Fixnutie Erroru 1600 až 1604

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
Sinedd.182
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 182
Registrován: sob říj 17, 2009 7:47 pm

Fixnutie Erroru 1600 až 1604

Příspěvek od Sinedd.182 »

Pri restore mi často vyhadzovalo jednu z chýb 1600, 1601, 1602, 1603 alebo 1604. Stáva sa to predovšetkým ak chcete nahrať Custom Firmware (CFW). Keď som to skúšal v iPhone 3G fixnuť cez iREB tak to šlo v pohodičke. Telefón som dal do DFU módu a iREB mi ho našiel. Problém však nastal pri iPhone 4. Ako náhle som ho pripojil a dal do DFU iREB ho jednoducho nenašiel. iTunes mi však našlo iPhone v recovery mode. Tak tu mám jeden opäť jeden návod.

Čo budeme potrebovať?
1. iPhone 2G, 3G alebo 3GS
iPod touch 1G, 2G alebo 3G
- iREB

2. Všetky generácie iPhonu a iPodu touch
- redsn0w (odporúčam novšie verzie)

Postup pre iREB:

1. Pripojíme iZariadenie k PC pomocou kábla

2. Otvoríme program iREB a vyberieme si z ponuky vaše zariadenie.

3. Riadime sa podľa pokynov na obrazovke tj. dáme telefón do DFU módu (3sekundy držíme POWER/SLEEP tlačidlo, potom stlačíme aj HOME (držíme obe tlačidla) cca 10sekúnd a pustíme POWER/SLEEP tlačidlo a držíme len HOME a čakáme pokiaľ program nenájde vaše zariadenie - keď ho nájde môžete pustiť HOME tlačidlo.)

4. Na zariadení vám ostane svietiť obrazovka na bielo čo znamená, že je pripravene na RESTORE.


Postup pre Redsn0w:

1. Pripojíme vaše iZariadenie k PC pomocou USB kábla

2. Otvoríme redsn0w (v našom prípade verzia 0.9.9b9)

3. Klikneme na Extras > Pwned DFU > NEXT

4. Zariadenie dáme do DFU módu (3sekundy držíme POWER/SLEEP tlačidlo, potom stlačíme aj HOME (držíme obe tlačidla) cca 10sekúnd a pustíme POWER/SLEEP tlačidlo a držíme len HOME a čakáme pokiaľ program nenájde vaše zariadenie - keď ho nájde môžete pustiť HOME tlačidlo.)

5. Na zariadení sa mód neprejaví nijak obrazovka ostane čierna. Zariadenie je pripravene na RESTORE


Stačí už len nahrať vami požadovaný firmware pomocou iTunes a pokračovať.
Apple iPhone 7 Plus 32GB Silver
Apple iMac 21,5" i5-2400S, 12GB RAM, 500GB HDD
XBOX One 500GB

humewko

Re: Fixnutie Erroru 1600 až 1604

Příspěvek od humewko »

neviem preco , mam IP4 ale nejde mi to , stale mi hadze chybu 1600, prosim pomoz mi

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Fixnutie Erroru 1600 až 1604

Příspěvek od rony »

o kusok vyssie mas navod, citaj a neopakuj sa, bez toho, aby si sa neposnazil citat, nic nedosiahnes.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mtx88

Re: Fixnutie Erroru 1600 až 1604

Příspěvek od mtx88 »

Nechápem a nerozumiem tomu, pretože som postupoval podľa návodu a iTunes stále vymíšľa a vyhadzuje sprostisti. Keď to neni chyba 1602 tak zase 1601 a dokola.

Snažím sa zbaviť jalibrejku, teda obnoviť iphone na 5.1.1 custom fw alebo origo pretože potrebujem dostať preč jalibrake.

Použil som už aj iReb potom rendsn0w poslednú verziu a vzdy mi to spadne na tých chybách :( už som s toho zúfali. Samozrejme so zapnutou tinyumbrella.

havlbrod
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 170
Registrován: čtv črc 03, 2008 6:11 pm

Re: Fixnutie Erroru 1600 až 1604

Příspěvek od havlbrod »

taky ten navod nejde.. obrazovka je černá.. a v servis by mela bejt ne ? ale uz mi ho ani itunes nenajde drive nasel.
ip 5c

Odpovědět