iphone3g vs omnia

vše co vás napadne
Odpovědět
kocka

iphone3g vs omnia

Příspěvek od kocka »

Ahoj fanusikovia iphonu
Najprv ospravedlnenie zato ak je tu uz podobna tema..

Ja osobne nejsom drzitelom iphonu "zatial" ale dost som otom cital pisu otom ako o zazraku sveta podstate aj maju preco.Popravde tesim sa na neho ale akurat dneska som tu na forach cital nejake posty a narazil som na nazov Samsung omnia i900. Precital som onom par clankov vsade pisu same krasne veci aj ked ma WM to by som zniesol ma operu 6.1(super), word navigaciu atd.. plno veci.Po tych par clankov a vidie na yuotube moje nadsenie k iphonu postune klesa a teraz sa neviem rozhodnut ..iphon3g alebo omniu. ?
ako by ste sa vy rozhodoval podla coho ?
POradte pls..
Majte sa zatial :shock:

RUMPELiNO

Re: iphone3g vs omnia

Příspěvek od RUMPELiNO »

myslim ze kazdy by sa rozhodol podla toho co chce, teda co chces ty...a ty chces a potrebujes?
do ktoreho zariadenia bude najviac pasovat tvoja odpoved, tak prave to je viac pre teba... :wink:

edit: ale z WM zariadeni zatial u mna vyhrava omnia..po prve lebo to je samsung a po druhe najlepsie sa mu podarilo priblizit k iphoneu plus widgety sa mi pacia :D

Wexter

Re: iphone3g vs omnia

Příspěvek od Wexter »

pro mě obrovsky velké mínus u Omnie je její display.... tak de***** rozlišení jsem ještě nevidel, nepřirozeně úzký až se mi to nelíbí.. jinak má Omnia vcelku slušné schopnosti, ale za iPhona bych ho nevyměnil ...

Sven
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: pon bře 24, 2008 9:34 am

Re: iphone3g vs omnia

Příspěvek od Sven »

Omnia je oproti iPhonu ovela viac vybavena azda po vsetkych strankach, nehovoriac o 5Mpx fotoaparate, ale zaroven je aj ovela viac pomalsia. Tento fakt by sa mohol trochu zmenit v prospech iPhone spustenim AppStore, aj ked nemoznost natacat video, nepouzitelny BT a pod. tu ostanu asi stale. Kompletny zoznam funkcii najdes na nete, nebudem tu vypisovat rozdiely.
V prospech iPhonu hra urcite jeho ovladanie, rychlost, dizajn a je viac user friendly. Skus si poziret na YouTube videa o Omnii, je ich tam dost.
iPad 2 32GB 3G white

mandrinka

Re: iphone3g vs omnia

Příspěvek od mandrinka »

asi takhle: za 200 doláčů je iphone super telefon, pokud by se za něj mělo dát víc, na trhu jsou lepší

quick review:
http://www.wirelessandmobilenews.com/mt ... udeBlogs=1

Wexter

Re: iphone3g vs omnia

Příspěvek od Wexter »

lepší ... ??!! to je hodně špatný výraz určitě ne lepší.

řekl bych že za tu cenu si na trhu vybereš z jiných druhů.

jeslti seženeš lepší mobil s rychlejším OS, tak sem s ním, jestli seženeš mobil s lepším dotykovým displeyem tak sem s ním. tak mi neříkej že lepší :) když už tak JINÝ!

THe.gaME

Re: iphone3g vs omnia

Příspěvek od THe.gaME »

Jsem ted taky v situaci ze nevim co koupit az se vratim z dovoleny a to bude prvni tejden v zari tak budu vedet jak to je s iphonem a jestli uz bude v prodeji taky Omnia ,kazdopadne omnia je fakt dobrej mobil s dobrym fotakem a trocha multimedia,iphone je mutlimedialni centrum se supr displayem s moznosti volat a tak trochu fotit okamziky, dva rozdilny operacni systemy ale oba me v tyhle verzi vyhovuji,takze fakt nevim co koupit boze

Callipo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: čtv kvě 22, 2008 6:20 pm

Re: iphone3g vs omnia

Příspěvek od Callipo »

ja nevim .. ma Omnia skleneny display? nebo takovou tu folii co se promackava a reaguje na tlak?Z videi n autube to jako sklo nevypada .. :X

THe.gaME

Re: iphone3g vs omnia

Příspěvek od THe.gaME »

ma snad sklo ne,na vyboje a ne na tlak!! doufam

geoRG77
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: ned úno 03, 2008 1:10 pm

Re: iphone3g vs omnia

Příspěvek od geoRG77 »

Už nedoufej, Omnia má plast :D Výbavou je určitě lepší, ale tím co se nedá vyjádřit ve specifikacích vede iPhone.

Callipo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: čtv kvě 22, 2008 6:20 pm

Re: iphone3g vs omnia

Příspěvek od Callipo »

No tak plast bych nechtel v zadnem pripade .. po zkusenostech s SE W950i bych jiz plast nechtel .. :X nedejboze stylus .. :D

THe.gaME

Re: iphone3g vs omnia

Příspěvek od THe.gaME »

tak ted sme taky uz pro iphone celkove,vybava omnie je supr ale je osizena na displayi uplne celkove,to zamrzi

Odpovědět