Kontroly na letiskach

vše co vás napadne
Odpovědět
Quuistina

Kontroly na letiskach

Příspěvek od Quuistina »

vcera som pocula v spravach,ze ludom,ktori letia do USA alebo Kanady kontroluju na letiskach pc,mp3 prehravace alebo telefony ci je v nich vsetko legalne...to lahko zistia,ze moj iphone je asi v podstate "nelegalny" a ta hudba...uf...poculi ste o tom niekedy?

watterman

Re: Kontroly na letiskach

Příspěvek od watterman »

Nj, PRÝ mají zvláštní nástroj od M$, pomocí které se vám odemkne HDD (Nejspíše jenom NTFS oddíl a na ostatní jaksi zapomínají) a další kecy.
Navíc budou každého "letišťáka" školit jak se nabourat do toho a toho a toho systému, s tím a tím druhem FS?

Vidím tam nějaké problémy, když jsem o tom slyšel (2 týdny zpět, možná i více, divím se že to byo ve zprávávch až teď)...

Něco jako ochrana soukromí / osobních údajů již nadále v USA neplatí?

Jak chtějí zjistit, jestli je zrovna ten Film/Hudba legálně zakoupená? Navíc stahování hudby a filmů je pro vlastní potřebu legální, takže pokud ti na pozadí nepojede uTorrent se sdílením nějakého filmu, jsi alespoň v tomhle za vodou.

Nebylo by to trochu zdlouhavé, aby každému kontrolovali hudbu atd. jestli je legálně zakoupená? Jak se chtějí třeba dostat do nějakých přehrávačů, mobilů bez kabelu?

Podle mě je to zase šaškárna a bububu Americké vlády, aneb pokus aby se lidé báli a začali kupovat vše legálně. Nakonec se na tohle nikde nepřistoupí.

silencer

Re: Kontroly na letiskach

Příspěvek od silencer »

Je to pouze nápad skupiny amerických senátorů zlobbovaných RIAA, který nemá moc naději na úspěch.

mcmichal

Re: Kontroly na letiskach

Příspěvek od mcmichal »

už od pohledu je to kravina

Diablo

Re: Kontroly na letiskach

Příspěvek od Diablo »

Dementnejsi napad jsem tento tyden opravdu nevidel......

Kazdemu inteligentnimu cloveku je jasne ze toto je v soucasne dobe absolutne nerealizovatelne, pri takovem mnozstvi lidi kteri kazdy den odletaji do USA a Kanady by takovato dalsi kontrola zpusobila naprosty dopravni kolaps. Navic pri tak velkych objemech dat kteri sebou lide vozi ..... kontrola jednoho notebooku se 150 GB HDD ktery by byl z 80% zaplnen hudbou a filmy by v takovem pripade trvala nehorazne dlouho dobu kterou si netroufam odhadnout. Zajimalo by me jakym zpusobem chteji prokazat ze ten a ten film je nelegalni, muzes rict ze mas doma originalni CD a v Notebooku mas pouze jeho zalohu. A operacni system?? .... mam crackle Visty se kterymi muzu jit na oficialni stranky Microsoftu a tam mi ten jejich program ( overeni pravosti systemu Microsoft Windows ) potvrdi ze jsou naprosto legalni :D ... tak by me zajimalo jake zpusoby by meli na letistich uz ted to zouvani bot prohledavani prirucnich zavazadel je strasne zdlouhave a ted jeste tohle??? Ne proste nad necim takovym nema ani smysl uvazovat. z toho vyplyva ze poslanci kteri tento navhr navhrli jsou totalni magori a meli by dat vypoved do jednoho.

Odpovědět