Iphone 4 unlock.

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
palinhoo
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: ned zář 05, 2010 7:47 pm

Iphone 4 unlock.

Příspěvek od palinhoo »

Ahojte na zaciatok by som sa chcel ospravedlnit ze toto sa tu asi stale riesi,) forko som prechadzal vela krat.).. najlepsie je aj tak ked clovek dostane odpoved na svoju otazku. ved od toho je diskusne forum :)
..
Problem spociva mam kamaratku ma iphone 4 s anglicka, ktory jej priniesol otec.
Ale je blokovany na sk siet, cize treba unlock.
Mala tam ios 4.2.1 teraz ta ma 4.3.1 a baseband 03.10.01.
Je to mozne a dasa ho odblokovat ?- jailbreak a nasledne unlock ? alebo treba urobit up basebandu?
ak ano postacil by mi link kde to bolo riesienie popripade navod. Dakujem a este raz sa ospravedlnujem.

[mod=Dodo]Zmeň si názov tématu, teraz je príliš všeobecný.[/mod]

Youki
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: pát zář 17, 2010 3:10 pm

Re: Iphone 4 unlock.

Příspěvek od Youki »

Preco zakladas novu temu ked to tu na fore uz je?Co takto trosku hladat?

[mod=Dodo]Nezdá sa mi, že by si bol moderátor, a dr*eš tu ľudí. Ak sa ti niečo nezdá, nahlás prvý príspevok a my to už dáme do poriadku.[/mod]
iPhone 6 64GB, iOS 9.3.3 JB
iPad 4 32 GB Wi-Fi, iOS 9.3.3

palinhoo
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: ned zář 05, 2010 7:47 pm

Re: Iphone 4 unlock.

Příspěvek od palinhoo »

Ved nehovorim ze nehladam praveze hladam ale som lajk a rad ked mi niekto aj odpise nato co sa pytam. Nerobim si s vas srandu a od niecoho tu forum je.)

Psychos
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 583
Registrován: pát lis 05, 2010 12:05 pm

Re: Iphone 4 unlock.

Příspěvek od Psychos »

JB jde.....ale unlock neni.....kup si rebel nebo gevey sim přes je unlock možný

Jumbo

Re: Iphone 4 unlock.

Příspěvek od Jumbo »

Iphone z anglie jde vetsinou odblokovat v Anglii u operatora za 15 liber to dela O2, pokud se domluvis anglicky tak si najed na stranky 02 UK a najdes tam formular s zadosti a postupem co delat, pokud se nedomluvis tak se podivej na Ebay.co.uk kde delaji unlock od Tmobile UK a Vodafone UK /i 02/ za cca 35-50 liber. Urcite se oplati plny unlock nez shanet rebel, gevey apod. veci a neustale se otravovat. Telefon ale musi byt zakoupeny v UK. Americke AT&T ani v anglii neudelaji, osobne jsem zkousel i za uplatu a bohuzel...

Odpovědět