Nákup iPhonu od PHONE LTD

vše co vás napadne
Odpovědět
fiori

Nákup iPhonu od PHONE LTD

Příspěvek od fiori »

Hello,

Thanks for the mail, We only accept payment before shipment, You can read our company policy, We only accept payment through western union, and we guarantee you that after payment confirmed from you we will ship and send you the shipment details and tracking number, and delivery takes 24hrs to your doorstep, so can we proceed.

The price of the item including shipment is 320Euro

Thanks.

Nejedna se o reklamu, ale mate s tim nekdo zkusenosti? Znate tuto firmu? Ja uz si asi pul hodky pisu s nejakou Larry Smith, a porad mi garantuje, ze mi telefon do 24 hodin od zaplaceni pres western union doruci jejich poslicek. Pry mam rok zaruku. No iPhone by prisel i s nejakymi poplatky pres 8 tisic, 16GB. Tedy moc tomu nerozumim. Prosim modi nemazte to, neni to reklama, jen kuriozitka. Kdyby do toho nekdo sel, dejte vedet.

http://www.phoneltd.shop.ms

mcmichal

Re: Nákup iPhonu od PHONE LTD

Příspěvek od mcmichal »

Western Union nebrat!

fiori

Re: Nákup iPhonu od PHONE LTD

Příspěvek od fiori »

taky si rikam. hledal jsem tuto spolecnost jinde, no vlastne nasel jsem inzerat nekde u nas, ale pak i na forech o iPhone. tot vse, zadni spokojeni zakaznici, ohlasy a zenska do me husti jak je to slusna firma z UK. :-)

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Re: Nákup iPhonu od PHONE LTD

Příspěvek od j.v. »

Pff... Celá ta stránka je očividně amatérský pokus o podvod. Web na free doméně (a s podivnou adresou), pošta na hotmailu, nicneříkající adresa v UK, lehce obskurní název firmy, "galerie" zboží je k smíchu, atd... :roll:
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Odpovědět