Odblokování iPhonu 3G

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
majkll

Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od majkll »

Zdravím, moc prosím o radu, už jsem zoufalý. Koupil jsem nový iPhone 3G, ale zřejmě není určený pro český trh, takže jsem chtěl udělat klasickej jailbreak - pomocí redsn0wtam nahrát fw 4.2.1 tak jak jsem to vždycky dělal. Vše probíhá ok , jenže když už vypadá že je jb dokončen tak to na iphonu píše at ho připojím k itunes a itunes hlásí iPhone v DFU modu , když kliknu na restore tak se to upgraduje a na konci to hodí chybu 1015 , už jsem z toho zoufalý. Moc díky za každou radu

majkll

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od majkll »

Asi tam zkusím nahrát upravený FW 4.3.1 , co myslíte ?

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od Marek »

1015 - TinyUmbrella - exit recorvery
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

majkll

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od majkll »

No jestli jsem dobře četl, co jsem našel tady na foru, tak jediná šance jak ho používat je nahrát tam ten baseband 6 ... s kterým jsou problémy ? Dá se alespon nějak zjistit jaký tam ted mám fw a bb ? Telefon totiž nemůžu vůbec normálně pustit

Merciphonek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: pát bře 04, 2011 4:55 pm

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od Merciphonek »

forecast ...u mě v profilu zjistiš baseband , model atd...
> > > iPh0n€ 2G 8 GB UsA JB < < <
> iPh0n€ 3G[$] 16 GB Cz€CH JB <
> > >f0recast, iReb, sn0wbreeze < < <
> > > > > > CFW < < < < < <
> > > > > > Google < < < < <

majkll

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od majkll »

iPhone mám připojený, na displeji svítí kabel a šipka k itunes a f0recast pořád píše waiting for iDevice a žádné údaje se nezobrazujou

asi bude problém v tom že tam vpodstatě nemám žádný soft a telefon je v DFU. Nemůžu tam žádný nahrát ani přes shift + restore, ani přes normální restore, ani přes redsn0w

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od Marek »

Veď urob restore, a keď ti to hodí chybu 1015 tak daj v tinyumbrelle exit recorvery, alebo urob jailbreak (ale nedavaj iPad baseband) a iPhone sa ti zapne
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

majkll

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od majkll »

Tak ted se mi tam pomocí tohoto návodu podařilo nahrát fw 3.1.3 takže ale telefon stále není aktivován. Prosím co ted navrhujete jako nejlepší řešení ? Díky moc

http://www.appleblog.cz/iphone-3g-a-dow ... hone-os-31

// hm tak ted koukám do f0recast a je tam bohužel baseband 06.15.00 a bootloader 6.4_M3S2 , takže pokud tomu dobře rozumím, tak je ten iPhone vpodstatě nepoužitelný ?

hacker.tom
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv dub 21, 2011 7:48 am

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od hacker.tom »

Proč nepoužitelný? Na iPad BB ti akorát nepůjde GPS a možná telefon méně vydrží...
BB 05.15.04 :(

majkll

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od majkll »

no ale vpodstatě když tam mám bb 6.15 tak by ten telefon měl fungovat ne ? Kde je teda problém ?

Merciphonek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: pát bře 04, 2011 4:55 pm

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od Merciphonek »

Dej telefon do dfu pres ireb(u me v profilu )a nahraj tam cfw s hackaktivací(taky)v podpisu potom cydii nahej ultrasnow
> > > iPh0n€ 2G 8 GB UsA JB < < <
> iPh0n€ 3G[$] 16 GB Cz€CH JB <
> > >f0recast, iReb, sn0wbreeze < < <
> > > > > > CFW < < < < < <
> > > > > > Google < < < < <

majkll

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od majkll »

Tak ted jsem z toho zmatenej, udělal jsem to jak psal Merciphonek a zdá se že telefon funguje uplně normálně. Wifi jede, Gps jede, volat se s ním dá...

Merciphonek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: pát bře 04, 2011 4:55 pm

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od Merciphonek »

Máš štestí tedy...;)
> > > iPh0n€ 2G 8 GB UsA JB < < <
> iPh0n€ 3G[$] 16 GB Cz€CH JB <
> > >f0recast, iReb, sn0wbreeze < < <
> > > > > > CFW < < < < < <
> > > > > > Google < < < < <

brc.majkl

Re: Odblokování iPhonu 3G

Příspěvek od brc.majkl »

Ahoj, potřeboval bych pomoct prosím.
Mám Iphone 3G iOS 4.2.1 a bb 05.15.04
Mám ho z druhé ruky a je blokovaný (moje blbost dal jsem obnovit nastavení - kdybych to nedával, vše by jelo na české simkartě, jak jsem jej dovezl od majitele).
Teď se zeptám rposím, jak tento telefon odblokovat?
prosím, napište mi postup, žádné rady typu projdi forum apod., věřte, že jsem se díval a leccos jsem vyzkoušel, ale NEFUNGUJE to. původně tam byl 3.1.3 stáhl jsem hasctivaci, jb apod a nainstaloval, vše ok, jen mi nešlo z cydie nic stáhnout, nemohl jsem se připojit na wifi, s druhým iphonem se klidně připojím. Co ám tedy dělat teď, když si ip stáhl z itunes 4.2.1? díky

edit

Takže : mám tam zpět 3.1.3, hactivate a už můžu telefon normálně používat. Jen mám asi něco s wifi, že nemůžu stáhnout z Cydia ten ultrasn0w. Dá se to nějak obejít?
Popř. pomůže mi, když zajdu k nám do tmobilu a požádám je o odblokování iphonu? Můj telefon je model MB489B - to znamená británie? nevíte jaký operátor? Teoreticky by mohl operátor odeslat požadavek do applu at mi tel odblokují a já si to přes itunes zaktivuju? Nebo mohl bych telefon přes ultrasn0w aktivovat nějak přes počíteč? třeba nahrání tohoto programu přímo do ip? Protože mi v telefonu nejede nějak wifi, síť najde, ale po zadání helsa napíše: připojení se nezdařilo, nebo něco v tom smyslu. Takže mám s Cydií smůlu. Prosím o pomoc a nějaké polopatě vysvětlení, telefon jsem koupil dnes, takže v tom nejsem tak sběhlý jako vy, profíci :)

Odpovědět