fajnman

vše co vás napadne
Zamčeno
fajnman

fajnman

Příspěvek od fajnman »

neustale o mne panuji nejake veci, ze jsem spammer, a ze nikomu nepomaham, ze lidem jen nadavam a ze delam flame, ktery si ale zacne vzdy nekdo jiny..

dnes jsem se treba dival na prispevky ostatnich, co delaji ten flame, neni to vubec zadna slava o tom pomahani tam toho moc neni, mam pocit, ze je zde mnoho lidi, kteri spammuji vice nez radi, coz neni muj pripad



takze v tomto topicu by slo o to, !!abyste si mohli na mou osobu postezovat!!, !!ale take o to, komu jsem skutecno pomohl- at se jen treba trochu zmini!!, byl bych vam moc vdecny a vubec vdecny vsem lidem, kteri se tohoto projektu zucastni, a nakonec by se to nejak vyhodnotilo, dekuji



p.s. doufam, ze Julek neudela tohle 8) nebo tohle :roll: jak to dela, kdyz si zalozim jedno tema za mesic, hezky me zdrbe a pak rekne, proc resime takovou blbost, tak predem dekuji

watterman

Re: fajnman

Příspěvek od watterman »

Mě se akorát nelíbí, že máš ten avatar tak nevyvážený a je moc nalevo...
Jinak je to pěkný obrázek.
Takže si to zkus nějak změnit a budu tě mít rád :mrgreen:

EDIT: 599. příspěvek! Ještě musím naspamovat 1! 8)

Zedjunior

Re: fajnman

Příspěvek od Zedjunior »

Kdyby takhle měl plakat každý, asi se tady z toho všichni zblázníme.. tohle nemá cenu řešit. Nějakým postem si u těch lídí které tím sereš reputaci nezlepšíš, jen budeš za ještě většího idiota.

Off topic jak sviňa kámo :roll:

fajnman

Re: fajnman

Příspěvek od fajnman »

dekuji za tvuj nazor, sorry, ze jsem si zalozil i ja nejake tema..

watterman

Re: fajnman

Příspěvek od watterman »

OT:
@Zedjunior - ty bydlíš na Ostrově? Vydáme se dnes do stanice Orchid? Že bych se přemístil do tajných laboratoří Apple.?

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: fajnman

Příspěvek od terry »

Nj, jenomze jake tema sis zalozil? Tohle je podle me naprosto zbytecne. Za tech tisic prispevku, co si napsal si o tobe kazdy udelal nejaky obrazek a pochybuji, ze bys ho timto topicem nejak zmenil.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

nene

Re: fajnman

Příspěvek od nene »

Takže já se přidám - fajnmane, moc díky za rady, i díky tobě nemám ještě za sebou žádný zásek. A nebruč pořád, venku je hezky.....i když to bručení je asi proto, aby ladilo s tím medvědím avatarem, žeeee? :lol:

watterman

Re: fajnman

Příspěvek od watterman »

@fajnman - vidíš, minimálně u slečny nene a dalších si tady oblíbený ;)

fajnman

Re: fajnman

Příspěvek od fajnman »

nemel jsem namysli menit obrazky. :-) tak mi to zase bojkotujte, dik. chtel jsem at se tu nekdo vyjadri, co stale teda proti mne maji.. to je jedno, tak si to smazte. fakt dik.

_Boss_
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř dub 16, 2008 11:23 am

Re: fajnman

Příspěvek od _Boss_ »

Tady se aspon nachytaji vsichni ostatni spammeri :lol: dobry tah... jinak ja proti fajnmanove spamovani nic nemam, kdyz ma takovy hezky obrazek 8) jen spamuj dal a pokud si drive nespamoval, zacni :idea:
Have you tried turning it off and on again?
[ iPhone 2G 16GB @ FW 3.0 ]
[ iPad wifi 16GB @ FW 4.2 ]
[ iPhone 4S 32GB @ FW 7.0.6 ]

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: fajnman

Příspěvek od terry »

Tys nechtel, aby se tu vyjadrili ti, co proti tobe neco maji, ale doslova si prosil ty, kterym si pomohl, aby tady napsali, jak si jim pohoml a oni ti jsou strasne vdecni.. :roll:
Proste si jenom "nam" chtel dokazat, ze vsem radis apod, ze si proste skvely.

edit: @ _boss_: tvuj prispevek trochu nechapu.. jestli nekoho navadis ke spamovani, tak by si to zaslouzilo ban :!:
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: fajnman

Příspěvek od rony »

ak chces v internetovej diskusii prezit, tak su tu nejake body:

* nedomyslaj si z napisaneho textu privela veci naviac, radsej sa opytaj aby ti to dotycny vysvetlil obsirnejsie
* aj priame urazky treba vydrzat s chladnym rozumom, ak si o niecom myslis, ze je urazkou, spytaj sa ako to dotycny mysli,
* je vela veci, ktorych zmysel sa neda hned pochopit a vzdy je treba zistit aky maju kontext a globalny dopad (pravidla fora),
* vzdy do fora prichadzaju ludia s problemom. Ak je teda forum o iphone, ich temy by sa dali suhrnom nazvat "prosim, iphone problem, help!!!" - to, ze nam vadi ak presne takto nazvu Predmet temy neznamena, ze novacikov nemame radi preto, ze si neprezreli forum. Skor preto, ze problem nepomenovali.
* vzdy sa najdu vychcani ludia, ktori radsej napisu otazku ako by mali hladat - na vsetko ale existuje funkcia "Ohlasit prispevek" - miesto rozvijania debaty na temu "hledej, si lenivej" klikni a ohlas prispevok
* mame tu sekciu pre novacikov a to je proste forom schvaleny bordel,
* v internetovej diskusii plati pravidlo: nikto ma nechce urazit a ja nikoho nechcem urazit. Ibazeby to bolo jasne oznacene napr. vetou "chcem ta urazit",
* plati pravidlo on topic: o tom sme sa uz bavili, ak mas chut niekomu vynadat, tak to urob on topic a pridaj zaroven aj odpoved. Ak nemas naporudzi odpoved, tak cloveku ani nenadavaj (vyuzi Ohlasenie)
* vzdy sa budu temy opakovat pretoze forum nikoho nenuti prejst torturou citania a rovno ponuka tlacitko "Nova tema"

atd. atd.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

watterman

Re: fajnman

Příspěvek od watterman »

@terry - a nebo by si to chtělo poslechnout a zaspívat tuhle písničku aji s lyrics:
http://youtube.com/watch?v=Tezx03k8W4s

Zedjunior

Off topic

Příspěvek od Zedjunior »

watterman píše:@Zedjunior - ty bydlíš na Ostrově? Vydáme se dnes do stanice Orchid? Že bych se přemístil do tajných laboratoří Apple.?


Vodníčku klid :P


Edit: nechápu proč tady děláte takového povyku kvůli takové pitomině :roll: a ještě mu vysvětlovat jak přežít v džungli. Když člověk nemá na to tam přežít, nepřežije :wink:
Naposledy upravil(a) Zedjunior dne ned čer 01, 2008 10:10 am, celkem upraveno 1 x.

fajnman

Re: fajnman

Příspěvek od fajnman »

takze v tomto topicu by slo o to, !!abyste si mohli na mou osobu postezovat!!, !!ale take o to, komu jsem skutecno pomohl- at se jen treba trochu zmini!!, byl bych vam moc vdecny a vubec vdecny vsem lidem, kteri se tohoto projektu zucastni, a nakonec by se to nejak vyhodnotilo, dekuji

zatim se jedna jen o stiznost na tento topic, ze je to nesmysl.

ale rozhodl jsem se, ze jsem pro toto forum zbytecny a dnes uderem 12 hodiny, odchazim, nebudu zde dale postovat. takze upravim si pristupova prava na slozku cookies na 0700, vymazu cookies z pc a papa :-)

dekuji vam, vsem iPhone vsechna cest a vsem co se staraji o jeho rozsireni a ve prospesnou pomoc lidem, preji vse nejlepsi, zaroven bych chtel podekovat Julkovi, ze to zde jakz takz jaksi toleroval, velky dik patri drsnemu jehoz znalosti jsou opravdu vynikajici a prace v oboru nenahraditelna, dale morenovi za cestinu a jeste ronymu, ktery vi a ma klidnou hlavu, mejte se hezky kluci ahoj. vsechna cest

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: fajnman

Příspěvek od terry »

Neverim, ze odchazis na dobro :roll:

@ watterman: pisnicka opravdu paradni. Teda ten text se mi libi a vystihuje situaci.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: fajnman

Příspěvek od Dave »

mě si pomohl když jsem potřeboval. nic proti to bě nemám. ale když chceš odejít nebráním ti :) stejne se myslím že se vrátíš a když ne, tak pod jiným nickem :D
peace!
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

_Boss_
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř dub 16, 2008 11:23 am

Re: fajnman

Příspěvek od _Boss_ »

fajnman píše:...
Ale to vis, ze nejsi zbytecny. Obavam se, ze o sve zbytecnosti ci uzitecnosti sam rozhodnout nemuzes... leda az odejdes, tak bys byl pro toto forum uz opravdu zbytecny. Tak dej pokoj a vem si k srdci radu ronyho, jdi vychladnout a pak se zas vrat.
Have you tried turning it off and on again?
[ iPhone 2G 16GB @ FW 3.0 ]
[ iPad wifi 16GB @ FW 4.2 ]
[ iPhone 4S 32GB @ FW 7.0.6 ]

Zedjunior

Re: fajnman

Příspěvek od Zedjunior »

fajnman píše:takze v tomto topicu by slo o to...


Až mě to dojalo, jak z nějakého filmu kdy jsi se měl rozhodnout jestli ti přežije tvůj milovaný kocourek nebo tvoje ego ....
> nechápu proč takové situace takhle řešíš :?:

fajnman

Re: fajnman

Příspěvek od fajnman »

bohuzel, vy jste mne o zbytecnosti presvedcili, takze vychladnout mozna vychladnu, ale vracet uz se nebudu, budu vas sledovat, ale uz ne z me registrace, budu si cist co se tady deje apod. dokud mam iPhone, je to jasne, ale nebude se prihlasovat a nebude reagovat na zadne dotazy apod. jsou tady i lidi, ktere to potesi, takze si me muzou s usmevem odskrtnout.

btw. hezka pisnicka. :-)

omlouvam se zedjuniorovi, za reseni situace, tak si to smazte, zamknete, cokoliv chcete.

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: fajnman

Příspěvek od S474N »

fajnman: jsem tu cerstve, takze nejak nemam predhled co se deje, nicmene kdyz si to tady ctu - hlavne tvoje reakce, tak se musim zeptat - kolik ti je? 13 roku? To urazene chovani by tomu odpovidalo :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

fajnman

Re: fajnman

Příspěvek od fajnman »

no pokud si do tebe rype cele forum, take mas pocit zbytecnosti, tak prominte, chtel jsem se jenom zminit, ze se zachovam tak jak zachovam a vetsine vyjdu vstric a prestanu je "otravovat a uraze a pusobit flame", rikam delam to proto, ze vetsina si to preje..

dekuji za tvou odpoved je mi 22, dnes jsem ti poslal stranku s patchem na fring a mnohe jine apps, nebyl jsi schopny pouzit google a najit si to, kolik je tobe?
to mam za to, ze jsem na nekoho dobry, takovy nevdek. dik, i moje babi vi, co je to google.

fajnman

Re: fajnman

Příspěvek od fajnman »

snad si muzu dovolit maly prestupek

mejte se hezky!!


V přátelství není místa pro nalézání chyb a kritiku, proto duševně získáváme od přítele méně než od někoho, komu jsme lhostejní.


KARL LUDWIG BÖRNE

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: fajnman

Příspěvek od PetrK »

a v tom co tu postujes je tvuj problem fajnmane

pises 22 ale jednani jak na 13
nikdo ti nebere ze neco vis, ale vem to asi tak ze kdyz das kadernikovi vykres parni turbiny s malou chybkou, on ji nenajde

nabizis rady s iPhonem ale cekas velkej vdek na vzdy nebo co? jakmile ti nekdo neliba nohy, hned ho urazis, takhle si delas nepratele a mineni o tobe jsi timhle topicem pekne posr**

podle me si proste vse delas sam, donedavna jsem proti tobe nic nemel ale kdyz me lidi denne pisou na icq - jukni na forum co zas placa a ty to zacnes delat i u me, zacinam mit averzi, jsem rad ze jsme se na tom postovani u me nedohodli. moc bych toho ted litoval.

omg, urazene pouzivani citatu je to nejhorsiiiiiiiiiiii


prosim te uz bud radsi jako drive, mit te pobliz, zarvu lehni do boudy!!
adminum se omlouvam ale nemohl jsem jinak
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: fajnman

Příspěvek od S474N »

fajnman píše:to mam za to, ze jsem na nekoho dobry, takovy nevdek.


No a jeste koukam, ze si uplne ztratil i smysl pro humor. Vis co znamenaji ty smajliky na konci.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

headlong
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 276
Registrován: sob úno 16, 2008 3:38 pm

Re: fajnman

Příspěvek od headlong »

Zdarec, chci tu jen napsat, že mi fajnman dost pomohl (i přes PM). Ještě jednou díky, fajnmane! Doufám, že se tu budeme vídat i nadále.
Obrázek
Mám iPhone 8. V rodině ještě další tři iPhone :-)

ilijusin

Re: fajnman

Příspěvek od ilijusin »

me vadily jen 2 veci:
*utocne a podrazdene reakce na novackovske stale se opakujici otazky, hlavne v sekci pro novacky, ktera je urcena pro tentro "bordel"
*potreba odpovedet v kazdem topicu (vic o cem mluvim, casto mam, nebo spis mel jsem to stejne nutkani :) )


na kazdem foru vzdycky je nejaky clovek jako ty, hodne prispevku, lide ho nemaji moc v lasce, casto ho povazuji za spammera, ale k foru proste patri a kdyz o nej forum pride tak to bude znat, znam to z vlastnich zkusenosti
timto jsem chtel rict at nedeleas zagorku, ignorujes nadavky a proste pis dal jak si do ted psal.... :)

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: fajnman

Příspěvek od iphonik4 »

ty nejsi spammer vžy když mají problém, tak ji poradíš. Akorát ten obrázek. :mrgreen:
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

banan16

Re: fajnman

Příspěvek od banan16 »

OT

co porad mate s tim obrazkem? :D vzdyt je hezkej a ten tvar mi vubec nevadi :D

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: fajnman

Příspěvek od PetrK »

ilijusinova avataru se vzdy leknu...brr ale to je OT :)
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: fajnman

Příspěvek od terry »

OT @ petrK: jenomze tady se nemluvi o iljusinove avataru ;)
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: fajnman

Příspěvek od PetrK »

ehm to je tim ze jsme si otevrel dva panely ..no i tak to plati konec memu OT
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: fajnman

Příspěvek od spachal_tmp »

I pres tuto sekci zamykam, tohle se opravdu netyka iPhone, ale ega jednoho z nas. Netreba resit, kazdy je zde ciste dobrovolne, na ostetntativni gesta tady asi nikdo z nas nema naladu. Sorry.

Pokud budete mit tu potrebu, reste si to pres PM.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: fajnman

Příspěvek od Julek »

ot : jen teď už přidám svůj názor, nechtěl jsem se k tomu vůbec vyjadřovat protože je kravina, ale čekal jsem kdo to první zamkne :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Zamčeno