Real Racing 3 [AppStore, free]

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

jedno je jasne, ze mame co odkukavat od dawea, jeho casy su fenomenalne. Velmi ma zaujima ako sa bez buraciek s ostatnymi dostane zo startu :-) toto by som sa chcel naucit. Nie som si isty tym, ci poskodzovanie pocas zavodu ma vplyv na jazdne parametre auta - ak by ano, tak by sme vlastne nemohli najazdit Endurance :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Nase vlastne meranie

Příspěvek od rony »

Vlastný rebríček iphone.cz v RR3

Pre suhrn, meriame si jazdy v konkretnych autach a na konkretnych eventoch, stav upgradov nie je prilis dolezity, najlepsie je ak sem date cas celeho zavodu ak ste skoncili prvi (ak sa vam nedari dojazdit na prvom mieste, uvedte svoj nick a poziciu vo vasom zavode):

1. BMW M1 s plnym upgradom, posledny zavod prvej serie PURE STOCK CHALLENGE, CUP silverstone
Najlepsi jazdec: David H. (dawe73) 5.11.489
rony 5.31.122

2. BMW Z4 sdrive35is plny upgrade, posledny zavod druhej serie STREET-SPEC SKIRMISH, CUP Panorama
Najlepsi jazdec: David H. (dawe73) 8.12.218
rony 8.25.708

3. Ford Shelby GT500, tretia séria Performance Rumble, závod 4. od konca, CUP Indianopolis Motor Speedway, klasický speedway
Najlepší jazdec: Dawe73 e73 - 2.47.490
masklin 02:48:962
rony 2.49.226

4. Porsche 911 GT3 RS plny upgrade, Indianopolis Motor Speedway - 4laps (4. od konce v Everyday Heroes)
Najlepší jazdec:
dawe73 - 5.25.478
rony 5.27.386
masklin 05:28:328

5. Audi R8 LMS ultra, Silverstone - 4laps (event #17 v V10 Grand Open)
Najlepší jazdec:
dawe73 - 7.01.801


(18/24)

Ostatni dajte sem screeny najlepsie ak aj uvediete svoj nick v hre. Vo vlakne su kompletne prispevky ucastnikov.
Naposledy upravil(a) rony dne úte dub 09, 2013 4:32 pm, celkem upraveno 8 x.
Důvod: doplnene nove vysledky
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

masklin píše:Ty časy opravdu bohužel vůbec nesedí.
Takže to naše poměřování je dost nepřesné.


No, nesedí. Proto jsem si myslel, že jediná možnost srovnání je dát sem svoje vlastní časy. Když už není multiplayer, aby člověk věděl, jestli by měl vůbec šanci na nějaké slušné umístění..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

Jedina moznost je porovnanie si casov v zavodoch, ktore sme si dohodli a skoncili sme prvi. Tam sa podla mna da usudit nakolko skresluje matrix nas pocit vynimocnosti :-)

vyhlasujem este jeden zavod

3. Ford Shelby GT500, tretia séria Performance Rumble, závod 4. od konca, CUP Indianopolis Motor Speedway, klasický speedway
Najlepší jazdec: xxx
rony 2.49.226
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

race #4 dawe73 - 5.25.478

Indianopolis Motor Speedway - 4laps (4. od konce v Everyday Heroes)
Porsche 911 GT3 RS (upgds 24/27)

EDIT:
race #3 dawe73 - 2.51.035

Indianopolis Speedway - 4laps (4. od konce v Performance Rumble)
Shelby GT500 (upgds full)
Špatný, 5 pokusů, každej skončí výletem mimo trať, neumím se vyhnout té pravidelné kolizi v zatáčce #2 :evil:

EDIT 2: dawe73 - 2.47.490
...tak jsem se té bouračce vyhnul


race #5 dawe73 - 7.01.801

Silverstone - 4laps (event #17 v V10 Grand Open)
Audi R8 LMS ultra (18/24)
Tady si docela věřím na dobrý výsledek. Až na pár drobných chyb jsem dovezl auto do cíle bez škrábance a s náskokem přes 2km

Mory

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Mory »

Dawe, prozrad mi prosim, jak dokazes dovezt auto do cile bez skrabnuti a jeste s takovym naskokem, nerikam ze jsem nejakej extra jezdec, ale proste pokud chci jezdit idealni stopu pro co nejlepsi vysledky tak se me vzdycky necopriplete do cesty :-(. Napr v Mt. Panorama vsechno bezi jak hodinky, nez se dostanu na kopci do esicek kde proste mam nauceny jak to jezdit rychle ale s botama to proste nejde :-(

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

race 3:

strategia z RR2, na zaciatku sa snazim dostat na lavy okraj. prva zakruta volny prejazd, noproblemo. Druha je tazsia, tam VZDY dojde k zrazkam, pricom minimalne jedno auto sa zacne suchat a potom este jedno ide krizom cez cestu. Obvykle sa snazim ist znova vnutrom ale s kludom idem az za okraj cesty a potom sa modlim, ze auta po pravej strane miniem bez toho, aby ma zostrelilo to krizujuce auto. Asi v 1/3 rovinky som v prvej trojke, castokrat aj prvy.

Potom je to uz len hodinarska jazda, kde sa bavim tym ako udrzat auto vo vysokej rychlosti.

Doplnene nove vysledky!!!

na speedway je konecne vidiet ako RR3 premaluva moju realitu. Speedway vyhravam s obrovskym naskokom hocaj kilometer. A nakoniec vidiet, ze vsetko je inak a skor tak ako v RR2, kde hra rolu nahoda ci ma nahodou niekto netukne a ja stratim rychlost.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Mory: Prostě si najdu volnou uličku (každá trať ji má) a na přední příčky se necpu za každou cenu. Občas se kolem soupeře protáhnu se skřípěním plechů, ale hra to nebere jako poškození a chybou v matrixu mi i zrcátka zůstanou.

Příběh k Mount Panorama jsem popsal výše. Zkrátka předjíždím tam, kde mám prostor a od 5. pozice mají soupeři mezi sebou vetšinou velké rozestupy, takže tam je místa dost.

Mount Panorama ještě jednou:
po startu na pravou stranu a vnějškem na 14.-10. pozici. Na dlouhé rovince se boti navzájem zdržují, takže plnej plyn, volant rovně a zadarmo na pozici 7-8. Okolo 7.fleku bývá mezera, do které se zařadím. I když bych se mohl násilím dostat na 5. místo vnitřkem, raději počkám a do té pravé před stoupáním to pošlu o nějakou desetinku dřív na plyn a vnějškem (boti tam nechávají místo tak tak na šířku auta) předjedu ten vláček na 4.-3. flek. Když jsem blízko, tak jak je ta dvojitá levá, dá se předjet jedno auto vnitřkem, ale musím být hodně blízko. Většinou se zařadím, jedu s boty a do ničeho se nepouštím. Následují dvě zatáčky doleva (ty dvě před horizontem). První se nebrzdí a naučil jsem se trefit i tu druhou bez brzd (pokud na to mám auto) nebo jen s jemným ťuknutím a jsem výrazně rychlejší proti soupeřům až na horizont, kde se natlačím hodně na pravou stranu a předjedu někdy i dva naráz bez kontaktu. Na horizontu je potřeba přesně trefit ten bod na brzdy, zvládnout pinballovou pasáž a je to. Pokud jsem se ani sem nedostal na první flek, tak už nemám kde předjet a čekám až do následujícího kola. Na rovinkách jsou boti o malinko rychlejší, takže pokud nemám náskok alespoň 70 a více metrů, tak si hlídám zadek. Víc nic :D

Ale buď klidnej, že taky dělám z aut šrot. I když teď, když nedobrzdím a ohne se mi kapota, tak restart a jedu znova. Nemá smysl pokračovat, když sotva vidím na cestu. Ronyho Speedway jsem opakoval 7x jen do druhé zatáčky, vyšel až pokus č. 8.

CUPy na tratích jako Southbank, Brands Hatch nebo Laguna Seca dojíždím pravidelně s poškozeným autem. Ale u ostatních jsem se už ty cestičky naučil. Právě na to je Endurance výborná.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

Pozeram, ze Mount Panorama ideme skoro rovnako az na ten detail za horizontom. Ja som totiz siel uplne dolava. Dobrzdoval som prave tym, ze som siel rovno cez obluk krajnice a zaroven predbehol jedno dve auta. No a pinball je loteria, nemam tam priestor na prilisne brzdenie botov. U mna je problem, ze ak necham prveho prilis ujst uz nemam sancu ho dobehnut.

Na rovinkach su boti rychlejsi ale ak mas plne upgrady zda sa mi, ze ani nie a ak idem agresivne a zo zakrut viem dat plyn skor, tak nemaju sancu.

Serie ma moj cas v race #1, tych 20 sekund straty je vela a nevidim moc priestoru ako ho stiahnut. Ukazuje sa opat, ze mas pravdu s tym, ze matrix ma svoju idealnu stopu, ktoru musis dodrzat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od masklin »

Ford Shelby GT500, tretia séria Performance Rumble, závod 4. od konca, CUP Indianopolis Motor Speedway, klasický speedway (Supafly global open round 1)

2. místo - 02:55:831

EDIT: teď jsem to zajel za 02:53:585 ale líp to asi nedám
Naposledy upravil(a) masklin dne úte dub 09, 2013 9:45 am, celkem upraveno 1 x.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Mne sa v mount panorama osvedcilo v pravotocivej pred stupanim ist zvnutra - osuchanim sa o superov - bez poskodenia - tam sa dostanem do prvej 3/4-ky.
Este jedno miesto na predbiehanie tam je - najprv po dlhej rovinke, tam sa da neskorym brzdenim a dobrou stopou cez nasledujuce esicko dohnat super a v poslednej lavotocivej ho po vnutornej strane predbehnut - s trochou skratky cez travnik, pripadne jemneho stuchnutia protivnika v zatacke. :-)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

Podla casov ake jazdi Dawe mam pocit, ze kazdy dotyk s cudzim autom akoby dal trestne sekundy.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Rony:
Indianopolis máme strategii úplně identickou. Jen s tím rozdílem, že za opravy ve druhé zatáčce utrácím víc, než dostanu za vítězství.. Když nemusím, tak ten zkur***** ovál nejezdím.

Kolize zpomalují hodně. Dřív jsem taky jezdil vnitřkem a občas si pomáhal nárazníkem, ale když už jsem to hrál měsíc a v cíli měl náskok desítky vteřin, začal jsem zkoušet no scratch style a překvapivě s lepším výsledkem. Na osmi minutách i pět vteřin.

Hra možná trochu přehání, ale i v RR2 i mikrochyba znamenala vteřinové ztráty. Když jsem jezdil sólo okruhy s Ghostem, tak lehce zakvičely gumy a duch mi mizel v dálce rozdílem 10-20 kmh (odhad). I když jsem si myslel, že jedu jako Bůh, jedno drobné zaváhání a ducha jsem nedohnal do cíle ani na dohled.

Masklin: ale to víš, že to dáš i rychleji. První tři závody jsem měl čas taky okolo 2.53 min.
A to jenom proto, že v tom bordelu ve druhé točce jsem já nebo někdo do mě trochu strčil. Až pokus č. 8 jsem nějak projel tím davem a potom, jak psal Rony, 'hodinářskou' prací dovezl auto za 2.47min. Celý to je jenom o co nejlepší stopě (základ) a množství brzd v jednotlivých zatáčkách. Metr mimo matrix-ideál a už se kloužeš. A o metr vedle jako by byl magnet..
Zatáčky: V té první se brzdí nejvíc, v poslední vůbec a nebo jen mikrovteřinové ťuknutí. Na konci rovinky to dělá 5-8 kmh rozdíl, a to jsou asi pak ty vteřiny k dobru. Nesnáším ovál, chtěl jsem se na to vykašlat, ale ješitnost nakonec zvítězila..

Zkratky přes trávu: dříve jsem třeba takový Hockenheim jezdil hned po startu taky celým autem po trávě. Dostalo mě to na pozici plus mínus 14. Teď to jezdím tím davem po asfaltu a za zatáčkou mám pozici stejnou a pocitově nepatrně vyšší rychlost. Neřeknu vám, co je lepší, ale mě vyhovuje už zůstat na asfaltu.

Southbank: i tady se dá dojet s nepoškozeným autem. Pravda, tak 1 z 5ti závodů, ale jde to. Tady se mi osvědčilo hlavně před 'esíčky' víc brzdit, nechat soupeře trochu poodjet a před nájezdem plnej plyn a doslova proletět kolem dvou až tří aut bez kontaktu. V 6ti kolovém závodě se mi podařilo tak předjet 8 (!!) aut o kolo (Porsche 918 Spyder). Pravda, polovina z nich byla Ford Shelby, ale ten "pocit vlastní vynímočnosti" ...k nezaplacení :D

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od masklin »

Porsche 911 GT3 RS plny upgrade, Indianopolis Motor Speedway - 4laps (4. od konce v Everyday Heroes)
Bez jediného škrábance, ale čas 05:28:328

Ford Shelby GT500, tretia séria Performance Rumble, závod 4. od konca, CUP Indianopolis Motor Speedway, klasický speedway (Supafly global open round 1)
02:48:962 - do cesty mi vlítnul ve druhém kole Stofi a už jsem se mu nestihl vyhnout :-D

Ke všemu mám screeny jen jsem líný to dávat do compu a sem.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Takhle nějak jsem očekával naše časy... že se nás 10 vleze do 5ti vteřin. Dobře, že kromě Ronyho taky ještě někdo jiný závodí :D

A potvrzuje se, že bez kolizí jsou časy lepší

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Iste - kolizie zhorsuju casy. Ale v hre ide o to byt prvy :) - Na co sa niekedy kolizie hodia :D. hehe.

Ja by som pridal svoje casy, ale tieto trate - resp serie - nemam este odjazdene, len vcera dorazilo moje prve porsche (samo v zlave) a este som nezarobil na upgrady :).
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

Ide len o to, ze RR3 ti po koliziach akoby spomali protivnikov, takze ak aj jazdis zle, tak mozes skoncit prvy.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

To máš pravdu, Anndy, ale až pojedeš stejný event po 20., být jen první ti stačit nebude. Budeš chtít víc. Např. dojet první a s autem, které nemusí ke klempířům.. Nebo začneš ty nenáviděné Endurance vyhledávat.. Hra časem docela nudí, tak je potřeba hledat nové výzvy, jako např. místní skorojakožeturnaj..

Včera před spaním jsem se chystal na Endurance se Zondou. Víš, jak jsem byl zklamanej, že na první místo musím zajet 15km a ne třeba 50? :D

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

jemne OT:
Mozno, ja sa zatial nenudim. Moja najoblubenejsia hra - v danom case - http://www.myabandonware.com/game/world-circuit-1oc - Microprose WORLD CIRCUIT.
To je hra, ktoru som mal vymakanu - kde mi nevadilo 2,5h hodiny kruzit po okruhu, resp. odjazdit celych 300km (dlzka zavodu). Plus v treningoch vytunit auto pre kazdu trat a nacvicit si okruhy... :)
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

rony píše:jedno je jasne, ze mame co odkukavat od dawea, jeho casy su fenomenalne. Velmi ma zaujima ako sa bez buraciek s ostatnymi dostane zo startu :-) toto by som sa chcel naucit. Nie som si isty tym, ci poskodzovanie pocas zavodu ma vplyv na jazdne parametre auta - ak by ano, tak by sme vlastne nemohli najazdit Endurance :-)


Oh, tak to díky. Ještě, že jsem v kavárně, kde mají vysoké stropy, jinak by mé ego muselo chodit ohnuté.. 8)

Jestli je nějaká možnost, jak pořídit video ze závodu, tak sem s ní. Rony začal s "príbehy zo závodov", tak bude-li to někdo číst, můžu sem přidávat vlastní.

Poškození i opotřebení auta vliv na jeho výkony má, viz servisní stránka. U každého poškození/opotřebení je i údaj o kolik. Opotřebovaný motor u Lamba ubere autu na maximálce i 50kmh

EDIT: dá se říct, že jedno nedobrždění a poškození světel, nárazníku a kapoty, vrátí auto výkonově o 2-3 stage v upgrades (hodně hrubý odhad).
Takže jedno ťuknutí o soupeře mě vlastně úplně zruší tuning u supersportu o 400.000 - 500.000 R$. Jako motivace mi to docela stačí..

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od masklin »

A to poškození snižuje výkon auta už na ten závod který jedeš, nebo až na další závody pokud to neopravíš?
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Už v průběhu toho závodu. Poznat se to dá při Endurance, kde v 50. kole auto uprostred rovinky odmítá zrychlovat. Ale to už mívám olej, motor atd. úplně na dně, na autě se třesou plechy a každou druhou zatáčku nedobrovolně driftuju..

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

dawe73 píše:Včera před spaním jsem se chystal na Endurance se Zondou. Víš, jak jsem byl zklamanej, že na první místo musím zajet 15km a ne třeba 50? :D


bolo podla push notifikacii cca 3 hodiny rano clovece! :-)

dawe73 píše:Poškození i opotřebení auta vliv na jeho výkony má, viz servisní stránka. U každého poškození/opotřebení je i údaj o kolik. Opotřebovaný motor u Lamba ubere autu na maximálce i 50kmh


neviem, ci si rozumieme. ja nenastupujem do zavodu s poskodenym autom ale funglacom. Len som nespozoroval rozdiel v kvalite vykonu auta po poskodeni POCAS zavodu. Napr. malo by sa to prejavit na maximalke ale NEZDA sa mi, ze by sa to dialo. To by totiz u endurance znamenalo, ze ak mam servisy komplet v cervenom AKOZE mam na konci zavodu skoro vsetky, tak uz pri JAZDENI by som to mal citit a auto by malo defakto zostat stat.

Ak teda ano, potom je MATRIX hry dokonaly, lebo mi znizi kvality aj superov, lebo v niektorych zavodoch mam kludne trebars silne poskodenia aj servisy sa znizia a aj tak dojdem prvy!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Ty 3am jsou v pořádku, notifikace fungují :)

K tomu opotřebení.. Zkus si zajet třeba MP (tam jsou dlouhý rovinky) v režimu Endurance, vydrž pár desítek kol a rozdíl poznáš. Je fakt, že oni potom i soupeři nejsou nic moc,
ale změny v chování auta tam jsou.

Matrix ještě pořád zkoumám a někdy mám pocit, že vývojáři mysleli i na zahřívání brzd a gum.. Brzdný moment mám ve druhém kole jinde než v prvním. Asi mi už hrabe, ale schválně to zkus v Hockenheim před nejpomalejší zatáčkou a nebo v Suzuce před esíčkem v nájezdu na cílovku

A nebo jen potřebuji pauzu :D

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Mne sa asi matrix zblaznil :-)
Uz dva cupy za sebou su superi pomalsi ako na zaciatku pri zavode endurance. Nechapem.
Indianu road course som vsetkych bez namahy obehol o jedno kolo a naskok mi pri obehnuti prveho pisal skoro 9000m. Co je blbost, jedno kolo nema tolko km. A to mam auto bez jedineho upgradeu - take oranzove bmw m3 coupe, ci ake.
Divne.
Jo a endurance jeden zavod - na prve miesto mi stacilo 3.7 km!
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Replayman
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 20, 2009 2:58 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Replayman »

Přidejte si mě. Nick je Replayman007
Jezdíte bez asistentů a vše na off?
IPhone 3G 8Gb
iPhone 5 16gb - black

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

jejda, no ano samozrejme.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »


dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

UP:
rony píše:...mam pocit, ze kazdy dotyk s cudzim autom akoby dal trestne sekundy.


Srovnání "čisté" a agresivní jízdy:
Abych byl pod tlakem a bojovalo se většinu času v závodu, vybral jsem trať s dlouhými rovinkami a pomalý auto.

Mount Panorama - agresivní jízda 8.45.834 ---> Ford Focus RS


Mount Panorama - čistá jízda 8.41.595 ---> Ford Focus RS

To poškození je od soupeřů, i když jsem se snažil, z kopce dolů jsem nedokázal uhnout (Focus je proti Z4 fakt pomalej), následovala jedna rána a lehký výlet mimo trať. I s touto lehkou kolizí, která mě stála odhadem tři nebo čtyři vteřiny, je "čistý" způsob jízdy nakonec rychlejší (a levnější).
A jde do cíle dojet i s bezpečným náskokem

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Hmm, vedeli by ste poradit? Mam problem:
seria Performance Rumble
Event 10-ty zlava - autocross - jazda na cas.
Aky cas tam viete zajazdit? A akym autom? Mne tam hadze prvych cca 5 casov o hodnote 0:35 min. Ja to nijako neviem pod 40s urobit.
Vlastne autocrossy su tam 2, v danej serii a mam problem, chyba mi to k 100% ukoncenia serii - cize 10 helmiciek.
Diky
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

A aj tak si neviem predstavit ten sialeny rozdiel v race 1. a 2. medzi mnou a daweom. najma prvy je obrovsky a to si uz neviem predstavit ako ho zlepsit. Dajte sem ostatni svoje casy k vyhlasenym zavodom.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Anndy, zkus hru vypnout a znovu zapnout. Možná ti to nabídne jiný časy. Já tam mám na první flek překonat 39.8 a zajedu asi o vteřinu a půl lepší (3 pokusy teď s BMW). 35 asi lze, ale já to nedám..

Rony: Race #2 update

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Dawe: nepomaha.
Oplati sa kupit mclaren mp4-12c za 40 prilieb? Resp ma zmysel to auto kupovat?

Rony. Moj najlepsi cas na speedway-i bol o 10s horsi od vas.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Tak jedině jezdit tak dlouho, až to za těch 35 dáš. Jsem takhle okopával LS skoro dva týdny a nakonec se podařilo.

Hra je navržena tak, že nakonec potřebuješ všechna auta, abys mohl dokončit 100% eventů. Nedá se říct, jestli se nějaký auto vyplatí. Výdělky ze závodů jsou podobný u auta za 25 tisíc i za 2 miliony.
Asi takhle. 40 goldů = jeden drobnější upgrade u supersportu (např. zvýšení rychlosti z 350 na 352 a zrychlení z 2.84 na 2.79). Ty za to dostaneš celý auto :D

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Heh. Ok.
Inak asi som dement, prichadzam na to. Napriek tomu, ze som tomtu cital viac krat, stale nechapem strategii endurance.
Vzdy mi dojde pomerne skoro (20km) cas. Nerozumiem tomu, co popisujete. Bud idem pomaly za autom, ale cas ubieha. Nic neziskam. Alebo predbehnem ale potom su coraz rychlejsi a nestihnem ich predbehnut ani za 60s.
Je to bovadina tento typ zavodu.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

dawe73
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 538
Registrován: pon pro 24, 2007 1:06 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od dawe73 »

Jednoduchý. Jezdíš dokolečka a předjíždíš auta, dokud ti nedojde čas nebo trpělivost. Na to jsi přišel určitě i bez nás.

Až začneš jezdit dobrý výsledky, tak čas od času dojedeš stojící vláček několika aut. To už se ti určitě podařilo. Trik je v tom ten vláček bezhlavě nepředjíždět, protože dalších X kilometrů pravděpodobně nepotkáš žádný auto a pokud nebudeš fakt hodně rychlej nebo matrix nebude velkorysý, dojde ti čas.

Příště předjeď jen tolik aut, aby jsi měl čas okolo 80 a nech zbytek se pomalu rozjet. Potřebuješ mít auta před sebou, abys měl z čeho nabíjet to odpočítávání. Klidně jsem schopnej 20 vteřin nepředjíždět 3 auta, i když bych mohl, ale vozím se za nimi a předjedu, až když potřebuju dobít čas. A takhle se prokousávám dopředu.

Neber Endurance jako závod, ale spíš jako výlet :D

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19672
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od rony »

v niektorych endurance sa tazko hladaju vlaciky. rozhodne potrebujes mat v hlave trat, aby si si vedel povedat, ci mas dost casu dojst aspon cez cielovu ciaru, lebo ta ti dobija tiez cas a preto ak dobijes pred nou auto a mas 85 sekund, tak ti cielova dobije len do 90s a stratil si mozno 10 mozno 5 sekund a vsetko sa rata.

musis sa naucit "odkusovat" z vlacika. Posledne auto predbehnut tak, aby si nepresiel aj tie auta pred nim.

Je to tazke, je to na nervy. Jazdil som endurance 300 km, to bolo narocne a na rovinu ked vidim, ze musim prekonat 100km a viac tak viem, ze to naprvykrat nedam.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od masklin »

Už jste četli tento výtvor? :-D To je děs.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od Anndy »

Rony, Dawe: Diky. Ja som viac ako 20km nedal :D Proste to neslo. I ked jedna trat - taka kratucka - tam sa tie auta stale mocu :D.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

venou83
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: čtv čer 16, 2011 4:53 am

Re: Real Racing 3 [AppStore od 28. februara 2013]

Příspěvek od venou83 »

2. BMW Z4 sdrive35is 17/20 upgrades, poslední závod druhé série STREET-SPEC SKIRMISH, CUP Panorama
Nejlepší jezdec: 16varvaro 8.31.833
já - venou83 8.51.069

Plný upgrade nedám, šetřim helmy na lepší fofrkáru. Udělal jsem 3 chyby, při jedné jsem trochu vylétl z tratě. Vaše časy jsou pro mě záhadou :)
iPhone 3GS 16 GB; iPad 1 16 GB wifi

Odpovědět