export fotek z iphone do pc

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
tomulexxxnos

export fotek z iphone do pc

Příspěvek od tomulexxxnos »

Ahoj...po pripojeni iphone k PC se mi zadne nove zarizeni nezobrazi....takze se k fotkam nedostanu...co s tim?

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: export fotek z iphone do pc

Příspěvek od spachal_tmp »

Zkusit to na jinem PC, aby se zjistilo zda je chyba v PC nebo iPhone, pak se to lepe resi :]

tomulexxxnos

Re: export fotek z iphone do pc

Příspěvek od tomulexxxnos »

no to je trosku problem, ale zkousel jsem aktualizivat ovladač, PC iphone detekuje jako novy hardware ale neni schopno ho zprovoznit....

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: export fotek z iphone do pc

Příspěvek od Beavers »

Předpokládám, že jsi byl v Tento počítač a tam v seznamu jednotek hledáš Apple iPhone.

pacholek

Re: export fotek z iphone do pc

Příspěvek od pacholek »

zkus jiny usb port nebo jiny komp... nebo hodnekrat pripojovat a odpojovat iphone... me to na stolnim PC taky takhle zlobi... na notebooku to fotky najde vzdy

tomulexxxnos

Re: export fotek z iphone do pc

Příspěvek od tomulexxxnos »

no zitra zkusim druhy komp...ale chci se zeptat jestli nekdo nemate zkusenosti s nahrvnim pres wi-fi...popripade jaky program zvolit a jestli by to mohlo vyresit muj problem s fotkama

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: export fotek z iphone do pc

Příspěvek od spachal_tmp »

Zkus WinSCP.

Pauky
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: ned čer 19, 2011 9:22 pm

Re: export fotek z iphone do pc

Příspěvek od Pauky »

Zdravím,

doufám, že mi odpovíte, když je toto už pár let mrtvé. Koupil jsem si iPhone 4S, mám iTunes ve verzi 10.5.2.11. Chci si exportovat nafocené fotky do PC (mám Win 7). Po připojení přes USB, otevřu Počítat - Apple iPhone a exportuji fotky do PC. Jakmile chci z fotkami něco dělat, například je otočit nebo jen přejít na další vyskočí mi chybové hlášení: "Program Windows Prohlížeč fotografií nemůže změny tohoto obrázku uložit z důvodů potíží s vlastnostmi souboru obrázku" Opravdu mě to štve a vadí, prosím o radu, Díky

Odpovědět