[?] Nefungují mi vibrace v iPhone (ani v tichém režimu)

Odpovědět
Sedy

[?] Nefungují mi vibrace v iPhone (ani v tichém režimu)

Příspěvek od Sedy »

Mohl by mi prosím někdo poradit co dělat když mi najednou přestali fungovat vibrace? v nastavení je mám zaplé, ale nefungujou ani při tichym režimu ani normálně.
Naposledy upravil(a) spachal_tmp dne stř kvě 07, 2008 1:19 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Puvodni nazev: Vibrátor

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Vibrátor

Příspěvek od pe.kova »

skvělý nadpis :lol:

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Nic dobreho to asi neznamena.. Zkusil bych v tomto poradi:

- reset telefonu
- pokud nepomuze, restore telefonu
- pokud nepomuze, je to na 99% problem v hardware, takze bud rozebrat a zjistit v cem je problem (chybny kontakt ap.), pripadne dokoupit novy vibracni motorek (http://www.ifixit.com/iPhone-Parts/iPho ... /IF105-001), nebo pokud to je mozne, reklamace u AT&T/Apple (a cetl jsem, ze reklamace je podminena kontraktem s AT&T :| ..)

Drzime palce a dej prosim vedet jak to dopadlo :)

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Příspěvek od JoU »

Nevidel jsem v realu ten motorek, ale verim ze pujde nahradit jinym, z bezneho telefonu ;-)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Nacpi tam nějaký z Nokie :) v Applu z toho budou mít noční můry :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Příspěvek od JoU »

No tak ale právě z Nokie bych tam já dal, třeba 6210 měla takovej mini :D

Sedy

....

Příspěvek od Sedy »

Tak restart natvrdo nepomohl... Ale nechce se mi dělat restore bojím se že bych pak špatně odemkl iphone a lézt dovnitř taky ne protože ani nevím jak...

Tomáš

Příspěvek od Tomáš »

A nevypnul sis je tlačítkem na straně telefonu? :-) blbej dotaz ale radši se ptám.....

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Příspěvek od JoU »

Teď jsem fakt zvědavej co napíše :D :D

erda

Příspěvek od erda »

Tomáš píše:A nevypnul sis je tlačítkem na straně telefonu? :-) blbej dotaz ale radši se ptám.....


Jaké tlačítko na straně telefonu vypíná vibrace?

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Příspěvek od JoU »

Na leve strane je posuvnik, uplne nahore, a ten dela MUTE, da se ale nastavit aby se vypnul nejen zvuk, ale jeste i vibrace.

erda

Příspěvek od erda »

V prvním postu psal, že je má zaplé a že nefungují v tichém ani normálním režimu.

Sedy

...

Příspěvek od Sedy »

Tak jsem se rozhodl pro RESTORE ale prosím mohl by mi někdo poradit jak na to? Na foru jsou všude návody jak na restore a odblokování verze 1.1.1 jestli to správně chápu tak si stáhnu fw 1.1.1 provedu shift restore a pak jen podle návodu odblokuju nebo jak na to? Prosím poradte bez těch vibrací jsem vyřízenej :cry:

Sedy

...

Příspěvek od Sedy »

A ještě otázka potřebuju k odemčení přes wifi Turbo SIM nebo ne?
Nebo byl by někdo ochotný mi za nějaký ten úplatek provést restore a odemčení na tom srazu v Praze?

testxxx

Re: ...

Příspěvek od testxxx »

Sedy píše:A ještě otázka potřebuju k odemčení přes wifi Turbo SIM nebo ne?
Nebo byl by někdo ochotný mi za nějaký ten úplatek provést restore a odemčení na tom srazu v Praze?


na vsechno uz tu je navod

Sedy

Re: ...

Příspěvek od Sedy »

testxxx píše:
Sedy píše:A ještě otázka potřebuju k odemčení přes wifi Turbo SIM nebo ne?
Nebo byl by někdo ochotný mi za nějaký ten úplatek provést restore a odemčení na tom srazu v Praze?


na vsechno uz tu je navod

Akorát že všude je jen návod jak upgradovat z 1.0.2 na 1.1.1 a ne na to když mám 1.1.1 a potřebuju restore a následné odemčení.

Sedy

...

Příspěvek od Sedy »

Prosím poradte někdo :cry:

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

ved restore a odblok urobis podla vsetkych navodov, kde je problem...a tu je navod http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=73&highlight=odblok vsetko je na fore
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Sedy

Příspěvek od Sedy »

spachal_tmp píše:Nic dobreho to asi neznamena.. Zkusil bych v tomto poradi:

- reset telefonu
- pokud nepomuze, restore telefonu
- pokud nepomuze, je to na 99% problem v hardware, takze bud rozebrat a zjistit v cem je problem (chybny kontakt ap.), pripadne dokoupit novy vibracni motorek (http://www.ifixit.com/iPhone-Parts/iPho ... /IF105-001), nebo pokud to je mozne, reklamace u AT&T/Apple (a cetl jsem, ze reklamace je podminena kontraktem s AT&T :| ..)

Drzime palce a dej prosim vedet jak to dopadlo :)

Tak jsem nakonec iphone 2krát restoroval a bohužel nic iphone pořád nevibruje :(

Martin Hajn
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: pát bře 28, 2008 10:57 pm

Re: Vibrátor

Příspěvek od Martin Hajn »

Mám naprosto stejný problém a nevím čím to je... :-(

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Re: Vibrátor

Příspěvek od Gounes »

Podle vseho to budete mit asi rozbite :(

susty

Re: Vibrátor

Příspěvek od susty »

ale podla tohoco pisu obidvaja tak im to prestalko fungovat pocase ne odzaciatku. cize skus si spomenut pri akej prilezitosti ti to asi mohlo prestat fungovat, ze co si asi mohol robit.
bo mne trebars prestal fungovat repracik na ucho pri volani. slo to len na hlasny odposluch, skusil som restore a reset telefonu a nic.cize som vyvodil zaver jasne poskodeneho hardware. ale nastastie sa to stalo etse dakomu tu na fore a ten dosiel nato ze sa mu to stalo po vytiahnuti sluchatiek pocas volania a telefon si celu tu dobu myslel ze vola cez handsfree. cize pomohlo opetovne zasunutie handsfree sluchatiek do telefonu a bolo po probleme.
nech skusi pri volani prepinat tlacitko na boku telefonu na zapnutie vibracii a nasledne vypnutie,alebo daku podobnu hovadinu a myslim ze to nabehne

patprom
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 30, 2008 4:27 pm

Re: [?] Nefungují mi vibrace v iPhone (ani v tichém režimu)

Příspěvek od patprom »

Nestalo se ti to nahodou po vcerejsi nebo dnesni instalaci update aplikace Ringtones na verzi 2.86? Pred update to chtelo instalaci "Skrew Common", pak restart iPhone, je to tak? Taky mi prestal vibrovat. Problem vyresis odinstalaci "Skrew Common". Aplikace Ringtones ti zustane a vibrace opet 100% funkcni. Dej vedet, jestli to pomohlo.

Grim3rr
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: čtv zář 18, 2008 11:23 am

Re: [?] Nefungují mi vibrace v iPhone (ani v tichém režimu)

Příspěvek od Grim3rr »

Stal se me stejny problem. Zniceho nic přestali jit vibrace.
Jak ste to vyresili?
Vyzkoušeny sluchátka a ruzne manualni a softwarove zapina a vypinani. A nic.
Vyzkoušeno přepsání složky Celestial.framework/SystemSoundVibrationPatterns.plist A nic.

PLS Help.

vyreseno zde: viewtopic.php?f=27&t=14188
Pouze uživatel

KrejcaR

Re: [?] Nefungují mi vibrace v iPhone (ani v tichém režimu)

Příspěvek od KrejcaR »

Zdravim lidi, taky se mi tohle stalo už 2x.... jelikož nemám JB..žadnej zásah do SW... tak si stahuju z AppStore Aplikace...a právě ICQ , které jsem si stáhl...to udělalo...když jste online na mobilu a přihlásíte se na PC...tak vám to samozřejmě spadne... a hle přestali mi fungovat vibrace...ale jak to napravit...poprví to bylo opět zapnutím ICQ...ale asi tak po dnu..nevim jestli to bylo tim, ale dneska ...když mi to přestalo znovu vibrovat opět vinnou ICQ... tak jsem s tim hodil na postel...jak tu již někdo psal...a najednou to fungovalo...takže nwm jestli vám to pomuže jen píšu , jak se mi to podařilo nahodit :D

Odpovědět