iOS5:novy system notifikacii?

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iOS 5 - nový systém notifikací, mapy, navigace, cloud?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

iOS 5 možná odložen na podzim

AppleInsider

[edit=ls8]Viz Napsal: 27 bře 2011 18:37[/edit]
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Colpeas
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1307
Registrován: ned zář 20, 2009 9:26 am

Re: iOS 5 - nový systém notifikací, mapy, navigace, cloud?

Příspěvek od Colpeas »

OT: (zejména směřuji na Gekka) co pořád máš s těmi doručenkami, když občas potřebuješ doručenku, tak si před to napiš pár písmenek aby ti přišla, bude to snažší než pořád zapínat a yypínat doručenky v nastavení.

Nevzpomínám si, že by kdy v mém okolí někdo použil doručenku. Tomu, že budou v iOS 5 dávám šanci tak 1%.

2012 MacBook Air 13" 1.8GHz | 8GB RAM | 128GB SSD
2010 MacBook Pro 13" 2.4GHz | 8GB RAM | 750GB - odcizen! S/N: W805312VAPT
2006 Mac Pro 8-Core 2,33GHz | 16GB RAM | 256GB SSD + 3TB RAID0 | ATi HD4870 1GB
2005 PowerMac G5 Quad 2,5GHz | 8GB RAM | 1TB RAID0 | Quadro FX4500 512MB

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iOS 5 - nový systém notifikací, mapy, navigace, cloud?

Příspěvek od Petrt »

Colpeas: ja je postradam uz pres dva roky a provizorni reseni pres nejake kody pouzivat nechci. A nevim proc bys je mel zapinat a vypinat. Mohou byt prece zapnute trvale a pritom nemusi rusit - neco ve stylu reseni z Cydie.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Colpeas
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1307
Registrován: ned zář 20, 2009 9:26 am

Re: iOS 5 - nový systém notifikací, mapy, navigace, cloud?

Příspěvek od Colpeas »

Ok, jek myslíš. V každém případě ale nevěřím, že v iOS5 doručenky budou, když je tam nepřidali v posledních čtyřech letech.

2012 MacBook Air 13" 1.8GHz | 8GB RAM | 128GB SSD
2010 MacBook Pro 13" 2.4GHz | 8GB RAM | 750GB - odcizen! S/N: W805312VAPT
2006 Mac Pro 8-Core 2,33GHz | 16GB RAM | 256GB SSD + 3TB RAID0 | ATi HD4870 1GB
2005 PowerMac G5 Quad 2,5GHz | 8GB RAM | 1TB RAID0 | Quadro FX4500 512MB

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iOS 5 - nový systém notifikací, mapy, navigace, cloud?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

iOS 5 preview mezi 6. a 10. červnem

www.9to5mac.com
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iOS 5 - nový systém notifikací, mapy, navigace, cloud?

Příspěvek od ls8 »

Doplnění eRiperovy informace. Apple oficálně oznámil termín konání letošní WWDC, a to na 6.-10.6.2011. Tématem letošní konference je "Join us for a preview of the future of iOS and Mac OS X" tedy "Přidejte se k nám pro náhled na budoucnost iOS a Mac OS X".

Obrázek

Zdroj: http://developer.apple.com/wwdc/ via http://www.9to5mac.com/58084/wwdc-2011- ... nd-mac-os/
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

kosmonaut
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 218
Registrován: stř úno 04, 2009 10:11 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od kosmonaut »

OT dotaz: kdyz se ted budu bavit o notifikacich, tak jsem asi OT, ze?
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od ls8 »

WWDC 2011 hlasi "vyprodano". Po deseti hodinach. Vloni se vstupenky rozprodaly po osmi dnech.

Zdroj: http://www.macrumors.com/2011/03/28/wwd ... -12-hours/
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

john
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 3044
Registrován: sob úno 13, 2010 1:51 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od john »

OT: Na eBayi lístek za $2500. =@
iPhone 5S 32GB Black - iOS8 - nonJB
iPhone 5 16GB Black - iOS8 - nonJB
MacBook White (late) 2008 - Snow Leopard 10.6.8
iPad 3 16GB - iOS 5.1.1 - JB
iPhone 3GS 32GB Black - iOS 6 - nonJB
2x iPhone 4S 16GB White - iOS 6 - nonJB

Goyer
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 1:13 am

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Goyer »

@ silenym dorucenkarum:
Zapnete mozek uz, SMS je kratka textova zprava, ktera nahrazuje telefonicky projev. Pokud nekdo resi neco pres SMS je to zdlouhave, neefektivni a v nekolika pripadech i neekonomicke a to nejen z pohledu casu, ale i financi.
Presne tohoto se drzi Apple, tak pokud potrebujete tyto trapne funkce, tak si poridte jiny telefon.
Kdyz si to tak ctu, tak mi tady pripada, ze si tady vetsina koupila lambo, nema na benzin a tak to resi jinym zpusobem, ktery apple nepodporuje a pak fnukaji.

Kazdopadne k OS5 cekam nejake novinky, co se ted malo vydedukuji, ale jabko vzdy urcovalo smer a vschni ostatni ho jen nasledovaly, takze ocekavam nejake radikalni novinky a spickoveuzivatelske napady, ktere maji hlavu a patu jako vsechna jabkodevices :)

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od cicolably »

OT:ajaj GOYER tak teraz dostaneš od SMSmaniakov,tento rok som napísal 3 SMSky , 2 boli v stave maximálnej opitosti,čiže bludy :D
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Goyer
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 1:13 am

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Goyer »

@cicolably : ale at si napisou co chteji, je mi to jedno - pokud mi nekdo bude trvdit, ze smska neco resi, je to podle me magor / vidim to na jinech lidech, kdyz jsem byl mladsi - to co resi pres sms, pet minut ja mel za 30 vterin callem vyresene a jeste lepe. Sms je na to kdyz je nekdo byzy.
Proc by apple neudelalo slavnou dorucenku uz davno? Vzdyt je to jasny jak facka a samotne jabko touto podporou je dukazem :) :) :)

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 5 - nový systém notifikací, mapy, navigace, cloud?

Příspěvek od Gekko gecko »

Colpeas píše:OT: (zejména směřuji na Gekka) co pořád máš s těmi doručenkami, když občas potřebuješ doručenku, tak si před to napiš pár písmenek aby ti přišla, bude to snažší než pořád zapínat a yypínat doručenky v nastavení.

Nevzpomínám si, že by kdy v mém okolí někdo použil doručenku. Tomu, že budou v iOS 5 dávám šanci tak 1%.


No stejně jako Petrt a spousta dalších bych rád věděl jestli SMSka dotyčnému opravdu dorazila (když má vypnutý foun nebo mimo signál "visí" na ústředně a jak se přihlásí tak se mu doručí)
Víš tohle má i ta nejjednodušší nokia za devět stovek a netuším proč se jim apple tak brání.....že by je amíci nepoužívali vůbec?
Řešení samozřejmě je v podobě JB proti kterému apple stále bojuje a nějaká aplikace z Cydie
Teď si nevzpomenu ale když doručenku chci, musím napsat jako první YYYY text zprávy včetně té mezery?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

7luke.com

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od 7luke.com »

[mod=tvosi]Prestan s tim OT a neustalym odkazovanim na sve stranky kdykoliv jen muzes ! informace, na ktere vedou odkazy jsou i zde na foru![/mod]

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Gekko gecko »

7luke.com
Dík za snahu já to někde najdu. :wink:

Zajímalo by mě zda apple plánuje do iOS5 přidat také vibrační odezvu stisku klávesy při psaní SMSky když už to má být takový převrat...tohle je věc kterou jsem měl na Nokii 5530XM moc rád a u iPhone není.
U těch dotykových nokií s symbianem a rezistivním displejem je to skoro nutnost občas vrstva reaguje nevypočitatelně ale mám pocit že že HTC s Androidem a kapacitním displejem tohle mají....jinak to cvakání už od dob iPhone 2G mi tak přirostlo k srdci že bych bez něj pomalu při psaní nemohl bejt :D teď ty vibrace a bude to dokonalé.
Naposledy upravil(a) Gekko gecko dne úte bře 29, 2011 10:15 pm, celkem upraveno 2 x.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Goyer
Host
Host
Příspěvky: 85
Registrován: ned pro 28, 2008 1:13 am

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Goyer »

[mod=tvosi]Klidni se! kazdy mame jine pozadavky na system[/mod]

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Petrt »

Goyer píše:Zapnete mozek uz, SMS je kratka textova zprava, ktera nahrazuje telefonicky projev. Pokud nekdo resi neco pres SMS je to zdlouhave, neefektivni a v nekolika pripadech i neekonomicke a to nejen z pohledu casu, ale i financi.

Nejsem sice zadny sms maniak, ale OBCAS se objevi dulezita sms u ktere bych velice ocenil mit zpetnou vazbu o doruceni. A jelikoz to potrebuji jen nekdy, tak si proste zadne kody nepamatuju (a ani nechci). Hlavni ale u me je, ze odeslanou sms si kdykoliv dohledam, ale co jsem s nekym resil po telefonu za "chvilku" zapomenu. Soucasne s timto ma i druha strana moznost se k textu vratit a resit pozdeji.
Opravdu uz nejsem ve veku, abych 20ti smskama resil blbost, kterou vyresim 20s hovorem, ale sms pro me maji vyznam a pouzivam je.
Mimochodem, nevsiml jsem si ani ze bych nekde fnukal - pro me je to nevyhoda, kterou prebije plno vyhod. A popravde, neznam tel. ktery by byl na 100% bez vyhrad.
O tomto koncim - nechci abys menil svuj uzce zamereny pohled, ale aspon prestan utocit na ostatni.

Ad iOS5 - necekam, ze bude dorucenky umet - jak uz zde padlo, kdyby Apple chtel, tak by to jiz davno umel.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Gekko gecko »

No je víc věcí kterým se Apple v iOS brání..doručenky,použití bez dodatečných Apps jako USB Flash disk a další...je to prostě Apple a chce mít vše pod kontrolou,osobně mi to nijak zvlášť nevadí...klady převažují takže tak.

EDIT:
Možná to moc "prožívám" JB není ani třeba když na AppStore jsou SMS+Delivery Report či Levné SMS.
Doručenky umí obě,free jsou také a druhá jmenovaná je v češtině :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od ls8 »

RIM plánuje 26.dubna vydat aplikaci BlackBerry Messenger. To samo o sobe pro našince není až taková bomba jako to, že šéf firmy RIM Jim Balsillie na nějaké konferenci Torontu oznámil, že v létě pak chystají vydat novou verzi aplikace,, která bude využívat nový systém notifikací v iOS. Takže nový systém notifikací se čím dál více potvrzuje, tohle se dá brát skoro jako oficiální potvrzení.

Zdroj: http://www.9to5mac.com/58465/blackberry ... on-system/
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od dodulo »

a mozno by sme sa mohli konecne dockat aj SK/CZ lokalizacie pre VoiceOver, dufam, ze ano :(

http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje]/2011/03 ... prikazech/
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Gekko gecko »

Doručenky sem už tahat nebudu :D :wink: ale co bych bral když už má iOS od verze 4 multitasking tak ať tam dají nějaké tlačítko (třeba doprostřed displeje aby na něj člověk neťuknul omylem nebo s potvrzením) aby šly ukončit všechny aplikace naráz a ne jednotlivě trefováním se do znaku v levém horním rohu ikony....nebo si apple tak věří když prohlásili že aplikace běžící na pozadí nemají na výdrž žádný vliv a systém nijak nezatěžují? já osobně tomu nevěřím....MT u iOS nebude takový žrout jako u WM či nedejbože symbianu ale nějak CPU zatěžovat musí,to ať mi nikdo neříká.

Další vě ale jen drobnost,máme ikonku aplikace kalendář na které je název dne v týdnu a datum,měsíc by se tam asi nevešel ale obdobně bych udělal ikonu hodin...prostě aby na ciferníku ukazovaly skutečný čas a i vteřinovka se pohybovala takhle je tam stále 10:15...je to pitomost ale celkem bych to uvítal když se můžou údaje měnit u kalendáře proč ne zde? :wink:

Dále my chybí možnost v historii hovorů mazat položky jednotlivě tak jako se mažou smsky,tedy posunutím prstu zprava doleva....jde smáznout jen vše jednotlivě nikoliv.
Poslední co bych si přál a jistě nejsem sám nějaký podrobný protokol hovorů jako takových...historie je fajn přehledná a jednoduchá ale až příliš,po kliknutí na modrou šipku vidíte délku hovoru to ano ale pro souhrný počet příchozích a odchozích minut musíte do nastavení kde na vás vykoukne nic neříjkající "čas volání: Aktuální doba // Celkem...nevím kolik min bylo příchozích kolik odchozích stejně jako počet odeslaných/přijatých smsek a v neposlední řadě počitadlo přenesených dat přes Wi-Fi toho se snad nedočkáme nikdy.

Opět "slohovka" sry....neumím to asi napsat jasně a stručně v pár větách :( :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od cicolably »

no ved vo windos ked zapneš 20 programov tiež musíš všetky vypnuť po jednom :D
ikonka hodiniek je nešťastná - ved su tam stopky,budik,časove pasmo,skôr inú ikonku a čas máme na vrchu
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od ScorpionSX »

Tak iOS 5 hmm...doručenky? Ehh...pre mňa osobne oničom, akurát to otravuje a aj tak by som sa neprinútil pozrieť sa, či by sa pri odoslanej správe objavil nejaký symbol doručenia...

To s tými hodinami v menu nie je až taký hrozný nápad, ale nie som si úplne istý či by to nejak moc nezaťažovalo systém - pri kalendári je to raz za deň v pohode - navyše je to v noci, ale hodiny a hlavne sekundy, no neviem.
Skôr by sa mi viac pozdávalo počasie - nastavím si nejaké "domáce" miesto a pre toto miesto by sa mi zobrazovala aktuálna teplota na ikonke. Celkom praktické a nemusím kvôli tomu liezť do aplikácie.

História hovorov/sms/dát, to určite áno, chcelo by to trochu podrobnejšie prepracovať, určite sa to tam zapracovať dá.

Ďalej by som celkom privítal trochu lepšiu organizáciu fotiek - z Camera Roll by sa mohla dať preniesť fotka do albumu a pri synchronizácii rovno do adresára v ktorom sú ostatné fotky z toho albumu, aby som to nemusel kopírovať ručne. Vlastne niečo ako keď si kúpim niečo z iTunes, tak sa mi to prenesie pri synchronizácii do mojej library. Určite by sa na tomto dalo zapracovať a viacerí by to uvítali.

No a ešte čo ma takto narýchlo napadá, ale to moc reálne nevidím, sťahovanie súborov cez Safari.
Tak ako sú po pripojení iPhonu dostupné fotky v Camera Roll, tak tak isto by bol dostupný nejaký adresár "Downloads" kam by sa v Safari ukladali súbory. Myslím, že celkom jednoduché a sem-tam isto aj praktické.

Ale každopádne uvidíme čo si pre nás Apple prichystá, dúfam len, že to bude stáť za to čakanie - ak sa iOS 5 skutočne dočkáme až na jeseň (podzim).
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

Marthin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1238
Registrován: pon bře 09, 2009 11:42 am

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Marthin »

No mě se iOS5 momentálně netýká, ale do budoucna bych uvítal větší a propracovanější možnosti horní lišty.
Např.:
při kliknutí na hodiny by se otevřely možnosti budíku, času, hodin apod.
při kliknutí na název sítě by se otevřely možnosti wifi, 3g, sítě, airmode apod.
při kliknutí na baterku by se otevřely možnosti gps, nastaveni zvuku sms, melodie apod.
Rozdělil bych lištu na 3(Levá, Center, Pravá) části a podle toho bych nasázel do každé části možnosti spustit možnosti dle zobrazování ikonek v liště.
Takový trošku SBSettings. :wink:

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Gekko gecko »

ScorpionSX
S tím počasím na ikoně no to je fakt...taky tam stále visí 23C tedy ideální teplota :) buď aktuální na ikoně + bych bral na lockscreen vytáhnout něco jako widget už v základu...na cydii něco patrně bude ale od apple ne a nebo obojí.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od ScorpionSX »

Na lockscreen nie...popravde neviem čo na tom všetci vidia, mať na lockscreene nejaké info. Aj tak bez odomknutia displeja sa nemôžem nejak v tých info orientovať a keď už raz odomknem displej, tak je pre mňa lepšie ísť priamo do menu a tam do patričnej app kde mám všetko, nie len jednu-dve položky ako na lockscreene.
Počasia sa toto síce až tak velmi netýka, ale to ani tak nutne na očiach mať nepotrebujem.
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Gekko gecko »

No když tam je čas,den a datum mohlo by pod tím (/volitelně v nastavení) být i aktuální teplota řekněnme na tři dny dopředu prostě polovina screenu aplikace počasí já bych to bral hned.
Jo u iPadu co mám tu čest pár dní používat je ještě vpravo dole ikonka která spouští prezentaci fotek z galerie takže ipad pak funguje jako fotorámeček....na rychlý přístup bez nutnosti iPhone odemykat by to nebylo zlé co říkáš?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od ScorpionSX »

Noo tak zakomponovať to do už obsadených oblastí lockscreenu - teda hlavne vrchná časť ako sú hodiny - to by asi šlo, nejak po stranách, alebo ešte pod tým nejaká menšia lišta...
Jo, na iPade je ešte to tlačítko na fotky, to viem, ale tam je rozhodne viac miesta na lockscreene, takže je to tam kde umiestniť.
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Gekko gecko »

Na iP myslím také já třeba tapetu ani nějak na lockscreenu nemusím....mám tam stále ty "bublinky".
Bez promítačky se obejdu ale počasí by bylo fajn.....takhle začíná být lockscreen nudný.
Mohl bych samo udělat JB a z cydie něco nainstalovat ale nemám s ní moc dobré zkušenosti,na 3Gčku kdysi co jsem měl mi po stáhnutí všech potřebných repo (zabránit se tomu nedá) a nutných instalacích dost zaneřádila iPhone a rychlost šla dolů...
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od ScorpionSX »

Ja som práve celkom rád, že je ten lockscreen na iPhone čistý, dám si tam vždy nejakú peknú foto a páči sa mi, že ju vidím (skoro) celú. Tie "bublinky" mám ja zase práve na springboarde, tam mi vyhovovala aj čierna farba z iOS 3.x - sú cez to tie ikonky, tak aj tak poriadne na pozadie nevidím.

JB u mňa nejak postráda význam, nepáči sa mi celkovo systém jailbreaku, či už ide o nákup apps v Cydii, alebo Cydiu samotnú. Takže pre mňa tadial cesta nevedie.
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Gekko gecko »

Jasně každý to vidí jinak apple by měl dát na výběr co na lockscrenu nastavit ale iOS je už v 4x verzi a stále nic tak snad se dočkáme u 5-ky když má být tak převratná a pro 3GS patrně i poslední :(
Jinak ty bublinky mám jen na lockscreenu (nejradši ale stejně zeměkouli z iOS1x :wink: ) na pozadí plochy mám černý obrázek v nativním rozlišení displeje...jen tak jsou texty dobře čitelné.
to je další věc systém tapetu nedovolí vypnout jen nastavit takže jsem si musel pomoci takhle.
Ohledně Cydie souhlasím nic mi nepřináší iPhone až na pár drobností mi vyhovuje a než mít zaneřáděný systém a bobtnající others tak raději nic...po zkušenostech u 3G a postupným zpomalováním ji nechci.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od ls8 »

Posledni pro 3GS? Ja bych spis vsadil na to, ze iOS 5.0 uz pro 3GS nebude vubec.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

rallydavid
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1094
Registrován: úte čer 15, 2010 10:35 am

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od rallydavid »

To ls8..No tak to jsi mě teda takhle před spanim pěkně potěšil :-(
iP 3G 8 GB-Dead
iP 3GS 16 GB iOS 6.1.6JB
iPad 3 3G 64 GBiOS 7.1.1JB
iPh 5S (2x) 16 GB Black
iP 6S 64 GB-Sold
iPad Mini Retina16 GBiOS 12.5
iP 7 32 GB iOS 12.x

iPad Pro 10.5 64 GBiOS 13.x
Apple Watch Series 5 W OS 7.x
iPhone X 64 GB iOS 14.x

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Gekko gecko »

ls8 píše:Posledni pro 3GS? Ja bych spis vsadil na to, ze iOS 5.0 uz pro 3GS nebude vubec.

Mno popravdě jestli bude pokračovat ve šlépějích 4kové řady viewtopic.php?p=397369#p397369 tzn. čím vyšší tím pomalejší (mluvím o 3GS ohledně 4ky někdo napsal že bezproblému...) klidně se bez něj obejdu....a třeba po novým roce půjdu do iP4 stejně se 5ka nejspíš odkládá na 2012 http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje]/2011/03 ... roce-2012/ ale to už sem nepatří..
Přijde mi to ale nějak divný...že by Cortex nezvládal tyhle pitomosti? nebo nás majitelé 3GS chce apple "přesvědčit"=optimalizace pro starší se nekoná aktuální model je prioritou že musíme koupit iP4 kterému jsem po designové stránce nějak nepřišel na chuť?

rallydavid
Nezoufej zatím nic není stoprocentně jisté a okleštěná iOS5 bude i pro tvůj iphonek :) :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od ls8 »

Samozrejme ze Apple ma jako kazdy vyrobce HW primarne zajem primet uzivatele kupovat si nova zarizeni v co nejkratsim intervalu. U iPhonu 3G se podpora treti velke revize iOS (2,3,4) ukazala jako chyba, iOS 4 uz byl proste moc narocny. Totez cekam s iPhone 3GS a iOS 5, pokud se Apple poucil, iOS 5 pro 3GS uz nevyda. Tipuju ze v omezenem rozsahu bude pro iPad prvni generace, v plnem rozsahu pro iPhone 4, iPod Touch 4G a iPad 2.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od ScorpionSX »

Ja myslím, že iOS 5 by ešte pre 3GS mohol byť. Aj pri iOS 4 ostali podporované tri modely (3G, 3GS, 4), tak teraz by to mohli spraviť rovnako. Totiž 3GS a 4ka nie sú rýchlostne zas tak moc odlišné, takže napadá ma jedine, že by nebolo podporované ne-Retina rozlíšenie, ale zase nie som si istý ako by to bolo s aplikáciami - nie všetky sú na vyššie rozlíšenie stavané a ak by Apple zrušil podporu nižšieho rozlíšenia, tak neviem či by sa to netýkalo aj aplikácií - tak či onak by to bolo pre Apple myslím len zbytočné trápenie sa s kódovaním a pod. takže by do toho asi nešli.

Inak to čierne pozadie mám spravené presne tak isto, len čisto čierny obrázok v natívnom rozlíšení a hotovo. A zabordelovanie systému Cydiou a "Others" a spomalenie/nižšia výdrž baterky, to ani nehovorím. Vždy to pred updatom na nový iOS vyskúšam na pár dní, ale zakaždým to dopadne asi tak, že "mám TO tam" a to je asi tak všetko.
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

STepik
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 863
Registrován: úte srp 11, 2009 11:42 am

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od STepik »

Kdyz se chces "zbavit" ty notifikace kdtz ji mas na lockscreenu, tak musis jakoby zhasnout display pomoci lock tlacitka... Potom uz to tam nebude...
iPhone 4S (32 GB) | iPad 2 (32 GB) | MacBook Pro mid 2012 (16 GB RAM, 480 GB SSD)

Tonek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 172
Registrován: ned úno 13, 2011 11:22 am

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Tonek »

ls8 píše:Posledni pro 3GS? Ja bych spis vsadil na to, ze iOS 5.0 uz pro 3GS nebude vubec.


Možná plácnu, ale já bych si ho chtěl užít i na 3G :pardon:

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od Gekko gecko »

Sotva vyjde na 3G iOS 5 když už nevyšel ani předchozí 4.3 viz. Zde: http://www.apple.com/ios/ bohuzel :(
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

macuser

Re: iOS 5 bude představen 6.6.2011 na WWDC 2011

Příspěvek od macuser »

Ja bych rekl, ze to bude zajimava situace. Apple 3GS jen tak z podpory nevyradi, protoze se dosud v USA bezne prodava.

Zamčeno