Problém s fotákem- VYŘEŠENO

Odpovědět
lektor

Problém s fotákem- VYŘEŠENO

Příspěvek od lektor »

Mám problém s kamerou v mém iPhone,po spuštění se zobrazují pouze svislé čenobílé pruhy nebo hraje displej všemi barvami.Pokud se se vyfotí, obrázek se v nějaké barevné podobě normálně uloží.Mám firmware 1.1.4(4A102) který jsem zkusil znovu přehrát 1.1.4. ale vše zůstalo při starém.Prosím o info zda s tím má někdo zkušenost
Naposledy upravil(a) lektor dne pon zář 01, 2008 9:50 am, celkem upraveno 2 x.

couplu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 545
Registrován: ned čer 29, 2008 6:24 pm

Re: Kamera hraje všemi barvami

Příspěvek od couplu »

Rekl bych se to bude systemova vada...
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010

alanisko

Re: Kamera hraje všemi barvami

Příspěvek od alanisko »

neupadnul ti nahodou na zem? kamaradka ma uplne stejny problem... pak ji upadl jeste jednou a bylo to zasa chvili v pohode ale tedkom to myslim o5 zlobi..

lektor

Re: Kamera hraje všemi barvami

Příspěvek od lektor »

Právě že neupadl,napadá mě vyzkoušet přehrát firmware na 1.1.3.Pro zajímavost přikládám foto.

couplu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 545
Registrován: ned čer 29, 2008 6:24 pm

Re: Kamera hraje všemi barvami

Příspěvek od couplu »

Hmm, pekne, takovej obraz, takovej cistej...
Ale ne tedka bezesrandy, myslim si ze prehrati FW ti nepomuze, ale kazdopadne to muzes zkusit, ale pokud vada bude pokracovat, sel bych na reklamacku..
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010

alanisko

Re: Kamera hraje všemi barvami

Příspěvek od alanisko »

ty kamosce sem osobne zkusil vsechny dostupny firmware a nic... mozna budes mit stesti... kazdopadne me zajima jak to vyresis.. ona to uz vzdala a kameru nepouziva...

martas

Re: Problém s fotákem

Příspěvek od martas »

u 1.generace se mi to stalo taky, ale po pádu na zem...Nejspíš to bude vypadlej kontakt, protože mi v aplikaci Camera nejde vůbec nic (černá obrazovka) a tlačítko pro vyfocení je neaktivní (zašedlé)...Zkoušel jsem to i cestou vyfotit portrét u kontaktu a tam mi to hodilo ten samý obrázek jako je tu výše...S pádem se mi rozbilo i sklíčko na displeji, takže při výměně nechám zkontrolovat a pak napíšu jak to dopadlo.

lektor

Re: Problém s fotákem

Příspěvek od lektor »

Takže vyřešeno,výměnou foťáku a je to !

Odpovědět