Display na iPhone 2G

Odpovědět
golonka

Display na iPhone 2G

Příspěvek od golonka »

Ahojte,
mam taky maly problem s mojim iPhone 2G..
Nejde mi display.. :( ked ho pripojim do iTunes, tak mi ide, dokonca aj budik mi kazde rano zvoni, ale display zostava cierny.....
Z toho usudzujem, ze asi bude problem s displayom.
Bol som v Mobil pohotovosti na Andeli, ale tam dostanu displaye na 2G az o mesiac a v MacZone asi za 2,5 tyzdna..

Nevedeli by ste mi s tym niekto pomoct skor? Byvam v Prahe...

Dakujem a prajem prijemny den
D

pharlap

Re: Display na iPhone 2G

Příspěvek od pharlap »

no kamarade.. to je husty.. ale iP.2G nebyl ofiko v prodeji v CR, tak s tim servisem to budes mit horsi.
Jinak jestli si zkusil udelat RESTORE apod., abys vyloucil SW chybu, tak to doopravdy vypada na problem s LCD displejem :( a tim padem servis..
Kdyz tak dej vedet, jak si dopadl!

golonka

Re: Display na iPhone 2G

Příspěvek od golonka »

Prispevok, na ktory odpovedame NEcitujeme. Staci pouzit "Odpovedat" a napisat odpoved. Precitaj si pravidla fora a FAQ. Paly

No restore by som aj urobil, ale neviem to... :-) robil mi to kamarat..
ale podla mna je este vacsi problem, ze mam PIN nielen na simke, ale aj na iPhone.. a bez displeju sa to tazko odomyka.. :-)
a tak sa mi zda, ze restore bez "odomknuteho" iPhone neurobis.. ci sa mylim??

pharlap

Re: Display na iPhone 2G

Příspěvek od pharlap »

RESTORE na zamknutym iP. udelas, protoze kdyz se to dostane do faze, kdy to chce heslo, tak se na obrazovce objevi nejaka hlaska..
JENZE.. pokud ti nejede displej, tak zadny hlasky ani neuvidis.
A pokud neumis RESTORE a musi ti to delat kamarad, tak se v soucasne dobe bavime v ciste hypoteticke rovine.
Doporucuji:
1/ udelat restore
2/ neresit PINy apod., protoze pri RESTORE se vsecko smaze a znovu nahraje.
3/ pokud bude uspesne.. a ja myslim ze bude.. tim padem ti iTunes napisou ze je iP. ready :) a budou stale problemy s displejem..
4/ najdi servis a reklamuj a cekej..
Podle mne nic rozumnejsiho udelat nejde :wink:

golonka

Re: Display na iPhone 2G

Příspěvek od golonka »

Diky moc..
sice restore neumim, ale pokukam tu po fore a naucim sa..
a mozno ho dovtedy na Maczone dostanu.. :-)

Este raz diky
D

studio.novotny

Re: Display na iPhone 2G

Příspěvek od studio.novotny »

Pokud jsi ten dispej jeste nesehnal, tak v Macwellu ho maj skladem. V patek jsem si tam vyzvedaval opravenej iPhone 2G (po padu praskly displej) a pan Kudrna mi tam rikal, ze jich maj dostatek...

Je to tohle:
http://www.macwell.cz/cs/macwell/apple- ... cd-tp.html

Fakt je ze mi to taky dalo zabrat to sehnat. Obvolal jsem snad vsechno co slo...

Odpovědět