Facebook aplikace - upozornění (vyřešeno)

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Zamčeno
Noentry
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 28, 2012 7:24 am

Facebook aplikace - upozornění (vyřešeno)

Příspěvek od Noentry »

Nazdar všichni :)

Nemalou dobu jsem se potýkal s problémem, kdy můj iPhone5 ani iPad2 neoznamoval nové události ani zprávy z oficiální aplikace pro facebook. Nefungoval zvuk, vibrace, ani bublina s upozorněním se kolikrát neobjevila.

Tento problém se mi podařilo vyřešit a rád bych se s vámi o toto řešení podělil.



1. Smažte facebook messenger ze všech vašich mobilních zařízení

2. Spusťte klasický facebook na vašem PC/Mac

3. klikněte na ozubené kolečko v pravém horním rohu a přejděte na nastavení účtu

4. vlevo v nabídce klikněte na položku aplikace

5. pod souhrnem názvů aplikací klikněte na "show all Apps", což zobrazí všechny aplikace, které jste kdy ve facebooku používali

6. najděte v seznamu všechny aplikace, které jste kdy používali ve spojitosti s facebookem v mobilu. Nejdůležitější jsou Facebook Messenger, Facebook for iPhone a Facebook for iPad. U každé z nich klikněte na křížek po její pravé straně a dejte "odstranit"

7. až budete mít hotovo, znovu se přihlašte na facebook na vašich mobilních zařízeních.

8. hlavně už nikdy neinstalujte facebook messenger. Podle všeho se zdá, že právě ten je původem všeho zla.


:Yahoo!: Tadáá!!! :Yahoo!: notifikace by měly fungovat :) Díky za pozornost, doufám, že návod zabral a pomohl :)

Tibor

Re: Facebook aplikace - upozornění (vyřešeno)

Příspěvek od Tibor »

Dobrý den, já když se podívám do nastavení účtu facebooku, aplikace, tak tam žádný Facebook for iPhone nemám, nevíte co s tím?

Sweety
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 174
Registrován: sob srp 07, 2010 3:13 pm

Re: Facebook aplikace - upozornění (vyřešeno)

Příspěvek od Sweety »

Stačí napsat do hledání facebook a zobrazí se aplikace Facebook for iPhone.

Martyhamsta
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: úte zář 17, 2013 6:50 pm

Re: Facebook aplikace - upozornění (vyřešeno)

Příspěvek od Martyhamsta »

Rada nad zlato !! tento problém sem se snažil vyřešit několikrát, Messenger špatný !! Ještě mám problém, všimnul jsem si že když si dam Iphone 5 k uchu zadním krytem a zaklepu sním, jako by vněm něco rachtalo jako nějaký uvolněný šroubek. Nemáte někdo podobný problém ?

saikan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 167
Registrován: pát pro 30, 2011 4:02 pm

Re: Facebook aplikace - upozornění (vyřešeno)

Příspěvek od saikan »

To je autofocus ve fotaku - nic spatneho. Maji to tak vsichni.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Facebook aplikace - upozornění (vyřešeno)

Příspěvek od Metalgirl »

Barberry.pha @ Niečo mi hŕka vo vnútri iphonu 5 pri vypinači a foťáku

A už to tu neřešte, takové dotazy ohledně úplně něčeho jiného do návodů nepatří.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Zamčeno