Spatny senzor polohy

Odpovědět
Reaktor

Spatny senzor polohy

Příspěvek od Reaktor »

Nevi pls nekdo jestli se da iphone nejak nakalibrovat ? Mam ho dnes koupeny a po instalaci aplikace iPint mi natoci pivo sejdrem. Na druhem iPhonu je vsak vsechno v poradku. Je to duvod k reklamaci ?

pacholek

Re: Spatny senzor polohy

Příspěvek od pacholek »

neni, zkus jeste dalsi aplikace kde se vyuziva polohove cidlo... labirint, auta, nebo i otaceni fotek...

Reaktor

Re: Spatny senzor polohy

Příspěvek od Reaktor »

Labirint pouziva uplne jinou polohu (nalezato) takze tam to tezko vyzkousim, jde o to ze jestli apple vyrabi takovyhle sunky tak chci radeji starou dobrou nokii, kde jsem nemel za celych 13 let problemy. Mel jsem vedle sebe dva iPhony, jeden z T-Mobile a muj z Vodafone. Uz jen jas byl jinej a podotykam ze to nebylo nastavenim. Dalsi vec nehorazny padani iphonu napr. po minute hovoru, pri nastaveni casu, problem s pripojenim pres vpn, problem s registraci do itunes. Je toho opravdu hodne co me zamrzelo. Shodou nahod to bylo jen spatnym softwarem takze po resetu se vse opravilo ale ta poloha nejde. Dneska to jdu vyzkouset reklamovat a uvdime co na to panove z Vodafonu.

Ciko

Re: Spatny senzor polohy

Příspěvek od Ciko »

Stahni si z App Store aplikaci Dual level. Je to vodovaha s možností kalibrace a je free.

Reaktor

Re: Spatny senzor polohy

Příspěvek od Reaktor »

Jo ale to kalibruje tu vodovahu ne senzor v iPhonu :), co se tyce me reklamace. Dosel jsem tam rekl jsem ze mi blbne polohovy cidlo na iPhonu a dostal jsem fungl novej iPhone. Takze Vodafonu timto dekuji ze mi aspon takhle vysli vstric.

pacholek

Re: Spatny senzor polohy

Příspěvek od pacholek »

jenze kdyz tim iphonem budes hejbat tak poznas jestli ti opravdu blbne, nejde tu o samotnou kalibraci vodovahy
kazdopadne cg.. ne kazdymu ho hned vymenej ;)

Reaktor

Re: Spatny senzor polohy

Příspěvek od Reaktor »

Zajimalo by me proc tomu tak bylo, ze sahli pod pult a dali mi novy. Myslim ze pokud si clovek jde stezovat hned druhy den, neni moc prostoru k diskuzi. Dalsi vec je, ze si nedokazu predstavit, ze s datovym pausalem by me nechali cekat mesic bez nejakych kompenzaci.

Odpovědět