Hohenau, Rakousko - nemají GPRS?

vše co vás napadne
Odpovědět
watterman

Hohenau, Rakousko - nemají GPRS?

Příspěvek od watterman »

Tak dnes jsem byl v Rakousku, konkrétně ve vesničce Hohenau, ale trochu jsem se lekl, když jsem zkontroloval iPhone a najednou nevidím vedle jména operátora žádný čtvereček, prostě NIC. Tak jsem šel zkontrolovat operátora a byl jsem připojený k "one". Ale pokrytí alespoň GPRS nikde! Přitom signál jsem měl celkem slušný...
A přece kde je pokrytí GSM, tak by mělo být i GPRS ne?
Měl jsem zato, že Rakousko je pokroková země a čekal jsem alespoň GPRS na vesnici.

Nebo prostě iPhone není schopný zobrazit pokrytí datových služeb u zahraničních operátorů? (Což je blbost :roll:)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hohenau, Rakousko - nemají GPRS?

Příspěvek od rony »

a co si myslis? :) vybehnes z mesta, ktore je pokryte az nadmerne kamsi na dedinu - to je takmer normalne, ze tam je problem aj obycajny signal, nieto datove sluzby ;-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

watterman

Re: Hohenau, Rakousko - nemají GPRS?

Příspěvek od watterman »

Právě že s obyčejným signálem problém nebyl, ten právě že byl, ale nechtělo mi to zobrazit ten vyplněný čtvereček, že je přítomno GPRS...
Přitom GPRS mám i na vesnicích po ČR. Čekal jsem v Rakousku minimálně stejnou úroveň :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Hohenau, Rakousko - nemají GPRS?

Příspěvek od rony »

nechcem sa opakovat.

myslim si, ze nie je vsetko zlato co sa blysti a teraz si precitaj moj predosly prispevok znovu :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět