Operátoři - ceníky pro "obyčejné uživatele"?

vše co vás napadne
Odpovědět
watterman

Operátoři - ceníky pro "obyčejné uživatele"?

Příspěvek od watterman »

Co si pamatuju tak se zde vždy řešili paušální tarify a tedy "normál" ty nabíjené ne...

Za chvíli mě končí smlouva u O2 na jeden paušál co mám, no a rád bych se poohlédnul po operátorovi co nabízí nejnižší ceny za přenos dat.

Nechci žádný paušál (Není kdo by to platil a stejně toho za měsíc moc neprosurfuju nebo provolám). Takže budu mít obyčejnou SIMku na kredit. A teď nastává "dilema":

Nevím ke kterému operátorovi se dát. Díval jsem se po cenách za jednotlivé služby pro obyčené zákazníky a co na každých stránkách najdu je pouze list těch paušálních tarifů. Stylu zaplať tohle za měsíc a volej jak chceš, když nevoláš, stejně ti vezmem peníze.

Asi jsem slepej, nebo nevim.. Ale jestli by mi někdo mohl hodit odkaz na ceník pro obyčejné uživatele u všech 3. operátorů (U:FONA ne), byl bych rád :)

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Operátoři - ceníky pro "obyčejné uživatele"?

Příspěvek od pe.kova »

neměl jsem co dělat tak jsem ten ceník sestavil. Ke stažení je zde
Naposledy upravil(a) pe.kova dne pát srp 01, 2008 10:49 am, celkem upraveno 1 x.
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

watterman

Re: Operátoři - ceníky pro "obyčejné uživatele"?

Příspěvek od watterman »

Díky za snahu, ale tam zase postrádám ceny dat :oops:

Poohlédnu se po těchto tarifech na oficálních stránkách a zkusím o tom najít více. Tohle jsou tedyjediné tarify, kkteré jsou pro obyčejné zákazníky s kreditem?

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Operátoři - ceníky pro "obyčejné uživatele"?

Příspěvek od pe.kova »

ano
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

Odpovědět