Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

vše co vás napadne
Odpovědět

Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

áno
28
47%
áno, ale iba pokusne a vraciam sa
1
2%
nie, ale čakám iba na Installer
14
23%
nie
17
28%
 
Celkem hlasů: 60

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19681
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od rony »

Celkom ma zaujíma ako ste na tom s novým fw na iPhone 1.

Prečo sa pýtam: koľko je vlastne rozhodnutých ľudí (jedno, či chcú upgradnúť alebo chcú zostať) a koľko váha alebo čaká.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od Moonlight »

este som nedal new verziu.Cakam na instaler a ci v nom budu aj programy ktore pouzivam teraz na 1.4 :MyMedia,VideoRecorder,iZoo,Solitaire.... .A este jedna vec,neuveritelne mi vyhovovala jednoduchost ziPhone a teraz je to trosku zlozitejsie-pri mojej sikovnosti by som zas nieco pokaslal.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od Julek »

u mě je čekání standardní situace... iPhone používám i jako pracovní nástroj takže nemůžu si dovolit být bez něj a starou nokii ze šuplíku už nikdy nevezmu do ruky :) ..

Takže čekám, jakmile to bude OK a bude fungovat ebook mám jasno :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

mike0007CZ
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 552
Registrován: pon pro 03, 2007 6:05 pm

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od mike0007CZ »

Stacil mi prechod na 1.1.3 Pockam az se vychytaji mouchy
Rony, a co ty, mas porad 1.1.2?
iPhone 4S 16GB WiFi, iPad Mini 32GB WiFi, iOS 7.0.4
MacBook ALU 2.4/4/320, OS X 10.9

Diablo

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od Diablo »

Ja presel na FW 2.0 hned prvni den kdy vysel PWNAGE Tool 2.0 :D ( prechod byl absolutne bez problemu i kdyz nevlastnim Mac , pomoci WinPWN 1.0 to slo take relativne dobre ) , zatim jsem nadmiru spokojeny , mel jsem sice par problemu ( napr s presunem aplikaci , presouval sem rucne aplikace a vsechny mi sice fungovali krome Cydie , pak jsem tedy musel resit jak ji preinstalovat ) ale vsechno se mi podarilo vyresit , par veci mi chybi ( hodne Summerboard :( nemam rad to cerne pozadi ) ale velkou mirou tyhle chybejici aplikace kompenzuji ty nove z App Store.

Prechodu nelituji a na 1.1.4 se uz vracet nebudu ( jedine z technickych duvodu )

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od Almi »

ja som na tom podobne ako Julek.
veľmi ma síce láka exchange (zišlo by sa kvôli práci)
ale tiež ešte počkám na vychytanie rôznych bugov.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

headlong
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 276
Registrován: sob úno 16, 2008 3:38 pm

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od headlong »

Dokud nebude vše vychytané na 100% a dokud nebudou aplikace 1.1.4 převedené na 2.0, tak do toho nejdu. Jsem posera :oops: , k práci potřebuji 100%-ně fungující mobil.
Obrázek
Mám iPhone 8. V rodině ještě další tři iPhone :-)

t.kelly

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od t.kelly »

Já používám FW 2.0 už třetím dnem a jsem spokojen, s přechodem nebyl žádnej problém..Já na upgrade nijak nepospíchal, ale z ničehonic mi hrozně rychle umírala baterie, doufal jsem ze je to sofwarem a to se mi potvrdilo.. po uprgadu jsem jeste nenabijel a to mam čas 2dny a 6h od posledního nabití a 3h28m uživání a baterie vypada nabita stale tak na 90 procent...
Ani jeden zasek telefonu, v podstate nic, co bych mohl vycist...ano chybeji mi nektere aplikace, ale ty casem budou....
s FW 2.0 - jsem opravdu spokojen

LukeUp
Host
Host
Příspěvky: 72
Registrován: stř lis 14, 2007 11:21 pm

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od LukeUp »

Já si taky radši počkám, nechce se mi přijít o současný aplikace a přece jenom se mi ještě pár věcí nezamlouvá, hlavně Cydia...a přítelkyně by mě zabila, kdyby v mobu nenašla Lexitron :lol:

alanisko

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od alanisko »

slape v poho uz skoro tyden... naky drobny bugy tam jsou ale jinak supr... myslim ze novy winpwn 2.0.0.3 uz je vyladeny....

pacholek

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od pacholek »

taky jsem zvolil cestu vyckavani... mam rad app fungujici na 1.1.4 a zatim to menit nebudu

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od Apache23 »

Ja som na tom ako diablo! A bal som sa aj ja cydie ale pritom je uplne vpohode (prakticky plne nahradza instaler a doplna sa s app storom) Cize som na fw 2.0 a ak by som mal ist dolu tak len s technickych pricin! :mrgreen:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

seaman

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od seaman »

Já přešel včera a naprostá spokojenost. K práci potřebuju 24 hodin denně funkční mobil, ale pro případ že by to neklaplo klidně vyndám tu nokii ze šuplíku, protože já narozdíl od někoho nahoře žiju bez předsudků a nedělám si ze života peklo, dokud to není nutný :-)

Asi jsem něco hrozně nepochopil, už jsem to někde psal, ale k čemu PWN a přechod do DFU a další věci, který amatéra strašej, já stáhl odbloknutej fw, zmáčknul shift+restore v itunes, ukázal na fw a čekal... takže asi 3 kliknutí.
V čem je tedy lepší si hrát s winpwn a pod.? Telefon volá, itunes s ním pracuje, přehrává co přehrával, youtube pracuje, wifi a net taky, jen mi neodesílá mail, ale to bude nastavením, kámošovi to dělalo i na 1.1.4.

Jediný co mě mrzí je to, že mi nejde registrace ve storu a potřeboval bych we-dict kterej je zadara a na kterej jsem byl na cestách zvyklej, to je všechno.
Nějakou hru jsem stáhl, ještě jsem jí vlastně ani nehrál, moc jich tam zatím není, ale to mi fakt nevadí. Jak říkám, kouknout na nastavení mailu a nějak sehnat ten slovník a je to maximálně super.

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od PetrK »

ja diky 2,0 presel na jinej mobil a iphona se docasne zbavil(a jeste jednoho se zbavuji)

potreboval jsem mobil co vydrzi dele jak 4 dny bez nabijeni a aby byl spolehlivej :)

proto pro me byla levna sr*cka jasnou volbou, na podzim vsak bude 3G
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

silencer

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od silencer »

Cekam na installer a hlavne na Nemusync.

antton
Host
Host
Příspěvky: 120
Registrován: úte dub 01, 2008 1:16 pm

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od antton »

Hned prvni den sem bez problemu presel na 2 a je to v pohode... Vsechno funguje jak ma, akorat mi chybi par aplikaci(agile messenger, summerboard, last.fm...) Ale nektere veci zase na 1.1.4 nejsou(aurora feint, shazam..)

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od Slimák »

Upgrade na FW 2.0 dnes proveden metodou Restore + modnuty FW 2.0, který měl v sobě odblok, takže vše provedl za mě.

Rychlost a odezvy mi přijdou stejné, resp. nezpozoroval jsem zatím žádné rozdíly, ale zatím mám upgrade cca. 2h, takže nemohu více posoudit. Co se týče rolování kontaktů a otvírání aplikací, sms, rychlost mi přijde stejná.
Internet (T-Mobile EDGE) funguje po překopírování upravené Carrier list + reset Network Settings.
E-maily funkčí (SSL Forpsi, seznam, GMAIL), konečně se při vytváření emailu SSL ověřuje jen pár vteřin místo namísto pomalu dvou minut.
Synchronizace iTunes + Outlook bezproblému.
Zobrazování telefonních čísel v pořádku.
App Store + Cydia funkční.
Čeština od Diabla funguje korektně.

Celkově jsem prozatím velmi spokojen.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Dave

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od Dave »

čekám na Installer a Summerboard a hlavně neco co bude číst .txt soubory protože je k práci na webu potřebuji (třeba filebrowser nebo docs)

Diablo

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od Diablo »

Uz je aplikace TextReader , vyborne provedena funguje bez problemu , me uz chybi jen ten Summerboard a Customize.

BTW Cydia je lepsi nez Installer z FW 1.1.X ale prepokladam ze nova verze Installeru uz Cydiu predezene .

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od atyp »

Původně jsem taky chtěl okamžitě přejít na FW2, ale necham to na 1.1.4, vše tam fachá jak má, je to vše počeštěný, baterka vydrží docela dlouho a taky potřebuju tel 24 hod denně a starej Sony Ericsson je prodal. V pátek chci iPhona 16Gb prodat plně funkčního a se všemi filmy a CD, tak tam nechám 1.1.4!! Mám nového iPhone3G-16Gb na celnici už víc jak týden a ne a ne ho z odtud dostat!! Prostě celníci!! Objedna jsem si i Turbo simky - ted mi došel e-mail, že odstartovali z Hong Kongu ve 21:12 jejich času do Ostravy přes DHL, tak jsem zvědavej. Pokud vše klapne, tak budu mít odblokovanej 3G a pár Turbo sim k dispozici. Prostě jsem zariskoval a uvidime uvidime uvidime....!! Držte mi palce - atyp
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

Dave

Re: Upgradli ste svoj iPhone 1 na FW 2?

Příspěvek od Dave »

Diablo píše:Uz je aplikace TextReader , vyborne provedena funguje bez problemu , me uz chybi jen ten Summerboard a Customize.

BTW Cydia je lepsi nez Installer z FW 1.1.X ale prepokladam ze nova verze Installeru uz Cydiu predezene .


umí číst text reader .txt soubory jako docs v safari preview?

Odpovědět