iPhone 3G ztáta GSM signálu - ŘEŠENÍ

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
KoSTka
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob lis 17, 2012 8:06 am

iPhone 3G ztáta GSM signálu - ŘEŠENÍ

Příspěvek od KoSTka »

Čáu všichni,
konečně jsem vyřešil problém se ztrátou GSM signálu u iP 3g, tak se s vámi chci podělit jak jsem to vyřešil, protože jsem tady na foru nikde nenašel řešení, které by fungovalo :)

Ztrátou myslím problém, že se signál načte a je plný (vše funguje), asi po půl minutě signál začne klesat až klesne na jednu čárku (nelze odesílat sms, ani volat), pak iP začne Hledat a buď se vše opakuje, nebo No Service.

1.) Nejdřív bych doporučoval udělat Restore, to řeší dost problémů a mohlo by to pomoct, když ne pokračujte dál.

2.) Jestli máte ipad BB tak si před Redsn0w udělejte downgrade na BB 5.13.04 (Návodů jak na to je tu plno takže Search)

3.) Otevřete Cydii najděte Ultrasn0w a dejte odstranit a Re-spring.

4.) Znova otevřete Cydii najděte Ultrasn0w a dejte install a Re-spring.

5.) Teď by měl být vše v pořádku, pokud ne tak si otevřete znova Cydii a najděte Mobile Substrate.

6.) Dejte odstranit a Re-spring.

7.) Otevřete Cydii (už naposled) -> Mobile Substrate -> Install -> Re-Spring.

8.) Hotovo

Snad vám to pomůže :) Good Luck :)

Odpovědět