Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
warnoha
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pon bře 21, 2011 3:24 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od warnoha »


infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od infernus »

Ta velka simka v balení je pro úvodní aktivování iphone pres itunes, pokud nemáte originální simku. Kvůli tomu tam jsou i ty nálepky jak to oríznout.
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od infernus »

Všem, kteří mají objednanou rebel sim a nejsou spokojeni s informacemi, které se nedávno objevili bych rád ukázal, jak jsem zrušil objednávku a získal peníze zpět.

Již včera jsem koukal, že se objevil oficiální návod, kde stojí v druhé části návodu na zprovoznění (How Use for 2G/3G & 3G Only Simcards if you dont get Auto Network Detection/... pokud se síť automaticky nezdetekovala)

Bod číslo 3, téměř totožný jako u gevey:
3 - go to dial pad and make a call to 112 and end right away by pressing BIG RED 'END call' button as soon as it will appear on your screen.

Samozřejmě je tento postup nutné udělat vždy když ztratíte signál, po restartu atd.

Tak jsem začal jednat. Přihlásil se na stránky rebelu, napsal komentář k objednávce že jí chci zrušit, napsal jim prosbu o zrušení na email sales@solutions-point.co.uk. Na paypal zadal v resolution center spor k provedené transakci a popsal můj problém. A po 4 hodinách:

Hello Xxx Yyy,

We have concluded our investigation into your claim.


Seller's Name: Solutions Point Limited
Seller's Email: sales@solutions-point.co.uk
Seller's Transaction ID: xyz

Transaction Date: Apr 27, 2011
Transaction Amount: -191.50 GBP
Invoice ID: Rebelsimcard Paypal Fastcheck out 19079
Your Transaction ID: xyz
Case Number:xyz

Buyer's Transaction ID: xyz

You have received a refund via PayPal in the amount of 191.50 GBP.

A v detailech na paypal:

Business Name: Solutions Point Limited
Email: payments@solutions-point.co.uk
Total amount: ?191.50 GBP
Fee amount: ?0.00 GBP
Net amount: ?191.50 GBP (equals 5,074.15 CZK)
Refund: 49.99 CZK to PayPal balance
Refund: 5,261.86 CZK to Visa Card XXXX-XXXX-XXXX-XXXX
This transaction will appear on your credit card statement as "PAYPAL *SPLIMITED".

Conversion from: -?191.50 GBP
Conversion to: 5,311.85 CZK
Exchange rate: 1 British Pound = 27.7381 Czech Koruny

Item amount: $0.00 USD
Sales Tax: ?0.00 GBP
Handling: $0.00 USD
Quantity: 0

Invoice ID: no read info
Date: May 6, 2011
Time: 16:20:52 GMT+02:00
Status: Completed

Shipping Address: No Address Provided

Payments without a shipping address are not covered by PayPal's seller protection policies and programs. Learn More

Business Contact Information

Customer Service URL: http://rebelsimcard.com
Customer Service Email: payments@solutions-point.co.uk
Customer Service Phone: +44 1706508124


Description: Solutions Point Limited has just sent you ?191.50 GBP with PayPal

Note: all info was described in product specification

Nehledě na to, že balík údajně dorazí z Číny. Takže ještě platit DPH protože je to mimo unii?
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

mefistos

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od mefistos »

muzu vedet jakto ze si platil 191 Liber?

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od jackherrer »

infernus píše:Rebel Sim Card pro je funkční pro FW 4.3.2 s nejnovějším BB 4.10.01 a níže. Jsem zaregistrovaný a nevím zatím o žádném dostupném FW pro Rebel Micro SIM. Já tu čtečku neobjednával. Zatím je tam k té Rebel Micro spřažená Rebel Simcard Programmer Pro a ta stojí 850,- Nevím jak ta lite jestli to s ní jde taky upgradovat. Objednal jsem 5 ks. Takže to i s poštovným vyjde na lepší peníz :) Uvidíme jestli to bude funkční nebo jestli těch 5ks budu moct vyhodit :D
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Rebel unlock sim-dnesny test

Příspěvek od Merfi »

Dnes som testoval na dvoch iph4.Jeden verzia 4.3 operator Sk T-mobile,druhy verzia 4.3.2 ten isty operator,jeden brejknuty,druhy holy system,oba aktivovane orig sim kartou.Po hodine skusania musim s lutostou napisat,ze signal nenabehol ani na jednom.Takze bud som urobil nieco spatne,alebo sa jedna o podvod.
Odporucam ZATIAL nekupovat
Tak som skusil navod ako na Gevey a po niekolkych pokus signal nabehol.Ale po restarte treba vsetko zopakovat a nie ako bolo prezentovane...
Takze Rebel je drahsia,nespolahlivejsia-aktivovanie treba opakovat aj po restarte tel a signal vam nabehne po viacerych neuspesnych pokusoch.Na v4.3.2. to trvalo 15-20 min.Pri Gevey vzdy na 1.pokus

infernus
Host
Host
Příspěvky: 22
Registrován: pon bře 28, 2011 9:06 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od infernus »

Jeste ze se mi to podarilo stopnout. JInak by to byli vyhozene penize...
iPhone 4 16GB iOS 4.3.2 BB 04.10.01 Jailbreak using Redsn0w 0.9.6rc14

Pejp

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Pejp »

Zdravim .. nějaký aktualitky za posledních pár dní? ... Šel bych do rebel sim ale ty negativní ohlasy mi moc jistoty nedodaly :) Každopádně unlock na 04.10.01 zatim pořád neni a bůhví kdy bude :unknown:

mefistos

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od mefistos »

pridam trochu info.. kamarad si koupil REBEL SIM za 44 Euro a rikal ze parkrat to nahodil pres 112 a ted mu to jede normalne po restartu samo a nemusi nikam volat... takze to asi nebude zas tak spatny

ondratej

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od ondratej »

RebelSIM Pro mi přišla včera. ZKoušel jsem ji na iPhone4, BB 2.10.04, T-Mobile CZ. Zkusil jsem snad všechny postupy, vč. 112ky pro Gevey.

NEFUNGOVALO NIC!

Na mé maily reagovali jen do chvíle objednávky, od té doby se odmlčeli.

Podle mne NEKUPOVAT!

mefistos

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od mefistos »

hm tak nevim kamarad mi ji tu ukazoval.. restartoval mobil a vse slo.. hold zkouset ani me gevey nesla hned na poprvy.. az po 5 hodinach to nabehlo.. ani jemu to neslo hned

ondratej

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od ondratej »

nějak nevím, co už bych měl zkoušet ... strávil jsem na tom 2 dny a nic ... se 112, bez 112, nic nefungovalo ... resetů jsem udělal asi tak 100, přepnutí do airplane a z něj taky

před objednávkou jejich zákaznická podpora odpovídala svižně a v duchu toho, že je to pro všechny operátory, funguje i s iOS 4.3.3 a nemusí se volat 112

od doby, co jsem nahlásil problém a chtěl buď radu nebo produkt vrátit, se odmlčeli ...

v mezičase jsem pročetl řadu fór, příspěvků na twitteru atd., které se zdají potvrzovat moje obavy, že se jedná buď o podvod nebo přinejmenším o produkt pochybné kvality

Pejp

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Pejp »

Tak to se mi nelibi ... za ty prachy a nevim jestli to pude :-/ asi pockam na ultrasn0w 1.3 kde se snazi o odemknuti na mym bb... pokud to zas neni nejaka fake zprava... Takze jeste nejakej cas mam ipoda no :-D

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Tony1 »

Přidám i můj postřeh, 1ks Rebel jsem zakoupil přes Paypal, líbila se mi z důvodů nevyužití 112 a tím lepší použitelnosti v naší republice. Po objednání komunikace s prodejcem skvělá odpovídali cca do dne i na dotazy zda jsou schopni dodat větší množství. Den před dodáním jsem četl a viděl jak fotoreportáž tak video nějakého zklamaného Filipínce a začal jsem tušit problém. Po dodání karty jsem zkusil vše tak jak zde jiní píší a je uvedeno i na jiných fórech, ale nic nezabralo (iPhone 4 4.2.1 JB greenpois0n BB 2.10.04) prostě ani 112. NA jednom fóru jsem se dočetl že jeden z Indonésie přehrál FW Rebel sim karty na nejnovější co je na stránkách Rebelsim a začalo mu vše fungovat. Toto jsem ale vzdal dalších 22USD za čtečku jsem už odmítl vynaložit. Následně jsem otevřel spor přes Paypal a kartu odeslal zpět prodejci, čekám na uzavření případu.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Rici
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: stř bře 12, 2008 9:27 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Rici »

Tak můžu přidat vlastní zkušenost s Rebel MicroSim, protože známý „úspěšně“ provedl upgrade iPhonu z USA a vyrobil tím iCihlu. Moc se v tom nevyzná, tak to zbylo vyřešit na mě. Objednal jsem Reble MicroSim a zásilka dnes po 14 dnech dorazila.
Balíček obsahoval:
- Rebel MicroSim
- Upravená Sim Tray – šuplík na kartu
- Lite verzi MicroSim navíc
- Redukci micro Sim / Sim
- Pin na vysunutí karty
- Pouzdro na iPhone

Protože se přesně 2 dny po objednání začali objevovat příspěvky o nefunkčnosti Rebel karty docela jsem se těšil, až si to vyzkouším sám.

Závěr je jednoznačný:
iPhone 4 – 4.3.2 (8H7) – 04.10.1 – blokace na AT&T – Rebel MicroSim FUNGUJE.

Po vložení se iPhone sice choval tak, jak někteří popisují – hláška žádná služba, nebo 1 čárka. Volání na 112, okamžité ukončení hovoru, zapnutí a vypnutí Letového režimu – nic nepomáhalo. Už jsem se smiřoval s tím, že to prostě nefunguje a zkusil poslední možnost:
• Vyjmutí SIM z iPhone
• Reset nastavení sítě v iPhone
• Vypnutí iPhone
• Vložení karty SIM do jiného odblokovaného iPhone – jeden hovor na libovolné číslo
• Vložení SIM spolu s Rebel card
• Zapnutí iPhone
• Čekání cca 4 - 5 minut
• Naskočil signál a operátor (O2)
Vše nyní funguje – zkoušel jsem SIM několikrát vyndat a vložit, iPhone opakovaně vypnul a zapnul a síť vždy naskočí sama. Jediný problém byl, že někdy se neaktivovala datová síť, ale restart to vyřešil.
iPhone 6 128GB | iPad mini 64GB | MBA i5 1.7GHz + OWC Aura Pro Express 480 GB SSD | iMac 27 i7 2.8GHz 2TB+ Mercury PRO SSD 480 GB + Magic Trackpad + Wireless keyboard + Mobee Magic Numpad, Magic Charger, Magic Bar | Airport Extreme, Time Capsule 2TB,

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od jackherrer »

dam tvuj zpusob do prvniho prispevku vlakna, dekujeme.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

ondratej

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od ondratej »

Zdravím,
mezitím mi odpověděli z Rebelu:
"How To use for all 2G Network simcards and %60 of 2G/3G & 3G only network simcards.
Preparing to power on your iphone 4 for the first time with Rebel Micro simcards
Make sure to do a network reset on the iphone 4.
Remove all simcards from the phone and go to
Utilities > Settings > General>Reset> Press now Reset Network Settings and wait till complete
Utilities > Settings > General>Network Turn OFF 3G if you have a 2G network simcard & 3G ON Only if your simcard or network coverage supports 3G . Turn On DATA Roaming & Cellular Data to ON then power OFF the iPhone 4
Insert your network sim on the Rebel Micro sim and place in the supplied tray."
– Rebel Team"

Ještě jsem nezkoušel, protože jsem si též vyrobil iBrick a nejdříve musím rozjet vlastní iP. Pak otestuji ...

mefistos

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od mefistos »

kdyz sit nenaskoci sama.. zkuste v nastaveni v siti dat z automaticky na tu vasi.. to pomaha kamaradovi:)

Rici
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: stř bře 12, 2008 9:27 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Rici »

Tak to je přesně to před čím varují i na stránkách Rebel sim. Právě proto, že někdo má nastaveného operátora manuálně je potřeba udělat ten reset nastavení.

"Things you should never do
Do Not ever tamper with the Carrier List and leave in Auto
if you have messed with and tried to select network from the carrier list then do the network reset as described here before start
Utilities > Settings > General>Reset> Press now Reset Network Settings and wait till complete."
iPhone 6 128GB | iPad mini 64GB | MBA i5 1.7GHz + OWC Aura Pro Express 480 GB SSD | iMac 27 i7 2.8GHz 2TB+ Mercury PRO SSD 480 GB + Magic Trackpad + Wireless keyboard + Mobee Magic Numpad, Magic Charger, Magic Bar | Airport Extreme, Time Capsule 2TB,

mefistos

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od mefistos »

:D tak co karta to unikat.. kamaradovi nabehne sit jen kdyz ma manualne nastavenyho operatora.. jak to ma na auto tak mu to nejede... to je fakt zabava tohle...

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Tony1 »

Vážně zajímavé :-)) musím dodat že ten reset sítě ten jsem nezkusil tak jak radí Rici, ale vyndání karty a prozvonění a následné vložení a nevšímání si cca půl dne jo a nic, vše s novu Vodafone mikrosim, ale třeba je tam nutný ten rest sítě. Přiznávám že jsem šel až tak daleko že jsem po dvou dnech přepájel i paměť Rebl mikro sim a stále nic.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Rici
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: stř bře 12, 2008 9:27 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Rici »

Tak jsem vyzkoušel i tu omylem přiloženou Lite verzi karty a funguje to stejně.
Co je ale pravda, že různě fungují různé SIM. Dnes jsem každému s iPhonem na firmě bral SIM kartu a zkoušel ji použít spolu s Rebel MicroSim. Rozdíly byly podstatné – některá SIM naskočila okamžitě, u jiné bylo třeba prozvonit 112 (hodně stará Eurotel).
Jediné co jsem vypozoroval byl rozdíl ve způsobu úpravy velké SIM. Nejhůře fungovaly SIM originál a zmenšené kleštěmi v Istylu a prodejně O2 – jsou nějaké větší a v šuplíku se prohýbají. Nejlépe na tom byla SIM (nová O2) upravená ručně od oka (Nůžky a pilník) – do šuplíku zapadla jako ušitá a naskakuje ihned i opakovaně. Co je problém, že někdy po vložení SIM do šuplíku dojde jakoby k promáčknutí Rebel MicroSim (je to přeci jen kus papíru) a pak iPhone jen ukazuje hlášku žádná služba. Po vyndání šuplíku a promáčknutí Rebel MicroSim zpět proti SIM naskočila karta ihned.

Je tedy pravda, že zprovoznění je někdy laboratorní práce pokus omyl, ale co jiného zbývá těm, kteří chtěli ušetřit, kupují iPhone z USA a mají rychlý prst při potvrzení updatu☺.

Pevné nervy těm, kteří Rebel kartu objednali. Já již iPhone odevzdal funkční známému, takže tím (doufejme) pro mne toto téma skončilo.
iPhone 6 128GB | iPad mini 64GB | MBA i5 1.7GHz + OWC Aura Pro Express 480 GB SSD | iMac 27 i7 2.8GHz 2TB+ Mercury PRO SSD 480 GB + Magic Trackpad + Wireless keyboard + Mobee Magic Numpad, Magic Charger, Magic Bar | Airport Extreme, Time Capsule 2TB,

doo13

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od doo13 »

Tak ja potvrzuji:
- REBEL micro sim mi dorazila OK.
- funguje zcela v pořádku
Mám O2 micro sim.
IP4 blokovany AT&T 4.3.3

Můj postup: (hned na porpvé :-)
- vypnuty IP -> vlozit rebel + sim -> zapnout IP
- nechat nabehnout 1bar -> vytocit 112 ihned end call
- nastaveni -> letovy rezim -> vytahnout z IP rebel + sim -> odkliknout hlasku chybi sim -> vlozit zpet rebel + sim do IP -> odkliknout chybi sim
- do 15sec nabehne signal
- zapnout v nastaveni site roaming(aby fungovaly data)
- po kazdem resetu IP jiz nabehne signal automaticky aniz bych cokoli delal

Thats it thats all -> konecne po pul roce iBrick si z toho zavolám, ale věřte že za těch ušetřenejch ,,pár korun,, to nestálo :-( ...ale na druhou stranu kdo to moh ltušit že ten SW unlock neudělaj, po kladné zkušenosti s 3G kdy se čekalo max měsíc :-)

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od charlie77 »

Lidi já jenom nechápu, proč si kupujete Rebel SIM, když ptoom děláte postup s 112. Rebel by přece měla fungovat při správném postupu sama o sobě bez 112.
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Tony1 »

Měla ale nefunguje, dle mého vše souvisí s typem sim karty jinak si to nedovedu zdůvodnit.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

doo13

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od doo13 »

2charlie: to je nepodstatný ta 112 - tam muzes vytocit treba 1346468431684725548 a pak dat rychle end call ...jde jen o to aby se do telefonu z sim nacetly nejake udaje, ktere jsou potreba k spravne funkci Rebel sim...btw ver ze clovek co ma iBrick si rad to 112 vytoci :-) :-) (a nyni to uvadeji i v navodu na strankach rebelsim)

jonga
Host
Host
Příspěvky: 48
Registrován: úte lis 10, 2009 12:50 am

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od jonga »

zdravím nevíte jestli to je i na 3GS? díval jsem se že tam je i verze no cut.. ale bylo tam 3G.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Tony1 »

Ne není. Ta neořezaná je pro 3G s FW 2.2.1
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

ondratej

Ti z vás, komu Rebel nakonec funguje

Příspěvek od ondratej »

co máte za operátora?

Já mám T-Mobile, zkusil jsem všechny postupy, co se kde objevily a NIC.

Díky předem

Sloučno. MG

Mattz18

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Mattz18 »

Tak jsem zkusil postup presne jak to popsal doo13. Včera jsem se radoval, ze vse fungovalo jak ma. Dnes zacali problemy. Vzdy tak do pul hodiny nahlasilo chybu ze selhala sim karta a znovuzprovozneni bylo cim dal tim vic komplikovane. Jinak mam vodafone. Behem te chvile co to fungovalo, tak slo vsechno tak jak ma. Nevim proc je to tak nestabilni.

doo13

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od doo13 »

Potvrzuji že u mě (O2) zatím vše bez jediného výpadku. Jen pokud tel vypnu tak 1x z 3pokusů musím provést postup, který jsem popsla výše.

lasy

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od lasy »

A co kdyz mam 4.3.3 s JB ale mam BS 03.10.01 pojede to ? a pokud mozno kde se da sehnat v Cz :) diky za odpoved ;)

martin-r71

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od martin-r71 »

Zdravím
mám dotaz vadí když zavolám z normálního telefonu a uskutečním hovor z něj? nebo to musí být jen přez iPhone ?

Janik

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Janik »

Rád bych potvrdil funkčnost Rebel simcard.
- Přišla bez problémů a přímo z UK, v balení jsem našel i dárek v podobě Invisible Shieldu, což mě příjemně překvapilo.
- Je pravda, že se simka operátora musela ještě kvůli velikosti chipu o pár milimetrů oříznout ale s trochou zručnosti by to neměl být žádný problém.
- Rebel simcard přímo vychází z původní Gevey karty, šuplík přiložený k Rebel kartě byl totožný, jen byl obroušen nápis Gevey. Simku jsem zprovoznil pomocí vytočení 112, jedná se opravdu o vteřinu a to nedojde ani ke spojení, takže se nemusíte bát o jakékoliv porušení našich zákonů. Použil jsem návod, který původně sloužil pro Gevey a po pár vteřinách mi naběhl signál a konečně jsem si mohl ze svého iPhodu zavolat. Po vypnutí/zapnutí iPhonu mi signál naběhl automaticky a to samé při vyndání/zandání simkarty. Zatím vše funguje, včetně 3G.
- Použitá karta: O2 micro SIM :) v blízké době vyzkouším i ostatní operátory a napíšu nové poznatky.

ondratej

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od ondratej »

martin-r71 píše:Zdravím
mám dotaz vadí když zavolám z normálního telefonu a uskutečním hovor z něj? nebo to musí být jen přez iPhone ?


děláš si asi legraci, viď?
[mod=jackherrer]pokud nekoho chces ponizit aniz bys mu poradil tak radsi vubec nic nepis, vypovida nam to mnoho o tvem (ne)vychovani a ve vysledku ponizis akorat sam sebe, tady si pomahame, nevypichujeme schvalne chyby ostanich.[/mod]

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od jackherrer »

martin-r71:
musis vlozit rebelsim do iphonu a v nem uskutecnit hovor. chces prece odblokovat iphone.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

bobek16

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od bobek16 »

rebel sim jednoznačně jde ale pánové trvalo mi to hodinu než se mi ukázal můj operátor, to bylo radosti MŮJ poslední a zdárný POSTUP byl tokovýto: vypnul jsem iphone, dal do něj tu rebel sim s normální simkou, zapnul a čekal až v horním levém horním rohu naběhně čárka ta vždy nenaběhla tak jsem už nerestartoval ale vindal reblku a znovu zastrčil dokud se prostě neobjevila ta zasra.. čárka poté sem zavoal 112 a ihned ukonči a honem spěchal zapnout airplay, pote jsem opět vyndal rebel sim a by mě to dalo hlášku chybí sim nebo něco tak a hned jsem ji zastrčil zpět a vypnul airplay a ono se to začalo hledat až se to našlo tak to je konec, Všem češtinářům se omlouvám

Janik

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Janik »

Rád bych se podělil o nové poznatky spojené s Rebel SIM.
Po úspěšném vyzkoušení O2 microSIM jsem se pustil do zprovoznění Vodafone micro SIMky. Po mnohých nepovedených pokusech jsem vypozoroval tento funkční postup.
1) Do vypnutého IP vložíme simku.
2) IP zapneme a nečekáme na jednu čárku ale až na nápis No Service, který se objeví po čárce.
3) IP zapneme do Airplane módu a počkáme na hlášku 'No SIM card installed', odklikneme a nyní můžeme airplane mode vypnout.
4) Poté vyčkáme ne jednu čárku a vytočíme 112, ihned zavěsíme a rychle přepneme do Airplane módu.
5) Nyní vypneme airplane mód a čekáme, když se nám ukáže 'No SIM card installed' vypneme a zapneme airplane mód. Když se signál neukáže stačí vypínat/zapínat letadélko a signál by se měl načíst (občas to vyžaduje trpělivost)

Tento postup pro mě funguje téměř vždy, doufám že pomůže. Bohužel se mi často ztrácí signál a celý postup poté musím opakovat. Snažím se to nějak vyřešit, kdyby měl někdo nějaké nové poznatky, prosím podělte se :)

ondratej

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od ondratej »

Tak, můj funkční postup je následovný:
1. vyjmout SIM z iP
2. vrátit ji zpět spolu s rebelkou
3. vytočit 112 a po 0,5-1 vteřině zavěsit (jinými slovy - nečekat na spojení)
4. Airplane ON
5. Airplane OFF
a teď by měl naskočit signál ... v mém případě není třeba čekat na hlášky typu "No SIM card installed" apod., jako u některých jiných uživatelů

pokud signál nenaskočí, opakovat kroky 1-5, do 3. pokusu se to většinou povede

ev. předřadit kroku 1 reset network settings


Tak jsem už taky rozchodil jako O2, tak T-Systems simky ... kombinací posledních 2 postupů, pokusím se zdokumentovat a postnout

Díky vám oběma!!!

O2 jsem rozchodil taky, ale T-Systems pořád odolává ... :(

Janik píše:Rád bych se podělil o nové poznatky spojené s Rebel SIM.
Po úspěšném vyzkoušení O2 microSIM jsem se pustil do zprovoznění Vodafone micro SIMky. Po mnohých nepovedených pokusech jsem vypozoroval tento funkční postup.


1) Do vypnutého IP vložíme simku.
2) IP zapneme a nečekáme na jednu čárku ale až na nápis No Service, který se objeví po čárce.
3) IP zapneme do Airplane módu a počkáme na hlášku 'No SIM card installed', odklikneme a nyní můžeme airplane mode vypnout.
4) Poté vyčkáme ne jednu čárku a vytočíme 112, ihned zavěsíme a rychle přepneme do Airplane módu.
5) Nyní vypneme airplane mód a čekáme, když se nám ukáže 'No SIM card installed' vypneme a zapneme airplane mód. Když se signál neukáže stačí vypínat/zapínat letadélko a signál by se měl načíst (občas to vyžaduje trpělivost)

Tento postup pro mě funguje téměř vždy, doufám že pomůže. Bohužel se mi často ztrácí signál a celý postup poté musím opakovat. Snažím se to nějak vyřešit, kdyby měl někdo nějaké nové poznatky, prosím podělte se :)

Slikesvasek

Re: Rebel SIM [HW UNLOCK, iP4]

Příspěvek od Slikesvasek »

mám 4.3.5...blokovaný, dovezený z Japonska....
pomůže mi rebel sim? jsem na uvodni stránce pro odblokaci a nemám čim odblokovat

Odpovědět