Custom Firmwary pro iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, iPad

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: Custom Firmwary pro iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, iPad

Příspěvek od john »

Nepleteš. :oops:
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

felers

Re: Custom Firmwary pro iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, iPad

Příspěvek od felers »

takže som úplne zúfalý :D mal som zablokovaný iphone, písalo mi že to mám skúsiť o neviem koľko miliónov minút. tak som spravil restore cez itunes a odvtedy je po anglicky a pýta tú original sim a nikde neviem nájsť čo s tým mám spraviť aby mi to normálne išlo. mám ho odniesť odblokovať alebo to viem spraviť aj sám? som trošku amatér do tohto tak prosím také presné odpovede :) diky

pcmaker

Re: Custom Firmwary pro iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, iPad

Příspěvek od pcmaker »

Zdravim vsechny, jsem trochu antitalent. Mozna se blbe zeptam :D. Mam iP 3G 8G 4.2.1 bb 05.15.04. Takze kdyz stahnu CFW 4.2.1 bez update bb, tak sim mi tam pujde stale stejne, resp. Najde to signal normalne? A jeste jedna vec pri prechodu na CFW budu ci nebudu potrebovat home button? Mam ho totiz rozbity :D dekuji za odpoved ;) ...

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Custom Firmwary pro iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, iPad

Příspěvek od Metalgirl »

Budeš potřebovat HB, ale stejně si nepomůžeš, BB 5.15.04 nelze unlocknout. Takže si nezavoláš.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

pcmaker

Re: Custom Firmwary pro iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, iPad

Příspěvek od pcmaker »

Tak děkuji za odpověd .....

Odpovědět