iOS 7 beta 1 - zkušenosti

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
djlucas
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 614
Registrován: ned dub 27, 2008 7:19 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od djlucas »

ne zadne upozorneni neni SMS ani iMessage se vubec neukaze ani kdyz kontakt pak odblokujete.. a ano sms si neprectete vubec nijak :-) muze se to jeste nejak zmenit ve finalni verzi ale pochybuji.. ne zadne nastaveni tam neni bohuzel :-).. u volani se neukaze taky nic ani upozorneni jak je tomu pri rezimu spanku.. proste jako by se nic nestalo :-)
Macbook pro
iPhone 5S 16GB White iOS 9

hOLLiSTER
Host
Host
Příspěvky: 65
Registrován: ned črc 10, 2011 4:33 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od hOLLiSTER »

Máte taky někdo místo docku na iPhone 4 pouze tento nevzhledný šedý obdélník? Je to chyba v rámci bety nebo to takhle skutečně má být?

Obrázek
Obrázek

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od ls8 »

Jo, taky. Hlavně doufám, že tu hnusnou zářivě zelenou barvu z ikon telefonu, zpráv a facetimu změní na něco méně křiklavého.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

golik
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř lis 12, 2008 8:06 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od golik »

ja mam spis do modra..kdyz vypnu dynamickej tak tam zustane

http://s12.postimg.org/g8ved45tl/IMG_1012.jpg

Johny4
Host
Host
Příspěvky: 84
Registrován: sob říj 31, 2009 1:44 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Johny4 »

takže moje zkušenosti jsou celkem pozitivní.
Co mě nejvíce potěšilo je safari, přijde mi svižnější, konečně sloučili vyhledávání do adresního řádku. A konečně si to pamatuje hesla!
Vzhled je subjektivní záležitost, ale mě se celkem líbí.

Bugy, u kterých čekám aktualizacemi nápravu jsou.
Svižnost - zatím to reaguje jako nějaký android, kolem 7tisíc (není to špatné, ale ani precizní). Především odezva displaye je horší.
Notifikační centrum - mi nezobrazuje události v kalendáři, zobrazuje jen ty, které právě vytvořím, ale mám tam například hozené pravidelně se opakující události (celodenní) a ty se mi nezobrazují, ale v kalendáři normálně jsou.
Kontrolní centrum - pokud změním jas ze zamčeného telefonu přes okamžitě se vrátí do předchozí polohy jas, to znamená, že lze měnit pouze pokud je odemčený.
iMessages mi také nefungují "čekám na aktivaci" a never ending loading :pardon:
Hodiny - ukazují dobře, ale ikona aplikace hodin jde o 1h pozdě. Taky psalo více lidí...

Dev account mám. Přítelkyně s iPhonem 4 a iOS7 je taky spokojená, sice tam ten systém laguje už více, ale přesto říkala, že zatím u něj zůstane.

edit: Málem jsem zapomněl, v notifikačním centru mi zmizela možnost rychlého tweetnutí/poslaní zprávy na fcb
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 5c -> iPhone 6 -> iPhone 7 -> iPhone Xr
iPad 2 -> iPad 2018
Apple TV 4K
iPod Classic 120GB

Pantani
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 908
Registrován: ned úno 10, 2008 1:50 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Pantani »

Johny4 i jiní: jestlipak hoši ty bugy taky reportujete? ;-) Čím více vás bude, v tím dřívější verzi bety to odstraní a vaše beta verze budou v praxi použitelnější (když už to tam chcete mít)
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Barberry.pha »

ls8 píše:Nahrávají se vám nově vyfocené fotky do Photo Streamu?


Nenahrávají, ale v iPadu se ve fotostreamu ukážou ;) takže tam budou akorát se neukážou v iPhonu.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

miquel
Host
Host
Příspěvky: 108
Registrován: čtv črc 02, 2009 9:22 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od miquel »

Ej no tak, neviem ci tu uz niekto pisal, ale dost velky bug je ze cez control centre sa da z lockscreenu aj pri zaheslovani pohodlne dostat ku fotkam!

EDIT: a zabudol som, ale to si uz urcite niekto vsimol, neukazuje v status bare mesiac pri "Nerusit" mode.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Ohledně vyjádření dojmů týkající se iOS 7 přispívejte do tohoto vlákna: Co rikate na novy iOS7? Zde pište pouze funkce, bugy, postřehy atd. Děkuji.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Lukáš Valenta
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 512
Registrován: stř bře 21, 2012 1:23 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Lukáš Valenta »

Mně to měsíc ukazuje.
Spíš je bug, že nejde Nerušit vypnout, pokud mám nastavený časový rozvrh, tak v control centru nejde vypnout, musím jít do nastavení a vypnout časový rozvrh
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.

Jump3r-ko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 306
Registrován: stř říj 27, 2010 9:45 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Jump3r-ko »

Neviem či to tu už je ale v multitaskingu sa dajú odstrániť aj 3 položky naraz použitím 3 prstov.

geronimo_cz
Host
Host
Příspěvky: 69
Registrován: pon led 21, 2008 8:39 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od geronimo_cz »

pri nahravani videa se nevypne funkce automatickeho zamku a pri nastavene napr. jedne minute se telefon uzamkne a nahravani se vypne..
iPhone 6 Plus 128GB Gold
Asus VivoTaB 10.1 64GB 3G
Macbook Pro 13,3 2012 OSX 10.10
AppleTV 3
Justbeats by Dr.Dre
Pebble

iSaryk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 176
Registrován: sob lis 19, 2011 10:06 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od iSaryk »

Nevim, jestli to tu nekdo uz nezminil, ale uz jde ukoncit vic aplikaci najednou- max vsak jen 3, protoze se jich na displej vic nevejde:)
Jinak na IP4 je to jak na pc se starou grafikou - drbe se to, ale je to beta, tak uvidime v dalsi verzi. Kazdopadne uz s tim ma 4ka problemy, obcas na par sekund vytuhne a jednou uz se mi ji nepodarilo probutit, pomohl jen reset.
iPhone 5S 32GB SG, MacMini 2010, iPad3 32GB, AppleTV3

Cerda
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: pon čer 30, 2008 8:00 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Cerda »

Tak po par dnech pouzivani par postrehu ( provozuji na iphone5):

-Automaticka regulace podsviceni displeje funguje"jinak". Jednoduse sed a rict, ze ios7 vice pridava. U 6 to byo naopak..
-Design se mi moc libi, ale co mi prijde moc jsou animace. Jsou vsude, je jich moc a jsou pomaly.
-Nefunguje mi automaticky cas, zkousel jsem vse....
-baterie: neco mi ji zere a nevim co. Vecer 100% a rano 85% s tim ze ve vyuziti mam 1.30h... Zkousim na to prijit, zatim se nedari.

dungeon
Host
Host
Příspěvky: 124
Registrován: sob úno 16, 2008 7:19 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od dungeon »

Cerda píše:Tak po par dnech pouzivani par postrehu ( provozuji na iphone5):

-Automaticka regulace podsviceni displeje funguje"jinak". Jednoduse sed a rict, ze ios7 vice pridava. U 6 to byo naopak..
-Design se mi moc libi, ale co mi prijde moc jsou animace. Jsou vsude, je jich moc a jsou pomaly.
-Nefunguje mi automaticky cas, zkousel jsem vse....
-baterie: neco mi ji zere a nevim co. Vecer 100% a rano 85% s tim ze ve vyuziti mam 1.30h... Zkousim na to prijit, zatim se nedari.

Podivej se do nastaveni: Polohove sluzby/ Systemove sluzby a dole vypni: Frekventovana mista. Me to pomohlo dost a vydrz je bych rekl lepsi nez na iOS6.
Obrázek
Obrázek

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Domy007 »

Doufám, že se ty animace zrychlí. Rychlé přepínání mezi aplikacemi animace hrozně zdržují.
Počítám s tím, že je to beta. Občas se mi zmenší tapeta, sem tam se něco zasekne a spadne. Ale to se zlepší.
Líbí se mi pamatování hesel v safari. Na přepínání písniček v autem mi přijde control center nepřehledný.
Jinak jsem spokojen.

EDIT: Ještě jsem zapomněl. Baterka je u mě velkej problém. Letí to dolu jak nikdy.
Naposledy upravil(a) Domy007 dne čtv čer 13, 2013 8:59 am, celkem upraveno 2 x.

hrUska

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od hrUska »

Zatim spokojenost a změna je to hezka.

Chyby na který jsem zatim narazil: přes iMessage mi nejdou posílat fotky, ale zprávy normálně jdou; pomalejší klavesnice v Safari; občas přestane fungovat dynamické pozadí na ploše; animace mi přijdou trosku pomalejší; občas po odemknuti displej nereaguje okamžitě; občas se na lockscreenu prepisuji hodiny s jinými informacemi..

edit: Siri s mužským hlasem je docela nezvyk:))

odleteldekel
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 333
Registrován: sob úno 09, 2008 7:53 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od odleteldekel »

vidim ze trochu zase vykradli JB..3D tapety atd..myslim je apple moze byt rad ze ma JB na mobiloch..mozu ich beztrestne vykradat :)..JB robi iPhone lepsim !!!!!
iPhone 6 ios 9.3.3 JB

Lukáš Valenta
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 512
Registrován: stř bře 21, 2012 1:23 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Lukáš Valenta »

No, musím říct, že mě potešilo Safari - konečně tam není .com, ale už rovnou .cz :-)
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.

rowan
Host
Host
Příspěvky: 98
Registrován: úte zář 16, 2008 7:09 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od rowan »

Postřehy po dni používání co zde ještě nebylo zmíněno:
- u kontaktů by mohla být miniatura, jako je tomu u oblíbených
- měsíční náhled v kalendáři je k ničemu - vůbec tam není vidět ve kterých dnech jsou poznámky
- uvítal bych nastavení ovládacího centra (kdybychom si mohli přidat vlastní aplikace, případně spuštění hotspotu,...)
- u obrázků mi chybí mapka se špendlíky (tu jsem rád využíval)
- Ikona Safari je tragédie a šedé zbarvení sdružených ikon se mi taky moc nelíbí. Hlavně není vidět jaké všechny aplikace v "balíku" jsou, tím že je to na více stran.
- ačkoliv mám nastavené úplně nejmenší písmo, tak v seznamu poznámek je text obrovskej. Samotný text poznámek už je malý.

Celkově grafika UI se mi moc líbí a spoustu nových funkcí i animací vítám. Trochu mi ale připadá, že apple spíš dohání konkurenci, než aby přišli s něčím "revolučním", jako to bývalo dřív. 8)

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Domy007 píše:Doufám, že se ty animace zrychlí. Rychlé přepínání mezi aplikacemi animace hrozně zdržují. .


Videl som niekde na obrazkoch, ze sa daju animacie povypinat. skus to tak.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Gylly
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 144
Registrován: ned říj 10, 2010 9:25 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Gylly »

Rada pro ty, kterým nejedou iM a facetime. Sice nemám developerský účet, ale rozjel jsem je.

> Vypněte iM, a zapněte režim letadlo. Přitom zapněte samotnou wifi. iM teď zkuste spustit a vypněte letecký režim. Asi po dvou hodinách se mi samy od sebe rozjely.
______________________________________
iPhone 6 | black | 16GB | iOS 9.3

miquel
Host
Host
Příspěvky: 108
Registrován: čtv črc 02, 2009 9:22 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od miquel »

Neviem ci je to bug alebo co, ale vo free chart v app store mi ukazuje aj platene aplikacie.

miquel
Host
Host
Příspěvky: 108
Registrován: čtv črc 02, 2009 9:22 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od miquel »

rowan píše:Postřehy po dni používání co zde ještě nebylo zmíněno:
- u kontaktů by mohla být miniatura, jako je tomu u oblíbených
- měsíční náhled v kalendáři je k ničemu - vůbec tam není vidět ve kterých dnech jsou poznámky
- uvítal bych nastavení ovládacího centra (kdybychom si mohli přidat vlastní aplikace, případně spuštění hotspotu,...)
- u obrázků mi chybí mapka se špendlíky (tu jsem rád využíval)
- Ikona Safari je tragédie a šedé zbarvení sdružených ikon se mi taky moc nelíbí. Hlavně není vidět jaké všechny aplikace v "balíku" jsou, tím že je to na více stran.
- ačkoliv mám nastavené úplně nejmenší písmo, tak v seznamu poznámek je text obrovskej. Samotný text poznámek už je malý.

Celkově grafika UI se mi moc líbí a spoustu nových funkcí i animací vítám. Trochu mi ale připadá, že apple spíš dohání konkurenci, než aby přišli s něčím "revolučním", jako to bývalo dřív. 8)
ved predtym bolo tiez vidno len prvych 9 aplikacii zo zlozky, nechapem co ti na tom vadi :) mne by vadilo skor keby tam bolo vsetkych dajme tomu 20 nano ikoniek

JL3
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: úte říj 16, 2012 8:49 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od JL3 »

Nevim jestli to uz nekdo objevil, ale u me jde se dostat k fotkam pri zapnutem passcode pres control panel.

v control panelu si pustim kalkulacku, nebo hodiny, pote znova najedu do control panelu a dam si fotak a fotky uz sou pristupne. fotky jsou mazat i preposlat.

0XEEr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 312
Registrován: čtv kvě 05, 2011 8:47 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od 0XEEr »

Taky se vam iPhone pres neoriginalni kabel normalne nabiji, ale iTunes ho nedokaze detekovat a vypise hlasku: Byl nalezen iPhone, ale nepodarilo se urcit jeho typ?

Ronaldok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: ned úno 03, 2008 7:55 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Ronaldok »

Me se pres originalni kabel iphone tvari ze se dobiji ale nedobiji a procenta klesaji. K pc sem nezkousel pripojit.

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od caesar »

Nejak jsem nikde nenasel jak ohvezdickovat skladbu

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od mrzic »

Testuje někdo na iPadu? Zatím vidím jen screeny z iPhone.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

seamaster
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 440
Registrován: pát pro 09, 2011 9:19 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od seamaster »

Verzia pre iPad bude uvolnena v priebehu par tyzdnov

PaprikM
Host
Host
Příspěvky: 18
Registrován: čtv zář 02, 2010 11:26 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od PaprikM »

Funguje vam ovladani hudby pres sluchatka? Zesilit/zeslabit jde, ale zapnout/prerusit prehravani skladby mi nefunguje.

Pr3dator
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 996
Registrován: stř zář 15, 2010 7:28 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Pr3dator »

Nevýhodá priesvitných prvkov: nedá sa predvídať, ako sa budú správať. Ukážka: viete aká je ikona úplne vpravo? Obrázek
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks

ghost_dragon
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 130
Registrován: pát zář 11, 2009 8:23 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od ghost_dragon »

Sluchátka a ovládání muziky bez problémǔ
iPhone X 64gb Silver
iOS 11

saikan
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 167
Registrován: pát pro 30, 2011 4:02 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od saikan »

Kalendar mi nezobrazuje odebirany kalendar ical. Poradi nekdo?
Funguji nekomu zkratky pri vypnute auto korekture?
Kdyz zapnu novy panel v safari neukazuji se mi zalozky, jen horni lista. Objevi se az po kliknuti do adresniho radku, cimz vyjede i klavesnice a nekolik ikon skryje. Delam neco spatne nebo chybi zatim speed-dial nebo jak se to jmenuje.

Gylly
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 144
Registrován: ned říj 10, 2010 9:25 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Gylly »

PaprikM píše:Funguje vam ovladani hudby pres sluchatka? Zesilit/zeslabit jde, ale zapnout/prerusit prehravani skladby mi nefunguje.

Mám stejný problém. Ale jednou za čas fungují.
______________________________________
iPhone 6 | black | 16GB | iOS 9.3

Lukáš Valenta
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 512
Registrován: stř bře 21, 2012 1:23 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Lukáš Valenta »

Sluchátka - jde zapnout hudba, hlasitost také jde, ale nejde pozastavit/přepnout na další
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.

FlyawayMonkey
Host
Host
Příspěvky: 74
Registrován: stř črc 28, 2010 11:14 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od FlyawayMonkey »

Byl bych moc moc rad kdyby nekdo dal screenshoty v plnem rozliseni, nejlip z iPhonu 5... Tak jak posilal CoolPoker na strance 4... Na netu jsou v nizkem rozliseni vsechny... Kdyby si dal nekdo tu praci a par screenu udelal z ruznych mist v iOS, diky moc :):)
iPhone 3G, iPhone 4, iPhone 5, iPod Shuffle, iMac 21,5, other stuffs :)

Gylly
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 144
Registrován: ned říj 10, 2010 9:25 am

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Gylly »

Taky se Vám při zvýšení, či snížení hlasitosti hudby při zamknutého iP zapne obrazovka?
______________________________________
iPhone 6 | black | 16GB | iOS 9.3

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Golf »

Používám hodně muziku, tak přidám pár obrázků, jak se změnil přehrávač/iPod...

Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Při iP na šířku naopak zmizely animace, dají se ale zase náhledy na obaly zvolit ve třech velikostech rastru:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

a pak náhled vypadá takto:
Obrázek

Ovládací panel tažením od dolního okraje nahoru funguje i v poloze iP na šířku (v aplikacích co fungují na tu šířku), dá se vypnout jeho spuštění na zamknuté obrazovce... Plno věcí je částečně průhledných, proto je i barva tohoto panelu ovlivněna pozadím.
Obrázek Obrázek
Obrázek

Jinak to animované pozadí, které vytváří dojem plastičnosti a hloubky, se dá vypnout (omezit pohyb), ale na pětce to běhá moc pěkně. Asi to bude volba pro majitele čtyřky, která je přeci jen méně výkonná (nebo ostatních kterým se to nelíbí). Pro představu jak to chodí dávám obrázek dvou krajních poloh na výšku, jak se posune to pozadí.
Obrázek Obrázek
Obrázek


Akorát zatím nevím, co si myslet o volbě "displej v autě"
Obrázek

Jinak všeobecně, po počátečním ropačitém začátku z někdy hodně sytých barev v kontrastu s bílým pozadím, především ta zmíněná červená, jsem si celkem zvyknul a ani ta červená už tolik nevadí. Systém na to, že je to první beta funguje bez problému, někdy se najdou překrývající texty, ale na první betu klobouk dolů...

Mě osobně se moc líbí "zabíjení" aplikací pouhým mávnutím prstem přes ni...
Obrázek

Další co oceňuji je automatická aktualizace aplikací (dá se samozřejmě vypnout) a i pak přehled co se aktualizovalo.
Obrázek Obrázek

V žádné z předchozích bet nebyl tak bezproblémový začátek, a že mívám bety od 3Gčka. Dokonce zatím oproti minulým letům nemám žádnou aplikaci, která by nefungovala, veřejnou prostituci s facebookem neprovozuji tak v tomto nemohu sloužit. iM třeba mě naprosto v pohodě funguje.

Spíš se jenom pozastavím nad těmi šesti stránkami balastu zde. U nováčků to ještě jsem schopen jakžtakž pochopit, ovšem vidím zde i letitá jména, takže pánové, beta je pro vývojáře, každý rok čtu to samé. Že baterka nic nevydrží, že nefunguje kdeco (na tohle bylo v minulých letech extra téma, kde se řešilo jenom toto, založte si ho a necpěte to sem!), že to vypadá příšerně, jak mě tím Apple na.ral, a restartuje se to... Normální a klasický průběh při spuštění všech bet, je to rok co rok stejné, když vás to tak irituje, tak si to neinstalujte a nebo sem s tím alespoň nelezte. Zaměřte se na to, co Apple udělal jinak, co ubylo či přibylo, co funguje jinak, v plno věcech se tu jenom opakujete, než by jste si zpátky přečetli to, že určitý problém už tu je popsán třeba i dvakrát, třikrát.
Naposledy upravil(a) Golf dne pát čer 14, 2013 9:27 am, celkem upraveno 2 x.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: iOS 7 beta - zkušenosti

Příspěvek od Golf »

TDa píše:K tej baterce: mate dev ucet? Protoze ja kdyz jsem hazel nedev betu pred rokem (iOS6) tak mi to strasne blblo a ukazalo se, ze to bylo tim ipsw souborem z stranek iMZDC(... Tak nejak), takze jestli nemate oficialni ipsw soubor tak bych se podival po jinem, nic jineho me nenapada, kdyz uz mate aj nastaveni prolezle

Podle mě, dev nebo nedev účet, je to jedno, najdou se nespokojení na obou frontách. A proč by někdo záměrně mršil ipsw soubor, to mi hlava nebere, i když lidé jsou všelijací, to už je ale schíza, navíc jsem to loni odtud dvou lidem instaloval a bez problému. Každý má nebo měl iPhone v "nějakém" stavu, ten problém se opakuje rok co rok, do finální verze s tím Apple bude dělat kdeco, tak tohle bych řešil až minimálně u GM verze, dřív bych jakoukoliv zmínku na téma "žere mi to baterku" bez milosti mazal...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Zamčeno