Získani informace z SMS

vše co vás napadne
Odpovědět
caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Získani informace z SMS

Příspěvek od caesar »

Mate nekdo zkusenost s prijmutim SMS od nekoho z ICQ? Dnes mi poslala dcera SMSku a v "normalnim telefonu" by melo stacit kliknout na odkaz v ni a tim ji zaroven odpovedet. Bohuzel bublina v Iphonu toto neumoznuje. Da se to bejit nejakym tim nahradnim SMS programem? Zkusel jsem pres weTool, ale tam ten odkaz neni aktivni.

ilijusin

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od ilijusin »

zkus SMSD

hacin

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od hacin »

normálně mi to funguje (1.1.4) na std. SMS

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od caesar »

tomu nerozumim....jak ti to funguje? Me kdyz prijde SMS tak ta bublina je neaktivni a muzu bouchat do displeje jak jen chci.

Petros

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od Petros »

Nemohl jsem najít lepší téma, tak to zkusím tady.

Vůbec mi nejde zvuk SMS. SMS chodí, ale neohlašují se. Zkoušel jsem reset všech nastavení, ale nic. Neví si s tím někdo rady??

Děkuji za rady.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19681
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od rony »

ake programy si instaloval?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Petros

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od Petros »

rony: Mám SwirlyMMS, Snapture, Apollo, MxTube, iSMS, iDial, Mobile Finder, SysInfo, Touchpad, Pysl, Insomnia, PocketTouch, Converter, NetServices, Mobile TextEdit, Tevee, Guitarist, weTool, XLaunch, Poof, Summerboard a pár her.

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od caesar »

pratele, nerad bych, aby bylo zakecano moje tema-muj problem. Muzete mi tey rici, co je spatne kdyz nemohu z SMS dostat udaje (napr ani tel.cislo) a pritom jsem od nekolika lidi slysel ze to mozne je?

pajap
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 359
Registrován: pát dub 04, 2008 12:53 am

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od pajap »

Telefonní číslo ze SMS získávám tím, že na něj kliknu a hovor hned ukončím. Pak v "Telefonu" v záložce "Hovory" najdu toto číslo a uložím. Číslo v SMS ale asi musí být bez mezer.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19681
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od rony »

caesar: jedine TIE UDAJE, ktore sa ti zobrazia PODCIARKNUTE. Ved si to odskusaj a posli cisla v roznych formatoch napr. +420666111333 a podobne a uvidis, ze tieto cisla identifikuje ako t.c.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

caesar
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 777
Registrován: pon úno 11, 2008 5:37 pm

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od caesar »

No malo kdo mi posila cislo v mezinarodnim formatu. Navic tu bylo receno, ze funguje i ten odkaz z ICQ, coz mi opravdu nejde.

pajap
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 359
Registrován: pát dub 04, 2008 12:53 am

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od pajap »

V odpovědi od ronyho je uvedeno v "různých formátech", čili nikoliv pouze v mezinárodním formátu. Mě se takto "vysvítí" i zaslané číslo bank. účtu :)
U mě se ale podobný problém vyskytl při používání právě programu na klienta ICQ (Skype, AIM atd.). Po přijetí první zprávy (z ICQ) přestal fungovat iLOG i SMSD. Ve finále i základní SMS. Vždy po přijetí SMS mi tyto programy "spadly" a v iLOG byly seznamy pouze volání. :( Pomohlo až odinstalování Mobile chatu a oprava přístupových práv.

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od scorpi »

Petros píše:rony: Mám SwirlyMMS, Snapture, Apollo, MxTube, iSMS, iDial, Mobile Finder, SysInfo, Touchpad, Pysl, Insomnia, PocketTouch, Converter, NetServices, Mobile TextEdit, Tevee, Guitarist, weTool, XLaunch, Poof, Summerboard a pár her.


Způsobuje ti to Pysl, nesčetněkrát probíráno zde na foru, stačí pročítat a mohl si dávno po problémech.

Vrso

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od Vrso »

Ja to tiez tipujem na Pysl, mne pokazil napr. pocitanie neprecitanych SMS a missed calls. Po odinstalovani Pyslu je vsetko v poriadku, skus to. Aj ked absencia Pyslu moze sposobit katastrofu v rodine :)


scorpi píše:
Petros píše:rony: Mám SwirlyMMS, Snapture, Apollo, MxTube, iSMS, iDial, Mobile Finder, SysInfo, Touchpad, Pysl, Insomnia, PocketTouch, Converter, NetServices, Mobile TextEdit, Tevee, Guitarist, weTool, XLaunch, Poof, Summerboard a pár her.


Způsobuje ti to Pysl, nesčetněkrát probíráno zde na foru, stačí pročítat a mohl si dávno po problémech.

petr52

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od petr52 »

Pokud vam smskou nekdo posila cislo a chce aby slo ulozit a nasledne pouzit musi byt ve formatu "+420123456789" vcetne uvozovek! Potom je cislo modre a podtrzene a lze s nim pracovat.

drowner

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od drowner »

No uvozovky tam urcite byt nemusi.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od Julek »

někde jsme to už řešili jediné co stad nefungovalo byl tvar 111 111111 jinak to lze běžně užívat


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Získani informace z SMS

Příspěvek od Almi »

Moja skúsenosť.
Uvodzovky určite netreba.
Mne ak niekto pošle číslo v SK tvare, napr. 026492586 tak ho mám v SMSke podčiarknuté a je zvýraznené modrou farbou.
Potom stačí na číslo už iba kliknúť a ďalej s ním pracovať.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

Odpovědět