ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

vše co vás napadne
Zamčeno
watterman

ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od watterman »

Jenom tak brouzdám fórem a najednou jsem si všiml, že ilijusin, je nový moderátor.

Mno takže hodně štěstí a nastol zde pořádek, ilijusin(e)! :)

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od Dave »

bojiim bojiim :roll: :lol:
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od terry »

Taky gratuluju - koukam, ze se hnedka dal iljusin do prace (presun..) Hodne stesti - taky bych se chtel na takovou pozici dostat :)
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od Julek »

ano, dneska jsem mu ho dal, forum roste. Jen se kluci nebojte ze neslesuji vsechny uzivatele jak pisou, jak se chovaji a jak reaguji... Schopne lidi budeme a potrebujeme porad. Takze pokud nekdo z vas uz nad tim zda by tuhle nevdecnou praci rad delal tu sance je. Peclive vas sleduju nebojte :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ilijusin

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od ilijusin »

pozor pozor panove velky bratr vas sleduje! 8)

fajnman

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od fajnman »

taky jsem si nemohl nevsimnot a blahopreji. jen jsem se chtel zeptat, jestli mu pozice moderatora byla nabidnuta nebo si o ni zadal? jinak je to mlady kluk, takze ma hodne casu, tak mu fandim, bude to tu trocha potreba vycistit.. :-)

edit: i kdyz jsem tady denne a travim tu hodne casu, nekdy i radim, nikdo mi to nenabidl, ja vim vsichni me maji za spammera apod., ale kdyz oni mi vsichni hrozne blizi. :(
Naposledy upravil(a) fajnman dne sob kvě 31, 2008 8:20 pm, celkem upraveno 1 x.

banan16

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od banan16 »

tak ja se taky pridam a gratuluji ti (Vam? :D ) a preji prijemne moderovani :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od Julek »

No v 90% to prijemne neni :) jsem si jisty ze je ten pravy a ze to zladne.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

fajnman

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od fajnman »

no mam pocit, ze zas tak moc na tom neni, jsou moderatori a moderatori. nekteri se opravdu cini treba Julek a jini zase ne, radsi nebudu jmenovat. :-) tedy tim sem chtel rict, ze kdyby se cinili vsichni stejne, nemusel by to Julek tahnout, dalsi reseni bylo proto novy moderator, kazdy na to bohuzel cas nema, ale myslim si, ze by meli byt alespon tri dalsi at je to skutecne rovnomerne rozlozene, i kdyz jsem ilijusina na foru vubec nevidel.., dle mne by si to zaslouzil i paly, o terry moc nevim, ale mam ho v povedomi a potom watermann, ktery ma zkusenosti i jine..

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od terry »

Souhlasim s fajnmanen. Vzdyt Paly se za svych casu i castecne na moderatora navrhoval, jenomze pak se neznamo kam vyparil a dlouho se tady neobjevil. Tedka sem tam neco prispeje, ale uz to neni to, co byvalo. Iljusin tady tedka taky nejakou dobu nebyl, ale predtim v pohode, takze tedka v tom doufam bude pokracovat ;)
Nevim jestli by se watterman hodil (chtel by) na moderatora. Kazdopadne jak rika fajnman watterman ma "velke mnozstvi vedomosti", ale spise i jinych nez jen iphone.. Nevim ted jak bych to presne vystihl, ale minimalne fajnman me asi pochopi. Proste jeho prispevky jsou hlavne vetsinou hodnotne a maji nejaky prinos.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od PetrK »

iljusin, ja ti gratulovat nebudu, je me te lito :)

samozrejme tim nemyslim nic spatneho ale proste to že ted si moc volnyho pokecu neužijes :)
Naposledy upravil(a) PetrK dne sob kvě 31, 2008 10:43 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

ilijusin

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od ilijusin »

ja se k tomu nijak vyjadrovat nebudu

jenom omluvim svoji absenci skoro cely tento tyden. Byl sem se skolou v Anglii a verte mi ze sem nemel cast behat po Starbucks a psat na forum :)

watterman

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od watterman »

@fajnman - zapomnel si uvest sebe. I kdyz te nekteri povazuji za spammera si na tomhle foru opravdu aktivni... Pamatuji kdy jsem jenom refreshnul stranku s novymi prispevky a hned tam naskocili nove od fajnmana. :) Alespon zlqty rad by si zaslouzil... :)

Jeste taoovy dotaz - kam se podeli ti redaktori co se tu jednu dobu hlasili? Nakonec zkoncili s tim ze nemaji o cem psat. A co ten radobyprogramator co zde hlasil neco o development.iphone.cz?

Btw fajnman - rozhodne nesouhladim s tvym tvrzenim - je mlady ma cas... Stale je tu skola kde se sedi 1/3 dne, potom se prijde a nasleduje smesice aktivit - uceni, pocitac, pratele, sport a dalsi hobby...

fajnman

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od fajnman »

no jiny do te tretice vcetne tebe mne jiz nenapadl, watterman ma hlavne zkusenosti, se psanim, orientaci, mnohdy se i ovlada a umi se vyjadrovat, tak hlavne pro to, nejde jen o vedomosti o iPhone. jde o tu nejakou nestranost, nezavislost, komunikaci, ne jak nyni polovina moderatoru podplacena a Prazaci si nadrzuji, bo kaprici pripluli :-)


dekuji watermana, zes se me zastal :-), no maji me za spammera, oni by mi to stejne nedali, bavil jsem se s drsnym a ten rekl, neco v tom smyslu: ty??! ty nikdy. :? takze od te doby s tim uz ani nepocitam. ale nevidi jiz do tech mych pm emailu apod., proto jsem si zmenil profil, kdyz radim, tak timto zpusobem, nikdo se do toho nemontuje, nedela chytreho a nedochazi k rozporu, a myslim si, ze i nekdy poradim a je tu hodne lidi, kterym jsem poradil, to mi nikdo asi neodepre, delam to hlavne kvuli trem slovum: dekuju, jede to.. :-)

btw: no o skole mi nepovidejte, sam jeste studuji, ale uz neco jineho nez vy. vse se da jaksi stihat. nekdy si kratim prednasky postovanim. :-)

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od PetrK »

radsi jsme to co jsem napsal smazal, jen napisu to ze jsem velmi rad ze fajnman neni a snad nebude admin protoze to by tu i spal
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

ilijusin

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od ilijusin »

dostal jsem pozvanku a prijal jsem ji, bylo to Julkovo rozhodnuti a on pravdepodobne vi proc se tak rozhodl a jelikoz tohle je topic o me, povazuju za celkem samozrejme abych mohl aspon nejak urcovat jak se bude dal tenhle topic vyvijet, a jelikoz uz vsichni co mi chteli pogratulovat pogratulovali (ty co nestihli muzou PM), tak to vidim na lock, nic krom flamu tu uz stejne nebude...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od rony »

samozrejme sa rozhodujeme viaceri.

ak sa pribera novy moderator, tak sa navrhne meno a ked je vseobecny suhlas, tak je to uz potom rychle.

co sa tyka aktivity moderatorov: je to dobrovolna klada na cloveku a nemozeme sledovat inych moderatorov ci makaju tak ako ja. takze kazdy kolko a co moze.

urcite pribudnu aj dalsi a vzdy to musi byt clovek, ktoreho poznaju aj ostatni moderatori - aby sa nestalo "a to je kto?" :-)

takze fajnman - teba urcite kazdy moderator pozna, jednu podmienku mas splnenu :)))
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: ilijusin - nový moderátor? Gratulace!

Příspěvek od Julek »

jak říká rony, pokud by nějaký moderátor řekl toho nechceme protože je to vůl, práva bych tomu dotyčnému určitě nedal... to jen na vysvětlenou.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Zamčeno