jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
michalvitek

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od michalvitek »

Skvělý návod...děkuji...ale zároveň jsem naštvanýýý... byl jsem přesvědčen o tom, že nebudu dělat jailbrake, když je to ale tak jednoduché...no asi ho udělám... :wink:

Kacin
Host
Host
Příspěvky: 103
Registrován: pon lis 17, 2008 3:22 am

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Kacin »

Ahoj
Tak jsem vse provedl podle navodu jen jsem pouzil jiz nahrany original iPhone FW 2.1, konecne mi tam naskocil jak installer tak i cydia !

Jen mam ted jeden velky problem - nefakci mi nic co ma neco spolecnyho s internetem - you tube, safary, iphones a store, mapy a ani installer a cydia!

Muzete mi prosim nekdo poradit! Diky Moc!

Muze to mit i neco spolecnyho se simkou ? I kdyz sem doma pripojen na wifi tak to nejde!!


Diky Kacin

//spachal: v tomto navodu reste jen to, co se navodu tyka.
IP5 64GB, FW 6.0.1. JB T-mobile CZ
IP4 16GB, FW 6.0.1. JB
IPAD 2 16GB, FW 7.?.? JB
IP3g 8GB JB

Dejv.{cz}

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Dejv.{cz} »

Supr návod :wink: JB během několika minut :lol: FW 2.1 už jsem měl tudíš jsem vlastně udělal jen JB a naprosto vše mi v telefonu zůstalo. Teď už mi fungujou i IPA hry takže paráda a ještě jednou díky 8)

//spachal: opatrne s tim nelegalnim softem, neradi to zde vidime ..

VeeKey

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od VeeKey »

tak návod je skvělej- všechno proběhlo v pohodě a pak jsem si nainstaloval češtinu- moc diky za navod(usetril sem 400,- za jailbreak od kamose...)

Baratis

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Baratis »

Dobrý den, mam ještě jeden dotaz. Když mi IPhone ztratí signál a já poté vypnu 3G je 100% jistota že síť najde?

Baratis

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Baratis »

Ahoj zkusil jsem podle pokynu udelat restore iphonu, a kdyz jsem restore dokoncil a zapnul jsem iphone, zaprvé v itunes to napsalo, že je neplatná karta sim a jestli jsem chtel udelat restore musel jsem iphone dat do DFU modu. A zadruhé na obrazovce iphonu se objevil obrazek, abych iphone pripojil k itunes, coz jsem nechapal, protože to tam celou dobu připojené bylo. Zkousel jsem stahovat ruzne firmware, ale pokaždé když jsem udělal restore, iphone zustal beze zmen. Zkousel jsem podle jednoho navodu itunes pwnout, ale to také zustalo bez odezvy. Uz me opravdu nenapada co bych s tim mel udelat.
Nevite jak se z toho dostat jiným zpusobem? Popřípadě opravili by to v nějakém servisu?

gomezzz

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od gomezzz »

jde mi to až po ten krok kdy mám držet ty tlačítka home potom zmáčknout power ale přitom držet home , ale jak pustím to power tlačítko tak se mi vypne počítač :shock: :shock: :shock:

Lukhin

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Lukhin »

Tak to radši zkus udělat na jiným PC. Nejlíp tam, kde nejsou Visty :-P

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od scorpi »

gomezzz píše:jde mi to až po ten krok kdy mám držet ty tlačítka home potom zmáčknout power ale přitom držet home , ale jak pustím to power tlačítko tak se mi vypne počítač :shock: :shock: :shock:


Musíš držet Power na iPhonu, ne na PC :D

Lies
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 218
Registrován: pon dub 20, 2009 8:59 am

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Lies »

Ahoj, mám problém s QuickPWN. Když jsem spustil program a postupně dělal krok za krokem, tak jsem došel až na konec, ale při kroku kdy se má iPhone dostat do DFU módu, tak se nic neděje. Nereáguje. Mobil je v normálnim režimu. Když odškrtnu Cydiu a Installer, tak to jde v pohodě. Mobil se nahraje, ale bez Cydie a Installeru. Nevíte někdo co s tím?
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN

Syrup
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: stř říj 15, 2008 6:29 pm

Re: jailbreak iphone 3G pomocí Quickpwn (Windows)

Příspěvek od Syrup »

Zdravim, chci se zeptat jak reistalovat spatne nahrany jailbreak ve 3GS (ted je mobil vypnuty a nejde zapnout! Vim ze kdyz mi mobil se vypnul, tak se musel pres nejakej program nastartovat a ten jiz nemam, bohuzel)smazat ho a dat tam origo sotwer. Setkal jste se uz nekdo s tim?

Diky

Odpovědět