Anty Iphone Web :-D

vše co vás napadne
Odpovědět
LordRegon

Anty Iphone Web :-D

Příspěvek od LordRegon »

Mno jen pro ujasnění (Mám Iphone, je to luxusní věc nikdy bych neměnil, ale tato stránka mě opravdu pobavila :-) Jukněte sami a pište názory :_D )

http://www.thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=iphone

co?jak?proč?

Re: Anty Iphone Web :-D

Příspěvek od co?jak?proč? »

nepíše se náhodou anti něco s měkkym íííí? :D sry mi to nedalo ..tohle bije do očí :wink:

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Anty Iphone Web :-D

Příspěvek od Julek »

přesun

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ilijusin

Re: Anty Iphone Web :-D

Příspěvek od ilijusin »

ta stranka je uplne zoufala a dokonce i clovek co nema rad iPhone rekne ze tohle je dobra blbina, kdyby se aspon vyjadroval slusne, ale pise jak nakej buran, porozhlid sem se jeste po jeho strankach a vsechno je to same, proste nadava timto zoufalym zpusobem na vsechno co se da napr. pro me duleziteho Garfielda :)

watterman

Re: Anty Iphone Web :-D

Příspěvek od watterman »

Asi další z těch "pubertálních ubožáků" -> nadávky, "proslovy" jako: and I love it more than my family a mnoho dalších věcí co se mi na něm nezdají.

Jako jediné co jsem viděl na té jeho Nokii E70 byly ty nepraktické 2 klávesnice -> musíš mít volné dvě ruky aby jsi s tímto tlefonem něco udělal atd... Nebudu se sem rozepisovat na obhajobu. Jenom prostě ten chlápek co to psal to nemá v hlavě v pořádku...

_Boss_
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř dub 16, 2008 11:23 am

Re: Anty Iphone Web :-D

Příspěvek od _Boss_ »

nj, ma rad slovo shit, asi je to modni zalezitost... ale tak co chcete po typkovi, pro ktereho je "advanced technology" obycejny mechanicky "button"....

a jeho polozka v te tabulce dole "Screen turns into a smudgy piece of shit after a few minutes of use" svedci leda o tom, ze si po velke nemyje ruce... proste nejaky americky vesnican :lol:
Have you tried turning it off and on again?
[ iPhone 2G 16GB @ FW 3.0 ]
[ iPad wifi 16GB @ FW 4.2 ]
[ iPhone 4S 32GB @ FW 7.0.6 ]

Odpovědět