Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Sonny, asistenty mám vypnutý od začátku. V RR2 s tím nešlo vyhrát nic, tak jsem to pro jistotu ve trojce ani nezapínal. S 911kou v Laguně neudělám lepší laptime než 1:20 a nestačí to. Jak nejsem v 2. kole na 5. a lepším místě, ani nepokračuju..

Rony, mám asi 26 aut, tuning se snažim udržet tak na 1/3 až 1/2 možných. Kupuju jen brzdy, podvozek a lehčí kola a snažím se nebourat. Nepochopitelně je nejlepší předjížděcí stopa ta vnější, tak to tlačim přes přítlak a brzdy :)
Mám pro tebe challenge ;) V10 grand open - Silverstone (2laps) 3:21min

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

ja som srab, ja idem systematicky, kupim auto, napumpujem upgrady, jazdim, druhe auto, upgrady. :-)

stve ma, ze cupy su lahke.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Mě vadí, že závody jsou na málo kol a tak tě nutí předjíždět i za cenu, že auto rozbiješ. Je to škoda, bez škrábance tak umím odjet snad jen Suzuku a Mount Panorama, a to ještě jenom každej pátej pokus. Přitom mohlo být mnohem zábavnější jet třeba 8 kol, ale čistě..

zdenko

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od zdenko »

To uz by si musel byt pripojeny na nabijacke, kedze tato hra nie je zrovna setrna k baterii :wink:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

zdenko: s tym nemame problem. ja hram na iPade a doma.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Mne ipad4 vydrzi pri hrani RR3 okolo 5hodin.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Midnight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 358
Registrován: stř úno 10, 2010 3:47 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Midnight »

vidim ze pisete aj o nejakych startovacich poziciach.
ak to chapem spravne tak da sa nejak dostat z poslednej startovacej pozicie na nejaku lepsiu ?
Macbook Air 2013 i5,128GB SSD, 4GB
iPhone 5S&5S 16-32GB White & White
iPod Classic 160GB Black
iMac 27" i7,2TB,ATI,12GB RAM
iPad Air 32GB Wifi + LTE

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SonnyCz »

Dawe: tak potom to už je jenom o cviku no, ale Laguna Seca mi taky dělá někdy problémy, když vjedeš do posledního kola kolem pátého místa jak říkáš tak potom už je těžké dojet protihráče aby bylo na konci dobré umístění. Jinak poslední startovní pozice je celkem nevýhodou, kdyby zavedli kvalifikace tak by to bylo skvělé

Sten
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: ned zář 07, 2008 5:50 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Sten »

Byl by někdo ochotný mi poradit, jak zazalohovat a poté obnovit postup ve hře ? Na fóru jsem našel same nepřímé rady - dále potřebuji to udělat na MACU - iphonebackupextractor je exe a nebudu si system prasit jakýmsi Mono, dále nejsem ochotný dát 4,5e za iexplorer, když ho potřebuji použít pouze jednou a to na obnovení zalohy, díky.
[*]iPhone 5 16GB • iOS 6.0.1
[*]iPad 2 (Wi-Fi) 16GB • iOS 5.1.1 JB
[*]Macbook unibody (late 2008)
[*]Macbook pro (mid 2012) SSD

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Asi to nebude bezplatne riesenie. Ale na toto sa mi osvedcil software - DiskAid. Za par dolacov mam aj bez JB celkom slusny pristup k suborom aplikacii v ios zariadeni. A vdaka sandboxingu na ios, ked si chcem zalohovat, zmenit, etc.. data a nastavenia lubovolnej aplikacie - staci mi stiahnut cez tento program zlozku "Documents", nachadzajucu sa v adresarovej strukture kazdeho softu a mam vybavene. Pouzivam to aj v pripadoch, ze potrebujem urobit obnovenie zariadenia a zaroven nechcem prist pri niektrych aplikaciach o data, ci nastavenia.
Pracuje sa s tym intuitivne, jednoducho a spolahlivo.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

vrty
Host
Host
Příspěvky: 127
Registrován: pon zář 07, 2009 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od vrty »

Je ten DiskAid na tuto hru odzkouseny? Taky tomu vubec nerozumim, proc nas vyvojari nuti pro kazde sve zarizeni rozehrat novou karieru? To mi trochu hlava nebere :(

Jak jste na tom vy ostatni? Resite to nejak a nebo hrajete jen na jednom zarizeni?
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Neskusal som to na tejto hre. Hram to iba doma, neskoro vecer na tablete. Inokedy nie je moc cas, po skusenostiach s RR2, to nema zmysel hrat na iphone. Podla mna. Presnost je ovela mensia.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

neriesim hranie na viac zariadeniach.

len som zistil, ze moje nakupy PACKOV sa daju nacitat aj na iPhone. Nenacita mi to nakup R$ ale karieru to nenacitalo. Viacmeneej mi je to jedno, tym padom som radsej prepol gamecenter na ine Apple ID a v iPhone to mam len tak, aby sa mi nemiesalo to, co sa uklada v Gamecenter.

Podla mna je to pomerne exoticka poziadavka pretoze prenos do dalsieho zariadenia je najcastejsi v pripade vymeny ipadu za iny ipad a pod a to riesim backup restore v itunes.

Isteze by bolo asi fajn mat moznost si karieru preniest, no pekne prosim, je to nedolezita blbost. Pre mna je daleko zaujimavejsie, aby tam bol zivy multiplayer alebo aby mi v CUPS miesalo skutocny zivy zaznam jazdy a spravania sa jazdcov a nie automatom prepocitanu jazdu, kde jedine realne cislo je pozicia v cieli.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Inak paradoxne - na to, ze ta hra ma tolko much je celkom zabavna. Bavi ma. Ta nerealnost zamrzi, na druhu stranu O.K., treba to brat ako to je a vyuzit to. Celkom dobry pocit je ked clovek skonci na 100% cely "serial", ci ako to nazvat. Zatial sa mi podaril takto iba prvy a druhy som na 90%. Dalsim paradoxom je to, ze cakanie na opravu aut mi nevadi. Aspon mam realnu prestavku a o to viac sa tesim na pokracovanie a zaroven to aj vylepsuje sustredenost :).
napr. vcera som si dal iba dve trate pred spanim :D a dal som konecne a uplne s prehladom (aj tu zatracovany cup prveho serialu) trat mazda raceway laguna seca. Uz po prvej 180° zatacke som bol 5-ty a do konca prveho kola prvy. A potom to uz bolo lahucke. A tu trat som siel uz vela krat a stale max druhy, alebo horsie. Trochu ma ale stve, ze clovek musi pouzivat niekedy finticky - tu som vyuzil skratenie. Proste som si tu prvu zatacku suchol cez bocnu komunikaciu, co tam je (ta nezbrzduje tak ako trava) a hurra. A potom uz nebolo treba nic - iba ist neskor na brzdy ako ten pred tebou a jemne skor pridat plyn a uz to je. Alebo, ako bolo spominane - obchadzanie vonkajsim oblukom.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Mě to momentálně cpe do závodů nějakýho Asiata, co má nesmyslný časy. Např. v Mount Panorama 4 vteřiny best lap (!!) Jestli se ta prasárna rozšíří, je po závodech :(

Mike_99
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 235
Registrován: čtv pro 25, 2008 2:07 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Mike_99 »

Neviem ci sa to tu riesilo, ale mne najviac prekaza na hre štýl jazdy, kde za kazdeho obehnuteho "protivnika" dostanete 10sekund naviac. Tieto jazdy koncia u mna tak ze jednoducho musim zastavit aby to vobec skoncilo. Inak by som mohol jazdit aj hodinu vkuse a najazdit 1000mil. Toto je fakt nezvladnute...
Edit: Samozrejme automaticke brzdenie vypnute.
Naposledy upravil(a) Mike_99 dne úte bře 05, 2013 8:45 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 3G, 3GS, 4, 5, 6, 6S, 7, X, 11, 13 Pro
iPad Air
iPhone 15 Pro Max

fAUSt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 347
Registrován: pon dub 11, 2011 11:16 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od fAUSt »

Má cenu kupovat to Gallardo, co je teďka v Akci? :D šetřím si na Porsche, tak nevím co vzít, spíš bych pak neměl peníze vůbec, tak jestli bych si tím "neukončil" hru :)
iPhone 6S 128 GB Space Grey
iPad Mini 2 16 GB WiFi Silver
MacBook Air 13" Early 2014, OS X El Capitan

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Šetři a nebo použij kreditku. Bez tuningu si neškrtneš, takže počítej dalších cca 80.000 na upgrades. Doporučuji mít stav konta pořád okolo 250.000, později půl milionu a víc. Na slevách se dá slušně ušetřit a zamrzí (rozumněj nase*e), když ti hra nabídne auto se slevou 100.000 a ty nemáš :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

dawe73 píše:Mě to momentálně cpe do závodů nějakýho Asiata, co má nesmyslný časy. Např. v Mount Panorama 4 vteřiny best lap (!!) Jestli se ta prasárna rozšíří, je po závodech :(


Ja som natrafil v zavode na dlzku dojazdu na hraca s menom unaveny Belgican (anglicky) a ja som dojazdil ledva 16 a on mal vyse 60. ak to robia modifikovanim suborov, tak to dodrbe celu hru.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

No zrovna u endurance to je možný. V Brands Hatch jsem najel 108km a druhý za mnou měl okolo 20ti, prostě chyba v matrixu :) Trať je krátká a v každým kole na mě čekal vláček aut.

btw. už jsem pochopil, co (nebo spíš kdo) je Zakuta :D Ale mi to trvalo..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

ano, v RR2 bol Zakuta hviezda. Potom skoncil a hral anonymne ako Guest. Vzdy v bielom aute a vacsinou vsetkych sral tym ako lahko jazdil :)

Ja som sa zacal dostavat do top v multiplayeri, ked on akurat klesal nadol.

potom tam bol nejaky japonec xb3582 (cislo som snad trafil) a ten jazdil snad 24/7
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Rony, jak jsi jel to kolo v protisměru? Dal jsem dvě v Suzuce a nic se nestalo :( Dokonce nemám ani helmy za vypnutý asistence. Koukám, že ty ano. Co dělám špatně?

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od byeen »

Ja som si dnes za helmicky kupil mclaren, ale tie updaty su megadrahe... Takze mam ho do zasoby, v zasade ich nepouzivam na nic ;) zatial to hram aj na ipade aj na iphone, co je o dost tazsie. Predsalen ten vacsi displej je ovela lepsi... Preto ma hlavne stve nemoznost dat postup v hre na cloud....
A docela si zvykam na ten styl hry, zacina ma to stale viac bavit aj ked tam nieje MP.


Taky tady http://spravodaj.madaj.net/
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

dawe73 píše:Rony, jak jsi jel to kolo v protisměru? Dal jsem dvě v Suzuce a nic se nestalo :( Dokonce nemám ani helmy za vypnutý asistence. Koukám, že ty ano. Co dělám špatně?


1. musi to byt viackolovy CUP. Otocis auto a jazdis. Ja som si vybral oval Indianopolis. Sranda je, ze som obisiel niekolko kol a zavody neustale isli, takze tie auta zrejme urobili 6 kol miesto troch.

2. tak mozno nemas vypnute vsetky asistencie. Su na dvoch miestach. presmejdi nastavenia.


byeen: to je problem kazdeho, kto sa na zaciatku zenie mat co najvacsiu superkaru a potom zisti, ze nezaraba dost na udrzbu. Tie prachy stacilo dat do aut ktore naozaj potrebujes, aby ti zarobili na dalsie auta.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od byeen »

ja som to nekupoval za prachy, ale za helmicky prave ;) mal som ich vyse 70 a na nic som ich nepouzival, tak som zobral McLaren :D

Inac davam aj ja to kolo do protismeru na Suzuke, trojkolovy CUP, uz idu auta asi 6. kolo a nic sa nedeje, len mam totalne rozbite auto, lebo uz asi tri krat do mna vrazili :D
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Zacina ma ta hra frustrovat.
Najma CUP je na nic. Protivnici sa motaju do cesty a blokuju a vytlacaju s graciou 100 tonoveho tanku. Zacina ma to nebavit, lebo je to hovadina.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Musíš si najít volnou cestu. I cup se dá zajet bez škrábance..

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od byeen »

da sa najst cesta, ale je to fakt nerealne, ked tie auta stoja na ceste jak beton a vytlacia ta na mantinel alebo mimo cestu lavou zadnou... takisto je nerealne to, ze ani jeden protivnik nespravi ziadnu chybu, nevyleti zo zakruty, ledva narazia jeden do druheho na Indiana spring ale iba co som si ja vsimol...

Napriek tomu to hram stale :D
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Ale do teba nadrbe s prehladom.
Nehovorim, ze sa neda, ale ze ma to prestava bavit pomaly. Navyse 2, ci tri koa su malo niekedy.
Plus som si vsimol, ze ideme vedla seba, ja trochu pozadu, o stvrt auta. Pred zatackou zacinam byt v idealnej stope a on zrazu trhanym a skokovym pohybom drbne do mna, iba tak ako tank.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

trochu porusuju pravidlo, ze prvy si vybera stopu. Fakt je ale ten, ze prvy ma aj pravidlo, ze ak je pomalsi, ma sa pratat z cesty. Len je problem vediet, KDE presne je aby si uhol. Teda isty indikator tam je, to cislo so vzdialenostou sa pohybuje naspodu takze vies, ci pojde obiehat a kadial. Fakt je ten, ze by som tiez chcel trosku menej vypocitatelne spravanie sa tych aut. V niektorych cupoch viem dopredu kadial pojdu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

KaoluNuKain
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 192
Registrován: pát črc 31, 2009 7:48 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od KaoluNuKain »

rony píše:Ja som natrafil v zavode na dlzku dojazdu na hraca s menom unaveny Belgican (anglicky) a ja som dojazdil ledva 16 a on mal vyse 60. ak to robia modifikovanim suborov, tak to dodrbe celu hru.


The Belgian Tired Man, jo toho sem potkal taky.. Indianapolis Endurance, už sem tu hru vzdal, je to jenom pozlátko na tahání prachů. Chvíli je to super ale pak začně štvát strašně moc věcí. Skončil sem u 3 skupiny závodů, škoda :(
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Ja som narazil na manika so 102 km.
Netusim, ako to vyhram.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

venou83
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: čtv čer 16, 2011 4:53 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od venou83 »

Já jsem to takhle měl také, že jsem měl v některých závodech měl nepřekonatelné soupeře. Stačilo vypnout wifi.
iPhone 3GS 16 GB; iPad 1 16 GB wifi

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Dik. Super rada!
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od airmt »

Hra se mi hodně líbí. Pár drobností by se dalo vylepšit (např. volby pro přeskočení animací, "repair all" a td.) ale jinak super. Uvítal bych méně předvídatelné chování AI, to předjíždění vláčků je na některých tratích otrava. Čekání na opravy mi nějak zvlášť nevadí, aspoň nehraju nikdy déle jak hodinu v kuse ;)
Pokud bych měl ipad, asi bych to hrál spíše na něm, kvůli většímu displeji a pohodlí, na iphonu je to ale taky výborná hra.

EDIT: jo, nevím jestli to tu někdo psal, ale s tím Focusem se dá celkem v klidu zajet v podstatě celá první Pure stock challenge na zlato (samozřejmě kromě těch 3 závodů s jinými auty).

EDIT2: ty "special discounts" (ala 20%) na auta se dávají vždy na lepší auta pro danou sérii? Když jsem jel s Focusem, tak mi dali slevu na Dodge Challenger a BMW M1. Chodí to tak i v těch dalších?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

http://img.tapatalk.com/d/13/03/08/5yraha6a.jpg

prelom nastal, ked pred cielovou ciarou mi dosiel cas ale auto este dobehlo za nu, takze mi dalo dalsi cas, vzapati zacali vlaciky az kym ma to uz skoro prestalo bavit :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Olaf321
Host
Host
Příspěvky: 119
Registrován: pon zář 14, 2009 8:25 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Olaf321 »

A já jsem na pěkném 4.místě :-)
MacBook Pro 13" (2011), core i5, 4GB RAM
Iphone 4 16 gb
Iphone 6 16 gb space gray
olaf3788@gmail.com

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Mne sa stalo rano, tomco ronymu, ale som to zapichol, na vitaztvo som iz mal vzdialenost. Bo je to nuda - tento typ zavodu. :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od TDa »

airmt píše:EDIT2: ty "special discounts" (ala 20%) na auta se dávají vždy na lepší auta pro danou sérii? Když jsem jel s Focusem, tak mi dali slevu na Dodge Challenger a BMW M1. Chodí to tak i v těch dalších?


Nevím jestli lepší (to asi ne) ale jen ty co nemáš určitě, takže když máš nejhorší tak si v sérii 100% polepšíš :D

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Nemate niekto taktiku ako prejst trat Southbank? To je ten mestsky okruh s mantinelmi.
Ten, v suvislosti so zavodom typu "CUP" je pre mna asi najtazsi.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Odpovědět