z toho jsem vyvodil, že se někde něco děje, pokud je telefon přihlášen k operátorovi.

Je možné vyzkoušet:
- restore (iTunes - Restore)
- obnovení nastavení sítě (Nastavění - Obecné - Obnovit - Obnovit nastavení sítě)
- obnovení všechna nastavení (Nastavění - Obecné - Obnovit - Obnovit všechna nastavení)
.. nepomohlo nic.

Mě zatím pomohlo jenom jedno:
:Bravo: - zapnutí 3G a mobilních dat (Nastavení - Obecné - Síť - zapnout Zapnout 3G / zapnout Mobilní data) :Bravo:
.. po nějaké době (cca 5 minut), lze toto nastavení vypnout a čas použití se přestane přičítat.

Ti, kteří nemají internetový tarif, bojí se stahování dat a placení za data, je dobré si mobilní internet vypnout přímo u operátora. =@

Minch13

Re: Stejná doba pohotovosti a použití.

Příspěvek od Minch13 »

Ahoj me pomohlo obnovit sitova nastaveni pakse doba vyuziti a pohotovosti zmenila na normal a je vse v pohode vydrz baterie se oproti tomu kdyz tyto eoby byli stejne rapidne zvedla kdyz to bylo stejna ve 12 odpoledne jsembyl na 30% po x tel emailech a sms vyuzivam tel k praci a hodne telefonuji denne zhruba 30 hovoru 20 emailu a par sms po tom co jsem to opravil a doby se lisi je baterie kolem 12 hodiny na 70% :) coz je perfektni jennevim co to dela jestli nejaka aplikace nebo je opravdu chybu v ios 5.0.1 a pokud ano tak doufam ze to pratele z applu ve verzi 5.1 opravi a vse bude v poradku

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: Stejná doba pohotovosti a použití.

Příspěvek od serwo »

Zdravim!

Vsimol som si, ze mi nejako rapidne klesla vydrz baterie pri rovnakom pouzivani. Vcera som letel, dal som flight mode (bateria 100 %), pocuval som mp3 pocas 2,5-hodinoveho letu ca 2 hodiny a zozral mi okolo 40 %. Je to normalne?

Odpovědět