SMS Brána (nej)+vše o nich

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
Hnykda

SMS Brána (nej)+vše o nich

Příspěvek od Hnykda »

Ahoj, věcí jako posílání SMS skrz internet všichni známe. Já se zaměřím spíše na použití jich s EDGE
Já jsem se dnes naštval, když sem po vyčerpání FUP u Vodafone mluvil se slečnou od nich, a stěžoval si, že nyní neotevřu SMS bránu vodafonesms.cz přes EDGE a ona mi oznámila, že to tak prostě je, protože "ty reklamy se při rychlosti 16kb/s prostě nenačtou..."

Do sítě Vodafone lze poslat maximálně 700 znaků rozložených do max. 5 SMS, na číslo u T-Mobile můžete poslat jednu plnou SMS (160 znaků) a konečně na O2 lze poslat jednu SMS o maximálním počtu 60 znaků.


Aspekty:
- Rychlost
- Objem stáhnutých dat
- Jednoduchost/přehlednost
- Spolehlivost

Testoval jsem jich cca 15, vždy poslal zprávu o 160 znacích (krom O2 - 60 znaků) nebudu všechny vypisovat.

Nejvíce se mi však ze všech zamlouvá tato: http://www.smsmaniak.cz/
Je spolehlivá, rychlá odezva a nefunguje na nějakých pochybných CAPTCHA rozeznávačích. Vše se dozvíte přímo na stránce.

Obrázky: 4, Načteno KB: 20 KB, Čas(cca): 16sec

Snad to někomu pomůže a ulehčí práci/hledání

Odpovědět