Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

The Chevrolet Update is coming soon to Real Racing 3!

This update includes the Chevrolet Cobalt SS and the Camaro ZL1, an all-new Hunter mode, Cloud Save functionality, 100+ new events, and many extra features and tweaks. Available soon on the App Store, Google Play, and Amazon Appstore for Android.


FREMIUM mi po vyskusani tak moc nevadi. Z psychologickeho hladiska pre ludi, ktori chcu poznat strop investicie je to tazke. V kazdom pripade takymto sposobom sa hra prakticky neda kradnut. Zrejme mali skusenost z Androidu, ze s platenym modelom za aplikaciu by to bolo zle.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Neda sa ukradnut, lebo je zdarma :-) jasne. Moja staznost bola z pohladu zakaznika ochotneho zaplatit :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SonnyCz »

Za camaro jsem sice rád ale mohli rovnou přidat i Corvettu :( ... potom ještě Mazdu RX-8 a EVOXIII a budu spokojený :)

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od TDa »

Sonny: Nechtěj vidět můj seznam aut co bych tam chtěl :D S obojíma tvojíma plně souhlasím :)

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SonnyCz »

TDa: jen se pochlub :D taky by jich bylo víc, ale tyto dvě jsou srdcovky už z dob NFS:MW :)

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od TDa »

Tak jenom pár kousků :D

1969 Dodge Charger
2007 Dodge Charger
1967 Camaro SS
Plymouth Hemi Barracuda (1971)
Mazda RX-7 (s Wankelovým motorem - Umíte si představit ve hře cenu těch servisů a jak často by byly? :D)
Toyota Supra
Škoda Octavia RS :D
Lexus LFA (fakt jsem na něm zvědavý jak by se choval ve hře, i zvuk - mixér :D)
Bentley Continental GT (Flying Spur) nebo Supersports
Aston Martin V12 Vantage
Mercedes-Benz SLS AMG GT (nebo GT3 45th Anniversary)

Jinak samozřejmě jaks říkal Evo - kdybych nedědil po taťkovi Octávku tak bych si asi koupil aspoň ten Sportsedan :D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

sranda, ze v hre, kde vacsinu cumis do okolia a z auta mas skoro prd sa zameriavate na oblubene modely :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SonnyCz
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 408
Registrován: stř úno 24, 2010 11:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SonnyCz »

Jako taky se kochám krajinou, ale tady jde o ten pocit sednout za volant oblíbeného auta :) Není nad zvuk Aventadoru :)

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od airmt »

Mě tam nejvíc chybí Ferrari, nemají tam ani jeden kousek.
Aston Vantage V12 by mohl být taky fajn, ale spíš by to chtělo rovnou GT3 verzi :-) Řídil jsem v reálu DB9 V12 a byl to famózní zážitek, ale na nějaké sportovní okruhy rozhodně nebylo.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

pani vase zelania mi pridu ako ked sa partia ludi dohodne na jazde v terene a vsetci dolezu v x5kach.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od airmt »

mě toho taky připadá...

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od TDa »

Může mi někdo vysvětlit proč je v každé hře od EA Ford GT taková vykopávka? Nekupovat ;)

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Neviete, ktory upgrade auta sposobuje pri zadokolkach mensiu nachylnost na pretacanie?
Diky
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

vzdy posledne dva.

a potom upgrade sposobu jazdy. Brzdit skor este pred zakrutou, naopak pomerne skoro mozes ist na plyn.

Niektore BMW v hre najma tie co vyzeraju ako seriovky sa nezlepsia ani upgradmi jedine sposobom jazdy.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

M@rty
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 168
Registrován: sob úno 11, 2012 10:27 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od M@rty »

O par radku vis jste se bavili o tom ze by se vybral jeden zavod, jedno auto a na tom by jsme porovnavali svoje jezdecke schopnosti. Ja navrhuji 10 zavod v prvnim "okne" - speed record Mount Panorama, zavodit by se mohlo s treba s Fordem ale kazdopadne at je to plne upgradnute. Co vy na to?? Vyhovuje vam ten okruh a auto?? Vim ze dawe psal neco o tom aby to bylo treba na 5 kol ale i tak to chci navrhnout.
•iPhone 4S 16gb iOS 7.0.4 white
•iPad 2 16gb iOS 7.0.4 WiFi black

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

mal by to byt skor CUP ako speed record ;-) mam konkretne dovody :-) znalejsi hry vedia :)

tak alebo tak 278km/h

druha jazda aj so zapisom do rebrickov 284.88 km/h
tretia 285.20

tam uz narazas na fyzicky strop stroja. TDa na nom vyhnal 286.09 km/h co je velmi dobry cas :) mal by som na neho otazku ale nebudem :)))

konkretne na tomto okruhu a v tomto type zavodu je dolezity jeden jediny moment. V akej rychlosti vychadzas z jednej konkretnej zakruty.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SteveJSF »

Tak jsem to taky zkusil. :-)
- s Dodgem jsem dosahl 288,71
- s Fordem pak jen 285,27

Ale to asi nebude zadne umeni, mezi vami zavodniky se stydim souperit, jeste by mi to vzalo chut do hry - byt neustale porazen.

Pozn.: Krome te rozhodujici zatacky je dulezite i udrzet vasne na uzde, nez se do ni dostanes, abys s krvavyma ocima neomlatil auto ve snaze byt jeste a jeste lepsi a uzit si to vic a vic. :-)
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

myslim, ze sa nemusis nicoho hanbit :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

rony píše:vzdy posledne dva.

a potom upgrade sposobu jazdy. Brzdit skor este pred zakrutou, naopak pomerne skoro mozes ist na plyn.

Niektore BMW v hre najma tie co vyzeraju ako seriovky sa nezlepsia ani upgradmi jedine sposobom jazdy.

A pri drahsich autach -m6 coupe napr. je aj update "Body". Ten s tym nic nema? To by malo len znizovat hmotnost auta, ak sa nemylim. A exhaust? Diky.

Sposob jazdy. Praveze ja mam opacny pocit, ked moc skoro zacnem pridavat je zle, obvykle ak netrafim spravne apex., alebo zacnem skor pridavat. Ale z realnej praxe by malo platit najprv brzdit a netocit a az potom zatocit. Tiez ale mi chyba cit pre pracu s plynom :-) ale to nezmenim.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

chyba je, ze nemas feedback z jazdy.

protrebujes zlepsit podvozok a lesa tak, aby drzal stopy, odolnost proti odstredivej sile.

v podstate ale potrebujes super brzdy a velke zrychlenie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Rozhodně časy z CUPů.. Jedna věc je se porovnat mezi sebou (ztrátu sebevědomí risknu) a druhá porovnat časy, co nám RR3 do závodů nabízí proti těm reálným.

Zatím jsem možnost srovnat jen čas Ronyho v Suzuce na třech kolech a rozdíl proti "reálu" byl 7 nebo 12 vteřin. Reálně zajel "nějaký minuty plus 30" a v mým závodě mu RR3 přiřadil "užnevímkolik plus 37".

Je jasný, že hra musí naše časy trochu upravovat, aby každý byl porazitelný, jen mě zajímalo, jak moc. Myslím si, že se nás dvacet vejde do tří vteřin v cíli a možná ten rozdíl bude ještě menší.. uvidíme :)

Už to slibuju tři dny, tak snad dnes sem konečně dám nějakej screen.. Sorry, nebyl čas

------

Anndy: zapomeň na reálný svět. Jakákoliv odchylka od toho, co vývojáři považovali za ideální stopu, je ve hře potrestaná kvílením gum a následným smykem. Speciálně v Laguna Seca. Jako by byla trať mimo stopu plná písku nebo politá olejem.
Je několik míst, která mi pocitově vůbec nesedí a musel jsem přistoupit na pravidla "RR3 matrixu", abych auto dovezl na vítězství.
Není to simulátor, je to hra..
S tuningem si hlavu vůbec nelámej, už s polovinou upgrades dostaneš konkurenceschopný auto, tunit na full je úplně zbytečný, i když jsem si tím taky prošel.. vyhozený penize. Dřív jem to taky zkoumal, ale je to fuk (nebo aspoň já rozdíl nepoznám). Teď každému autu naflákám 2 stage od všeho a hurá na trať. Už s 2/3 možných upgrades máš neporazitelný auto 8)

Jak píše Rony.. starám se jen o akceleraci a "géčka" a zatím to stačí. Šetři prachy, časem zjistíš, že 3 miliony na účtu nejsou nic a stačí sotva na nákup supersportu a dvě stáže tuningu. Jak těžce se vydělávají asi víš..

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Ved preto riesim tuning, ze malo prachov a len nutne veci by som rad :-) a kedze to je marrix, tak sa pytam, co zavazi, sam neviem, ci viem :-)

Uz v serii everyday heroes a V8 muscle hustle mam problemy vyhrat zavody nad progressom 80% s tretim autom (zlava) s tunenim 1 max 2 stage (nie vsetky). Este keby som bol prvy, snad by to slo. :-)
Hlavne, ked mi vsetci ostatni len zavadzaju a vytlacaju ma z idealnej stopy :-)
Obcas som ale svina, a vyuzivam ich tank funkciu - napalim to do zatacky rychlo po vnutornom obluku tak, ze sa o supera bokom oprem v tej zatacke :-) on spomali a ja mam rychly prejazd bez poskodenia. :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Moje strategie v kostce:
- auta kupovat jen ve slevě 50, 30 a 20%
- auta tunit na min. 50% a nejlepší auto ze série na cca 2/3
- neutrácet za lak, rychlejší servis apod., goldy schovávat na pozdější nákup supersportů a tuning, pokud je to nutný (většinou řeším tuning jen za R$)
- u tuningu mě zajímají jen "géčka" a zrychlení (minimum aut jsem dostal na Engine stage 3 a víc). Zatím to stačí, možná později se bez full tuningu neobejdu, ale zatím není potreba
- kromě oleje servisovat až když je stav vážný (v červeným)
- hned po startu najít volnou VNĚJŠÍ stopu a bez poškození se dostat na nejlepší možnou pozici
- vyhýbat se poškození. Každá trať má místa, kde jsou EA boti slabí a lze je snadno předjet
- většinou předjíždím nelogicky vnější stopou, ale RR3 matrix to umožňuje, pokud mám těsně před sebou např. 3 auta před zatáčkou, necpu se na brzdy na vnitřek, ale brzdím dřív a akceleruji dřív. Hned na výjezdu ze zatáčky mám vyšší rychlost a do další zatáčky aspoň dva předjedu, a to v klidu bez kontaktu
- u vyřazovacích závodů používám horší auta ze série (soupeři jsou tady až zbytečně přehnaně slabí), Endurance jezdím s nově koupeným autem i bez tuningu, ale se 100% stavem, není potřeba být extra rychlý, ale dojíždět a ZBYTEČNĚ NEPŘEDJÍŽDĚT vláčky
- na CUPy nasazovat nejlepší auto
- opakovaně jezdit starší CUPy s co možná největším počtem GC friends kvůli vyššímu výdělku, pokud nechceš utrácet skutečné peníze
Tohle vyhovuje mě, ostatní můžou mít jinou strategii, ale třeba ti to pomůže. Hlavně zapomeň na reálný svět. Hra je hodně dobrá, určitě ze závodních simulátorů jedna z nejlepších, ale pořád je to jen hra a má tak trochu vlastní fyzikální zákony..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

tajne cheaty

musis sam prist na to, kde vyuzijex matrix.

dobrzdovanie bokom o zvodidla ale nie vzdy a vsade to neplati, zvodidla brzdia privelmi.

casto prejdes zakrutu jednoducho prasacky "cez travu" nie nie vzdy to pomaha, mam presne najdene useky, kde kaslem na asfalt a kosim travu lebo to je extra vyhodne.

dawevov trik s vonkajskom zakryty je uzasny. tam akoby neplatilo, ze zakruta vonkajskom a vnutrom je vlastne obrovsky rozdiel.

upgraduj za peniaze, prilby moc nie aj ja to uz nerobim.

nepredbiehaj udalosti, nesnaz sa kupit Supersport, ked si nedokazal prejst ani zavody trojkoliek. ked sa nenaucis jazdit, superkara ti nijako nepomoze.

ano, opriet sa v zakrute o auto zboku je dobry cheat. znova nie vzdy pomoze, musis vidiet, ci po vyjazde nezabrzdis o zadok dalsieho auta.


no a najzakladnejsia vec: vela gc kamosov, opakovat najvynosnejsie cupy s plnym obsadenim friendami - v trojkolkovych seriach (focus az najnizsia 911tka) mozes za jeden event v cupe dostat od 20 do 50 tisic.takze ak budes vo faze, ze nie je pre teba problem na posedenie urobit dvestotisic, tak potom mozes zacat robit to, ze neminas prachy ale setris.

ja napr. teraz som dva dni nehral, mam milion r$ a nejdem nijake auto kupovat. lebo nechce, otvarat dalsi challenge vyuzijem kazdu moznost, kde hraju moji friendi a plnia mi startovaci rost vo vynosnych eventoch.

opakovane nejazdim dragy, tie su k hovnu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Hmm, v podstate pouzivam podobne cheaty - vonkajsia stopa (vnutorna iba niekedy napr laguna seca - druha zatacka po start. ciare/prva pravotociva - vonkajskom sa da obist vela, vnutrom este viac, kedze sa vsetci tlacia na vonkajsom uz davno pred zatackou, podobne dalsie dve zatacky), skratky cez travnik, obcas brzdim o travu, ci zvodidla - je to rychlejsie.
Akurat mam rad serie na 100% prejdene a preto jravam offline, kedze endurance staci 9km. V jedinom mam ronyho 57km, druha seria, to som sa este nehecol.
Serie hravam od zaciatku, resp. mam 2-3 rozohrate, najma tie kde mam rovnake auta. Resp. podla aut ktore vlastnim vyberam serie, tiez iba v zlavach nakupujem.

Btw. G-ko, pretazenie - co je lepsie - vyssie, ci nizsie cislo? Me to hodnota, ktoru automustoki v zatacke, cize cim vyssie, tym lepsie?
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Vyšší G = lepší :)

Zkratky přes trávník? Znám jen Hockenheim (první pravá za cílovkou), ale i ta se dá projet středem po asfaltu a možná je to i rychlejší.

Eventy jezdím jenom na zlato, takže když to nevyjde na poprvé, závod opakuji. 57km v Endurance nic není, děsím se až u 100+, určitě bych vzdal Zakutu a jeho 700km, jak tu někdo psal, ale ono jezdit do zblbnutí jeden okruh není špatný. Např. jsem díky tomu našel způsob, jak projet některé zatáčky, kde jsem dřív brzdil, úplně bez brzd a ono to přidá hned půlvteřinu na kolo (možná i víc). Hockenheim zatáčka #7, Panorama zatáčka #nevimkolik - je to ta druhá levá před nejvyšším bodem okruhu atd. a to i se supersportem. Dají se tak i hledat nejlepši brzdný momenty, u dlouhých zatáček vychytat přesný místa na akceleraci apod., což na 3kolovém CUPu jen ztěží.

I po měsíci hraní je co zlepšovat a protože hra nemá free practice ani nic podobnýho, je Endurance nejlepší způsob tréninku. Ekonomicky je to asi nejhorší varianta, ale čím dýl RR hraju, stává se Endurance mou nejoblíbenější disciplínou..

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od TDa »

rony píše:tam uz narazas na fyzicky strop stroja. TDa na nom vyhnal 286.09 km/h co je velmi dobry cas :) mal by som na neho otazku ale nebudem :)))

Jo super, nějak nechápu tu část že bys měl otázku
Naznačuješ že jsem cheatoval? :D teď (opravdu přesně teď) jsem dal nový rekord 286,35 na první pokus ale vzhledem k nájezdu do zatáčky bych mohl tvrdit že další celý kilák v hodině bych z toho vytáhl :evil: .. dawe má dokonce 287,99

Prozradím ti malý trik.. v průběhu závodu to auto nesmíš škrábnout a ještě ti prozradím menší tajemství.. Já tu zatáčku nedobrzdil (a a ani nevybral) :D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

prave si to zodpovedal.

pod cheatovanim nemyslim hackovanie hry nejakymi zasahmi v kode. skor take podvadzanie matrixu, ktore s realitou nemaju nic.

ano, nevybrzdis a ides do pola, len som sa chcel spytat ci sa ti podarilo uz nemat auto po takom vyjazde prakticky neposkodene? :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Silverstone poslední CUP v první sérii (po třech dnech pauzy první závod, tak snad mě nerozsekáte moc) :)

Auto - tuning full, po závodě ani škrábanec

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

Narychlo = v druhom kole som sa zapozeral do filmu a v pseudo cielovej rovinke som siel doprava miesto dolava a napalil som do prekazok celne :-)
ale dosiel som prvy, divne, co...

cas tomu zodpoveda: 5.33.931
Zdenko A.: 5.37.310
byeen 5.43.617
Honza B. 5.43.800
shimie:iphone.cz 5.43.984
Petacz: 5.44.168
...
22. Minox P: 6.54.466

edit: dalsia jazda a tentoraz uz uplne verim, ze pocas kazdej jazdy nam to vytvara vlastnu verziu matrixu :-)

cas mam 5.31.122 - pricom PREDTYM som celne vrazil do mantinelu, auto stalo musel som sa zorientovat :-) teraz som mal len v prvej zakrute incident pribrzdil som o zadok ineho auta :-)
2. David H.: 5.36.943
Honza B: 5.37.835
xb3052: 5.39.815
Petacz: 5.40.541
...
22. guliii: 6.29.160

Akonahle zacnes mat zlu jazdu, tak zrejme SPOMALI vsetkych za mnou a prisposobi ich mojmu vykonu.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Mount Panorama

Poslední event v druhé sérii - 4laps

Auto - tuning 17/20, bez škrábance :)

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od TDa »

rony píše:prave si to zodpovedal.

pod cheatovanim nemyslim hackovanie hry nejakymi zasahmi v kode. skor take podvadzanie matrixu, ktore s realitou nemaju nic.

ano, nevybrzdis a ides do pola, len som sa chcel spytat ci sa ti podarilo uz nemat auto po takom vyjazde prakticky neposkodene? :)

Ano, vždycky to nakonec ubrzdím a vůbec nic neopravuju :D Je to jen hra, ne realita, do pole vletět můžu :D Je to už takový režim, no.. Kdybys v realitě mohl vyletět v takové rychlosti z dráhy a auto s 100% jistotou ani neťuknout (a samozřejmě se za tu rychlost platili nemalé prachy a v pravidlech by o offroadu nic nebylo) tak to uděláš taky. To už jsou chyby hry, v rFactor byly pravidla když někoho vycpeš ze zatáčky tak musíš naňho počkat počkat a zařadit se za něj.. a taky že RYCHLEJŠÍMU SE UHYBÁ (neumím si představit že by to v reálu někdo neudělal - když su se svojí 125ccm motorkou na okruhu tak uhybat těm se silnějším strojem prostě musím, i když mě to vyvede z ideální stopy a tím pádem kazí čas, který si hodně hlídám.. Taky proč si myslíš ž ekdyž se stane škoda na okruhu tak to nehradí pojišťovna? Protože se tam někteří chovají jako např tady v té hře která je shodou okolností taky na okruhu..), což tady nerespektuje ani ta umělá inteligence, natož ty děti v multiplayeru, který tam ani není. Moc o cheatování nemluv, to vyletění z dráhy mam tady z fora a já zas nepoužívám to vaše brždění o trávníky a hrazení a viníkem nejsem za to chování ani ty, ani já, ale je to právě ta hra HRA, protože to dovoluje a dokonce nejen že to dovoluje, ale těm co to dělají dává nemalou výhodu ;) Od toho jsou v reálu v závodech pravidla, která když ve hře chybí, tak chybí a ne že se budou domýšlet z reálu. Špatné by to domýšlení nebylo ale museli by to fakt dodržovat všichni, nejenom já a ostatní by se mě hezky vysmáli tím že oni by to nedodržovali

Tak to tak po sobě čtu a zní to z mé strany agresivně :D není to tak, je to jen obrana s trochou faktů
Naposledy upravil(a) TDa dne ned dub 07, 2013 10:11 pm, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

Hm... 8.25.708 tuning tusim plny, cas na kolo 2.03.576, priebeh: asi 2 a pol kola si bol stale predomnou, potom si zacal spomalovat, pri predbiehani si ma ako bot buchol bokom, potom si ESTE viac spomaloval az som mal naskok vyse kilometra.

2. Petacz 8.36.230
3. Petr T. 8.37.740
4. David H. 8.38.764
5. Declan 8.43.945

zacinam mat pocit, ze moje poskodenia spomaluju ostatnych botov :-)

TDa: nechap CHEATovanie ako NEGATIVNU URAZKU preboha. Neviem ako to mam nazyvat, ak je to nerealna klucka v matrixe. Dokazeme sa navzajom pochopit alebo sa kvoli takejto priblblej hre zamerne pohadame a vynadame si? Ja myslim, ze to nie je treba. Ak chapes CHEATovanie ako urazku, tak to povedz a najdeme si na to ine pomenovanie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

TDa píše: když su se svojí 125ccm motorkou na okruhu tak uhybat těm se silnějším strojem prostě musím, i když mě to vyvede z ideální stopy a tím pádem kazí čas, který si hodně hlídám.. Taky proč si myslíš ž ekdyž se stane škoda na okruhu tak to nehradí pojišťovna? Protože se tam někteří chovají jako např tady v té hře která je shodou okolností taky na okruhu..)


hodně OT: asi se něco změnilo, ale za mých časů na okruhu platilo: "hlavně se NESNAŽ UHÝBAT nebo nějak měnit způsob své jízdy a jeď si SVOU stopu! Ti lepší/rychlejší čtou tvoji jízdu a najdou způsob, jak tě bezpečně předjet.."

Když někdo uprostred zatáčky dostal nápad, že mi uhne a narovnal se, zavánělo to průserem, protože najednou úplně změnil směr jízdy a v zatáčce 'na krev' moc prostoru není..

Asi je to dnes jinak :p

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od SteveJSF »

Rozbijte si navzajem auta. :-)
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od TDa »

dawe73 píše:
TDa píše: když su se svojí 125ccm motorkou na okruhu tak uhybat těm se silnějším strojem prostě musím, i když mě to vyvede z ideální stopy a tím pádem kazí čas, který si hodně hlídám.. Taky proč si myslíš ž ekdyž se stane škoda na okruhu tak to nehradí pojišťovna? Protože se tam někteří chovají jako např tady v té hře která je shodou okolností taky na okruhu..)


hodně OT: asi se něco změnilo, ale za mých časů na okruhu platilo: "hlavně se NESNAŽ UHÝBAT nebo nějak měnit způsob své jízdy a jeď si SVOU stopu! Ti lepší/rychlejší čtou tvoji jízdu a najdou způsob, jak tě bezpečně předjet.."

Když někdo uprostred zatáčky dostal nápad, že mi uhne a narovnal se, zavánělo to průserem, protože najednou úplně změnil směr jízdy a v zatáčce 'na krev' moc prostoru není..

Asi je to dnes jinak :p

OT: Právě záleží kde to je.. Tam kde je uplně zbytečné uhýbat se samozřejmě neuhýbá, ať si to vyřeší silnější jezdec a taky se neuhýbá tak abych někoho ohrozil (tj moc náhle).. říká se "Když nechceš omezovat ostatní tak jim prostě (hlavně bezpečně) uhni a máš po starostech, nemusíš riskovat že to do tebe někdo vpálí"

Ve hře jsem to myslel spíš jako uhýbat jako nevytláčet do hrazení (indianapolis motor speedway hlavně)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

v rr2 to malo zmysel lebo hrali zivi a castokrat ma bavilo ako sa snazili o vytlacanie a nakoniec zistili ze ti, co to nerobia to tiez vedia a lepsie ako oni :-) len vedia, ze to spomaluje :-) v rr3 su jednoducho agresivni boti, ktori nemaju nic spolocne so stylom jazdy zivych ludi, vsetci boti naviac robia identicky to iste.

myslim, ze v zakrutach platievalo skor take ze ten prvy ide svvoju stopu a ten kto sa snazi predbiehat si ju hlada. ak idu subezne tak plati jednoduche pravidlo kontakt konci obvykle zavody. no a to vyhybanie sa rychlejsieumu je skor vynucovane pravidlo a zrejme plati na rovinkach aby pomalsi aktivne nebranili predbiehaniu a to najma ak predbieha prvy o kolo pomalsich.

iste, lepsie je ak ten predomnou nerobi blbiny a da sa citat kadial pojde.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od masklin »

Ty časy opravdu bohužel vůbec nesedí.
Poslední cup v první sérii jak tu psal Rony a Dawe:
Honza B: 5:35:564
Petr T.: 5:37:382
David H.: 5:37:558
Rony (6 místo): 5:45:312

Takže to naše poměřování je dost nepřesné.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Proste to treba brat tak, ze RR3 nema ziadnu porovnatelnu formu multiplayera a neporovnavat :D
A budu vsetci spokojni :D

Resp. jedine nieco porovnatelne (snad tam nie je matrix) je dlzka v endurance :D
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Mory

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Mory »

Druhý cup, poslení závod Mt. Panorama, první kolo nevyšlo a už jsem to nedohnal, i když štouchanice v poslední zatáčce s Honzou B. byla sranda :D

Mt.Panorama

Odpovědět