Utopila jsem iPhone - je víceměnéně funkční, prosím pomoc

Zamčeno
alenka

Utopila jsem iPhone - je víceměnéně funkční, prosím pomoc

Příspěvek od alenka »

Prosím o radu. Utopila jsem v neděli iphone ve vaně, pod vodou byl ani ne sekundu. Usušila jsem (a holka hloupá :? ) jsem myslela, že je vše OK, protože fungoval, jen zlobil reproduktor - který jsem vysušila fénem (+ od té doby skladuji v teple a občas dám fénovou kúru).

Rozborku neumím (a návodů z youtube jsem se bála), takže vnitřek nijak vysušen nebyl.

V neděli vypnut. V pondělí jsem zapnula kvůli pracovním údajům v telefonu. Zjistila jsem, že reproduktor funguje, vše je OK. Až na to, že:
- při vypnutí se telefon znovu restartuje, tj. nejde vypnout
- čas od času (2-3x denně) mi napíše, že "toto příslušenství není kompatibilní" a zda chci zapnout fly mode.

Dnes přes noc jsem ho nabila a zůstává stále jen problém s restartem a fly modem.

V servisu mi včera řekli, že mi ho vezmou na "diagnostiku". Víc nic. Takže mi přišlo zbytečný ho tam dávat (pokud mi něco nebude fungovat, zjistím to - nepotřebuji je na to a platit za diagnostiku 500,-).

Jenže mám stále pochybnosti, že něco dělám špatně. :?: :( Můžete mi prosím poradit? (nejsem žádný odborník, ani ničitel mobilu, nikdy se mi tohle nestalo :oops: ).

Díky moc.

Vacil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: sob led 12, 2008 1:58 pm

Re: Utopila jsem iPhone - je víceměnéně funkční, prosím pomoc

Příspěvek od Vacil »

No jestli si neudelala rozborku a nevysusila ho vevnitr, tak bude vevnitr pomalu korodovat dal a treba za mesic uz ti nemusi fungovat .. tyhle "problemy" sou jen zacatek.

Je to jen teoreticky, ale vetsinou to takhle probiha ..

btw : nedavala si do ty vany sul ani podobny veci, ze ne?
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone

alenka

Re: Utopila jsem iPhone - je víceměnéně funkční, prosím pomoc

Příspěvek od alenka »

Vacil píše:btw : nedavala si do ty vany sul ani podobny veci, ze ne?


Měla jsem tam pěnu do koupele...

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: Utopila jsem iPhone - je víceměnéně funkční, prosím pomoc

Příspěvek od whisky96 »

tema o utopeni iPhonu tu je, a dokonca aj dost aktivna ...

pokracovat tam, toto vlakno zamkynam

viewtopic.php?f=85&t=3949

Zamčeno