Návod na 12 obrazovek springboardu

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
MaxDamageCZ

Návod na 12 obrazovek springboardu

Příspěvek od MaxDamageCZ »

Ahoj, přišel jsem na to, jak místo 11 obrazovek jich mít 12, nevím jestli to půjde i vám, to by mě právě zajímalo, tak se kdyžtak vyjádřete.

Co budeme potřebovat?

Iphone s Jailbreakem (v mém případě to bylo s fw 3.1)
Cydiu
Trošku volné paměti v iP
Chvilku času


Takže. Zapněte cydiu, dejte Search a napište Categories. Nainstalujte program Cathegories. Pak si vytvořte několik kategorií (já si vytvořil 3) a nastrkejte tam nějaké soubory (do každé z nich). Ať máte v každé kategorii hafo souborů, ale ať vám zbyde i něco na ploše. No a teď ty kategorie vymažte (program nemusíte, jen ty kategorie) a máte místo 11ti 12 obrazovek. Aspoň já jsem měl. Nevím, jak vy, tak to zkuste :-)
Pozor: Možná vám ty kategorie rozhážou pořádek na springboardu, takže se radši připravte na nové přehazování


PS: Možná není třeba dělat vše, co píšu, ale já píšu to, co jsem dělal já, ať je co největší šance na úspěch u vás :-)

Odpovědět