Nefunkční sluchátko

Odpovědět
Survival

Nefunkční sluchátko

Příspěvek od Survival »

Kdyz nekomu volam, tak mi iPone zhruba za tri sekundy zacne odpocitavat sekundy, jako bych uz telefonoval, ale ono se pritom vubec nic nedeje. Na druhe strane telefon ani nezazvoni.
Kdyz mi nekdo zavola, tak hovor prijmu, ale vubec nic neslysim. Kdyz do telefonu, ktery vola iPhonu neco reknu, tak se mi to v tom samem telefonu ve sluchatku zopakuje.
Nevite co s tim? Mam Jailbreak a nedavno jsem si nainstaloval z Cydie *****
Jinak je iP naprosto v poradku. Prozkousel jsem to na vice telefonech i na vice SIM kartach. Nevite co s tim?
Udělal jsem i Restore a pořád nic.
Ve sluchátku při začínání vytáčení lupne, ale pak už nejde slyšet vůbec nic. Když na druhé straně hovor vypnu, iP dělá, že nic neví a volá dál.

Cenzura z mojej strany koli warezu! Ten tu nepropagujeme a ani nesirime. Paly

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Nefunkční sluchátko

Příspěvek od Paly »

Daj v nastaveniach Reset All Settings.

Za to, ze niekto stahuje cracknute app a potom sa mu pokazi iPhone je len a len jeho vec a jeho chyba! Kto nema v iPhone bordel nema problem!
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Survival

Re: Nefunkční sluchátko

Příspěvek od Survival »

Tak co mám dělat, když nemám kreditku? Ty by sis nechal zajít chuť na všechny ty aplikace? :(
Stále to nefunguje...

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Nefunkční sluchátko

Příspěvek od Paly »

Nechvalil by som sa tym a zaobstaral by som si kreditku (ako som to urobil) alebo zaloz ucet na US, kup si gift kartu a stahuj tak :)

Tak ked to stale neide a islo to tak postupne odinstaluvavaj tie app co si nahadzoval ako posledne a restartni za kazdym iPhone a skus hovor.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Survival

Re: Nefunkční sluchátko

Příspěvek od Survival »

Psal jsem, že jsem už udělal Restore :wink:.
V pondělí ho du reklamovat..

Tak jsem zjistil, že to není sluchátkem, protože zvuk při volání nejde ani z reproduktoru.
Nevíte co s tím může být? Software?

Admin: sorry
Naposledy upravil(a) Survival dne sob dub 25, 2009 10:50 am, celkem upraveno 2 x.

Survival

Re: Nefunkční sluchátko

Příspěvek od Survival »

Tvůj příspěvek jsem smazal, protože porušuješ pravidla fóra (viz odkaz), konkrétně o editaci příspěvků. Nauč se to a nebudeš mít problémy, jsi tady již dost dlouho na to, abys to uměl. Beavers.
viewtopic.php?f=112&t=10929

Odpovědět