Prehledny Springboard-Categories

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Prehledny Springboard-Categories

Příspěvek od H0NZ1K »

Jak na prehledny SpringBoard-Categories

Obrázek

Stve Vas ze mate na Springu moc ikonek aplikaci nebo her?
Chteli byste si to udelat prehlednejsi?
Tak pozorne ctete a delejte vse podle techto kroku, tento navod je velice podrobnej, nektery z techto kroku nekteri nemusi vubec ani delat, ale pro ty kteri teprv zacinaji, se to treba bude hodit ;)


Budeme potrebovat:
*JailBreaknuty iPhone
*Cydii



Krok 1
Spustime Cydii
Obrázek

Krok 2
Dame sections
Obrázek

Krok 3
Najdeme si System
Obrázek

Krok 4
Klikneme na Categories
Obrázek

Krok 5
Dame Install
Obrázek

Krok 6
Ted potvrdime tlacitkem Confirm
Obrázek

Krok 7
Po uspesne instalaci dame rovnou Home Button
Obrázek

Krok 8
Takze se nam na SpringBoardu objevila nova aplikace, spustime ji....
Obrázek

Krok 9
Upozorni nas to na mozne problemy a dame OK
Obrázek

Obrázek

Krok 10
Po otevreni aplikace Categories klikneme na Add
Obrázek

Krok 11
Zadame nazev slozky, v nahledu mame Games, pote dame zase tlacitko Add
Obrázek

Krok 12
Zacne se nam nacitat nabidka jak budou vypadat ikony, po chvilce se Vam zobrazi tato nabidka, vybereme jakou chceme
Obrázek

Krok 13
Slozku mame vytvorenou, takze ted uz na nic klikneme
Obrázek

Krok 14
Pro pridani ikon do slozky dame Add
Obrázek

Krok 15
Nabidne nam jake ikony ze SpringBoardu chceme dat to slozky ,,Games'', klikneme na ne a ony se nam tam hodi...
Obrázek

Krok 16
Kdyz budeme chtit nejakou ikonu smazat ze slozky tak dame Edit, kdyz budeme chtit premistit aby treba hra MonkeyBall byla za Labyrinthem, tak podrzime hru na miste kde jsou 3 vodorovne cary a presuneme za/pred ;)
Obrázek

Krok 17
Takhle to muzeme udelat s mnoha jinyma slozkama...
Obrázek

Krok 18
Dame Home Button, bude se nam iPhone chvili respringovat a pote uz bude ikona Games plne funkcni, takze si ji pro kontrolu otevreme.
Obrázek

Krok 19
Po chvilce se Vam otevre slozka ve ktere budete mit vsechny ikony ktere jste sem dali
Obrázek

Krok 20
V nastaveni muzeme nastavit jeste tyto hodnoty :)
Obrázek

takze hned mame SpringBoard prehlednejsi ;)...

Zdroj:iClarified
Prelozil:H0NZ1K


Tak at slouzi ;)

carpedi

Re: Prehledny Springboard-Categories

Příspěvek od carpedi »

Dobrý den,
řeším opačný problém - ne odstranění nadbytečných ikon, ale návrat jedné odstraněné. Nepatřím ke zkušeným uživatelům a při jedné manipulaci jsem nechtě odstranil ikonu Kalkulačka (vlastně i BossTools). Kalkulačku často potřebuji. Mohl byste mi prosím napsat postup, jak ji vrátit na display?Mám model iPhone 1.1.4. 16 GB US JB. Předem děkuji. Carpedi

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Prehledny Springboard-Categories

Příspěvek od dodo_mt »

Nainstaluj si aplikaciu Poof a v nej si mozes schovat alebo zviditelnit ikony... Neviem ako to je s SBSetting na 1.1.4 ale tam asi nefunguje....

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

carpedi

Re: Prehledny Springboard-Categories

Příspěvek od carpedi »

Díky za rychlou radu. Během víkendu jsem to zkusil, ale instalace se nezdařila. Tuším, že překážka je v mailu. Postup byl tento : spustil jsem Installer, nalistoval Poof, otevřel, klikl na Contact BigBoss, vyžadovalo to odeslat mail na jejich adresu, odeslal jsem s textem - žádostí o instalaci Poof, zpět však přišlo pouze chybové hlášení ohledně zprávy (poslal jsem to přes wi-fi). Je vůbec uvedený postup instalace správný? Asi to je triviální dotaz, ale nic jsem zatím takto neinstaloval. Děkuji. Carpedi

Odpovědět