Iphone 4 4.3.3 unlock

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
Kubec19

Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Kubec19 »

Cauko , kupil som v amerike i4 biely blokovany na at&t nehovorte ze som debil teraz zijem v kalifornii ale raz za 3 mesiace budem chodit na slovensko a moja otazka znie : urobil som si odblokovany CFW cez snowbreeze 2.7 a restorol som ho dal som sim ale siet je hore stale len searching a nic ine a ked v settings kliknem na carrier nic mi nenajde :( ma niekto nejaky napad ako to rozchodit? Budem velmi velmi vdacny
PS: ano teraz som na slovensku

mefistos

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od mefistos »

nemas AT&T simkartu uz? pokud ano aktivuj mobil tou kartou.. pokud ne pockej az budes zpet a kup si AT&T simkartu... to ti kativuje mobil abys ho moh pouzivat.. sit nenajdes samozrejme pokud nemas AT&T simku ale to vis... pokud to chces pouzivat na sovensku.. tak jedina moznost je GEVEY sim.. nic jinyho nejde

PS: j emozny ze se AT&T v SK nechyta.. jako treba muj Irskej operator s epripoji v CR na T-Mobile.. tak je mozny ze AT&T nema takovyho operatora... PS: ale to by ti naslo aspon nabidku operatoru.. zkus udelat jb pres redsnow a aktivovat originani simkou.. to by melo pomoct

Kubec19

Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Kubec19 »

Mne ide konkretne o to aby som v sk pozival t-mobile simku na iphone z ameriky :/ to asi nepojde ze ?
PS: ultrasnow nic?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od rony »

nie, nic. Ty si skusal robit jailbreak, ten so SIM kartami a odblokovanim nema nic spolocne. Ak nejakou obrovskou nahodou nemas BASEBAND (verzia modemu), ktory je este odblokovatelny, tak ti nepomoze nic. A ano, na odblokovanie sluzi ultrasnow.

V reali teda do americkeho iPhone nedas slovensku sim kartu.

mefistos splieta nejake blbosti, lebo nepochopil, ze ty chces hlavne telefonovat slovenskou sim kartou v americkom iphone.

Neviem ako dlho na SK budes ale kym si objednas Gevey, tak amentma. Naviac ides trochu do rizika s pomerne drahym riesenim.

Vsetko ostatne je pre teba uz zrejme uzavrete, kedze tam mas 4.3.3 a tym padom si si updatol baseband. Nie su dalsie moznosti :)\\

pre teba je podstatny bod FAQ bod 36, vypln tam udaje parametre z telefonu a uvidis sam. Jailbreak zrejme mozes ale nic ti nepomoze a unlock urcite nie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Kubec19

Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Kubec19 »

Ale predsa na fore je tu vlakno o CFW (4.3.3) pre iphone 4 s hacktivaciou , tak teda neviem ten CFW . A v snowbreeze sa baseband nejak neda zmenit?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od rony »

Znovu, FAQ bod 36, (uz klikni a uz si to najdi, vypln a over si to prosim konecne) natukaj si tam udaje z tvojho telefonu. Kedze si nenapisal verziu basebandu, musis si to tam naklikat sam.

Pre vysvetlenie, odblokuva sa BASEBAND a ak mas odblokovatelnu verziu, tak ultrasnow ti to odblokuje. Ak nemas taku verziu, tak UNLOCK neexistuje. Je to dostatocne vysvetlene? Netusim, kto ti nakecal o CFW a snowbreeze. Plati toto UNLOCK NEBUDE. klikni a citaj.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Kubec19

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Kubec19 »

No na tej stranke mi vuhodi ze nejde ale cital som to tu viewtopic.php?f=129&t=42663 je tam cfw 4.3.3 hacktivovany tak ja neviem :Search:

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Barberry.pha »

Hactivace znamena ze pokud mas iphone blokovany tak timto custom fw nepotrebujes original sim kartu aby se ti aktivoval ... to nema nic spolecneho s tim aby sis zavolal!!!!! s iphonem s USA blokovany na AT&T si zavolas jenom s jejich sim kartou!!! a nevim kolikrat ti tady mame jeste napsat .... Rony ti postne dva odkazy ze to nejde a ty se zeptas potreti ... jedina moznost je pouzit Gevey sim, na tu tady je topic, zadny ultrasnow na tvuj BB neni a downgrade BB nejde ...
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od rony »

Tak po stvrte: haktivacia nie je odblokovanie/unlock. Tie custom firmware su LEN pre tych, co maju baseband, ktory este ide odblokovat.

Keby si konecne aspon napisal verziu tvojho basebandu, ked to uz nedokazes pochopit. Nic to nepomoze ale aspon ti dam odkaz na milion webstranok, kde o tej verzii basebandu pisu, ze nejde odblokovat.

Takze: bud pouzijes pomerne blbe riesenie s Gevey SIM alebo s tym telefonom neurobis VOBEC nic a okrem tvojej AT&T sim karty tam nepojde vobec ziadna ina a to NIKDY.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mefistos

Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od mefistos »

Pardon myslel sem ze je na foru dost dlouho a vi ze
Potrebuje nizkej BB a ze je problem v tom ze na AT&Tsimku nechyta signal... To pardon...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od rony »

No pojmy sa mozu pliest komukolvek. On uz s najvacsou pravdepodobnostou NEMA nizky BB ale neprezradil jeho verziu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Barberry.pha »

No jelikoz ma iphone 4 white tam ma urcite jeden s poslednich verzi BB na ktery unlock 100% neni a jestli tam ma nahrany z i posledni fw, tak mu pomuze zatim max Gevey sim.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Kubec19

Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Kubec19 »

Sorry chalani ale o unlock som sadoteraz nikdy nezaujimal :/ sorry niekedy sa mi to pletie a mam 4.10.01 takze objednam tu gevey . Mozete lock

skw
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 12, 2011 9:55 am

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od skw »

Zdravím, den co den vyhlížím od Dev-Teamu novej ultrasnOw 1.3 .. tohle je nejspíš také podvrh http://mobile.downloadatoz.com/tutorial ... ne-4s.html

..mám iphone 4 16gb, z USA od At&T, iOS 4.3.3, BB 04.10.01, JB přes redsnow ???.16
- Gevey sim mi nefachá, je nějaké řešení? :( Díky za odpověď

Kubec19

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Kubec19 »

100 percent fake . Keby to bolo vonku uz to tu na fore davno je :wink:

Idefix

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Idefix »

Ahoj, koupil jsem na Aukru iPhone 4, v komentáři bylo, že byl koupen v Anglii. Syn si ho chtěl zprovoznit až ve Švédsku a pochopitelně s ním nešlo telefonovat. Teprve po 4 měsících jsem se s tím začal až nyní zabývat. Je to verze 4.3.3 s Firemware modemu 04.10.01. Dříve, než jsem dorazil sem, jsem udělal jailbreak s registrací za 19,9 usd na stránkách www.ineedjailbreak.com/ , udělal púodle návodu jailbreak - vše funguje, jen přes wifi, kterou mám doma, nebo pokud narazím na nějakou, která nevyžaduje heslo, tedy nezabezpečenou. Ale stále s tím nejde telefonovat. Po vložení SIM karty hledá síť a po čase zobrazí "Žádné služby". Nepřečte to Moje číslo, v informacích síť není k dispozici, Operátor není k dipozici. V nastavení se někdy objeví jako čtvrtá položa Operátor, ale při otevření nabízí pouze Automaticky a pak, že nelze načíst seznam operátorů. Stránky www.ineedjailbreak.com/ nabízejí registrovaným HARDWARE UNLOCK pro iPhone 4 se SIM KARTU , která vypadá jako Gevey SIM za 29,99 dolarů. Jinde jsem také našel tento přídavný hardvare za vyší ceny.
Nyní se jen chci zeptat jestli je to tentýř výrobek co je popsán v úvodu těchto stránek a zda má význam do toho investovat. Nebo zda, když v anglii koupím SIM o2 operátora, na který byl původně iPhone nastaven a co s tím dále?

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Merfi »

Ty si dal dvacku za brejk???
Kartu O2 nekupuj,pretoze by to boli zbytocne vyhodene prachy za volanie v roamingu.Kedze v U.K sa da poziadat o odblok operatora tak to skus,ale netusim kolko sa za to plati.Ak nepochodis,potom uz len Gevey sim,alebo cakat na odblok.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od rony »

idefix platis len spekulantom, za nieco, co je zadarmo a naviac slubuju veci, ktore sa riesia tazsie ako sa ti zda. nekupuj zablokovany iphone, lahni si zopakuj 100x :) skoda penazi, ver mi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Idefix

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Idefix »

Teď už vím, že ta dvacka byla zbytečná, neboť jsem se tady potkal s odkazem na stažení zdarma. Navíc na **** mají verzi redsn0w 0.9.6rc16 a a zde https://sites.google.com/a/iphone-dev.com/files/home je možno zdama stáhnout redsn0w__0.9.6rc17. pochopitelně, jak pro MAC, tak pro Windows. Jen nevím jaký to má vliv na unlock SIM, protože 17 jsem ještě nezkoušel a nevím zda bude fungovat se souborem iPhone3,1_4.3.3_8J2_Restore.ipsw, ale asi by měl.

Merfi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 251
Registrován: ned led 02, 2011 8:17 pm

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Merfi »

Ziadny.Ani s jednym tvoj Iph4 odblokovat cez sw nejde...Aspon zatial urcite nie.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od rony »

idefix stale si nepochopil, co som povedal :) to, o co sa snazis nevedie k tomu, co si myslis. Presnejsie: mozes robit cokolvek, tvoj ciel nedosiahnes. Do toho telefonu si len utopil peniaze (vratane tych niekolko stoviek eur za samotny ZABLOKOVANY telefon). Urcite si na fore uz videl takuto vetu

[UNLOCK] Nekupujte zablokovaný iPhone (napr. zo zahraničia)!

a ked si na nu klikol, videl si nieco taketo.

Predpokladam, ze ako prve si si povedal, ze TEBA sa to predsa netyka :-) lenze ono sa ta to tyka :) piseme len preto, aby ste sa netrapili. Ten telefon NESPOJAZDNIS.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Idefix

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od Idefix »

Dobrý den, v tom iPhone už je GEVAY SIM a maká.

skw
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 12, 2011 9:55 am

Re: Iphone 4 4.3.3 unlock

Příspěvek od skw »

Idefix:

A smím se zeptat, jakou gevey jste zakoupil? já mám též 4.3.3 a 04.10.01 a gevey turbo mi v tom nefunguje. prý je to možná starší microsim, která má větší čip (vodafone)
..taktéž jsem četl o nové ultra gevey a u té garantují funkčnost i na 4.3.3 a bb 04.10.01

Odpovědět