pohybove cidlo a chlad?

Odpovědět
jenicekk

pohybove cidlo a chlad?

Příspěvek od jenicekk »

tak me ted nejak blne iphone, kdyz vylezu ven do zimy prestane se obraz otacet v aplikacich jako je safari a fotky, ale zaroven ve vsech hrach atd funguje skvele, jak vlezu do mistnosti zacne rotovat i ve fotkach, setkal se s tim nekdo? dost me to mrzi protoze v aplikaci bitesms to nefunguje venku....
myslim ze to musi byt sw zalezitost kdyz funguje, ale zato nechapu ze v chladu prestane reagovat, to zas ukazuje na sw problem

radim1
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 20, 2008 7:38 am

Re: pohybove cidlo a chlad?

Příspěvek od radim1 »

Presne to sa mi raz stalo. Mal som ho v kufri auta. Odvtedy sa snazim ho v aute nenechavat - ked mrzne.
iPHONE 4 32GB White, fw 4.3.3 JB

jenicekk

Re: pohybove cidlo a chlad?

Příspěvek od jenicekk »

jenze me nejde momentalne nikdy venku, i kdyz je relativne teplo....a ihned vevnitr interieru zacne fungovat

radim1
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 20, 2008 7:38 am

Re: pohybove cidlo a chlad?

Příspěvek od radim1 »

Tak toto mi nerobi. Vtedy ,ked sa mi to stalo musel som restartovat a odvtedy ok.
iPHONE 4 32GB White, fw 4.3.3 JB

mettzed
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 325
Registrován: sob bře 08, 2008 12:52 pm

Re: pohybove cidlo a chlad?

Příspěvek od mettzed »

no hele a venku to zkoušíš při chůzi ?? Mě se iP venku neotáčí při chůzi protože čidlo je v pohybu ... ale když se relativně zastavim tak funguje normoš !!
iPhone 4 32 GB Black iOS 7.0.4
http://www.hfmagazin.cz

jenicekk

Re: pohybove cidlo a chlad?

Příspěvek od jenicekk »

zkousim to i za chuze i za stoje, v deaultnich apps nefunguje, ve hrach ano! a chladem to asi neni! dokonce sem soupl iphone do mrazaku, byl zmrzli jak cihla a fungoval, kdyz ho necham na okne vychladnou funguje taktez! ale jak vylezu vem a jsem na ulici prestane fungovat, prote nevysvetlitelne! jakym faktorem to muze byt ovlivneno

Neupozorňoval jsem tě již jednou, abys zmenšil nebo odstarnil svůj obrázek v podpisu? Jsi tím very out. Beavers.

Maethy
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 40
Registrován: stř lis 05, 2008 4:24 pm

Re: pohybove cidlo a chlad?

Příspěvek od Maethy »

Mě se to v poslendích dnech co venku mrzne taky často stává...asi to doopravdy bude tou zimou...
iPhone 4 (16GB White)
MacBook Air 11 (4.2)

Alo
Host
Host
Příspěvky: 34
Registrován: stř srp 20, 2008 8:20 am

Re: pohybove cidlo a chlad?

Příspěvek od Alo »

taky se mi iP neotáčel v defaultních aplikacích, ale ve hrách ano. Tak mi ho v O2 zreklamovali.. ale jestli ti bude fungovat v prodejně a před prodejnou ne, tak nevím, co ti na to řeknou:D
iPhone 3G 8GB FW 3.0

jenicekk

Re: pohybove cidlo a chlad?

Příspěvek od jenicekk »

beavers: ne, nevim o tom, dlouho sem tu nebyl a takovy ****** jestli sem velkym obrazkem out jdou mimo mne, sory ze neresim cipoviny, zamyslim se nad sebou

nenadavame na fore. dodo

Odpovědět