Obchod iPhone.cz

vše co vás napadne
Odpovědět
nitro-oxidus

Obchod iPhone.cz

Příspěvek od nitro-oxidus »

Mam dotaz, mate nekdo vzkusenosti s timto obchodem?
Je nejaka zaruka ze vam to prijde, popr. neprijde??
Predem dekuju za odpoved.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19681
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Obchod iPhone.cz

Příspěvek od rony »

si snad robis srandu, nie?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Obchod iPhone.cz

Příspěvek od Paly »

Wau, niekto tomu hovori obchod :D to je, ale preklep.

Asi nevie, ze toto je solidna stranka (forum) o iPhone, informacie o nom atd...
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

zemekoule

Re: Obchod iPhone.cz

Příspěvek od zemekoule »

Nezlobte se na mě, ale tohle snad nemyslíte vážně. Uživatel se na něco normálně zeptá a moderátor ho usadí touhle větou ? Jaký to má pak tohle fórum smysl. Buď odpovím nebo mlčím. Tohle fórum je takovým přístupem pověstné. Hřešíte na dobrou doménu.

Dotyčný se nejspíš ptal na "Obchod iphone" http://www.iphone.cz/index.php?clanek=7 - tenhle odkaz je na rootu iphone.cz. Tak tady neříkejte že tu žádnej obchod není.

rony píše:si snad robis srandu, nie?

Diablo

Re: Obchod iPhone.cz

Příspěvek od Diablo »

Ale zas na druhou stranu kdyz se clovek na neco pta musi byt schopen se spravne vyjadrit , kdyby aspon uvedl co presne chce koupit a vic detailu ale ne on to odbyde 1 vetou , kdyby se trochu vic rozepsal v tom pripade bych mu poradil treba nejakou lepsi/levnejsi variantu ale on to vylozene odflakl a ja se Ronyho reakci vubec nedivim.

zemekoule

Re: Obchod iPhone.cz

Příspěvek od zemekoule »

no já myslím že to napsal dostatečně srozumitelně. člověk aspoň nemusí číst půl stránky aby se dozvěděl o co jde.

Já se tu nechci hádat a už vůbec se nechci do nikoho navážet. Jen myslím, že admini a moderátoři by měly být nad věcí a odpověď "a odpověď to si děláš srandu" je je čistým výsměchem. Prostě mi tam chybí nějakej dovětek. Ta samotná věta není prostě odpověď na nic.

Tohle je bohužel nešvar hodně českých diskusí.

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Obchod iPhone.cz

Příspěvek od spachal_tmp »

Plne Ronyho chapu, ptat se na domene iphone.cz na solidnost obchodu na iphone.cz mi take neprijde jako projev vysoke inteligence, bez urazky .. A tim spise ze stejne je na dalsim odkazu pismeny jak .. no velkymi .. uvedeno 'Objednavka na iPhone je pozastavena ...'

Odpovědět