senzor polohy

Odpovědět
podhajska

senzor polohy

Příspěvek od podhajska »

zdravim. mam iphone 3G(2.0.2 firmware) a ked si otrovim fotky a otocim iphone o 90 stupnov tak sa obrazok neobrati akoby mal, az po urcitej chvili, ale ked pockam a otoci sa a zase obratim iphone zase pockam, tak sa to rozbehne a funguje ako ma, ale nie vzdy. neviete kde je chyba? nemyslim, ze ten seznor polohy je zly, lebo ked hram hru ktora vyzazuje naklananie iphonu, tak to ide bezproblemov... mam iphone restornut?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: senzor polohy

Příspěvek od ls8 »

Co to je "po urcitej chvili"? 5 minut?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

podhajska

Re: senzor polohy

Příspěvek od podhajska »

teraz mi to napr islo hned ako ma. ale niekedy to trva tak 20 - 30 s a tiez to robi v ipode.

pacholek

Re: senzor polohy

Příspěvek od pacholek »

taky je dulezity si uvedomit ze nataceni fotek nefunguje ve vodorovne poloze (nebo poloze ji podobne jelikoz iphone nepozna jakym smerem jsi od nej ty) takze musis mit iphona svisle k zemi (pro nazornost jako bys ho mel polozeny na zdi) pak ma fungovat senzor okamzite

podhajska

Re: senzor polohy

Příspěvek od podhajska »

hmmm, zeby to bolo tym? neviem lebo teraz sa mi zda ze ide ako ma. ale pokial si pamatam, tak som viacej krat skusal to natacanie a nijako som zasadne nemenil polohu iphone, a raz to slo a raz nie. ale zatial to ide, tak dik za radu.

Odpovědět