velmi špatný signál u 3G

Odpovědět
joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

velmi špatný signál u 3G

Příspěvek od joxerveliky »

Ahoj koupil jsem od T-mobile 3G iphone, ale je tak strasne mizerny signal, ze to snad ani neni mozny. nekdy se uplne signal ztrati nadobro. Zkousel jsem dve simky od dvou operatoru a nic. V cem muze byt hacek? Provedl jsem restore na FW 2.1 a pouzil jsem Pwnage.
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: velmi špatný signál u 3G

Příspěvek od scorpi »

A chová se tak od zakoupení nebo až po pwnutí? Máš možnost vyzkoušet jiný iPhone, třeba kamaráda na stejném místě?

joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

Re: velmi špatný signál u 3G

Příspěvek od joxerveliky »

Tak je tomu tak, po tom co jsem provedl kompletni restore, tak signal bezi v pohode naplno.....prostim tedy o pomoc, kde muze byt problem, proc mi po Pwnagnuti telefonu zmizi naprosto signal??? Chtel bych mit v telefonu cydii a installer ale jak toho tedy dosahnout? Dekuji
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

flegmatik
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: úte zář 02, 2008 12:00 pm

Re: velmi špatný signál u 3G

Příspěvek od flegmatik »

pozri si ci mas vobec pripojenu simku na siet - zistis to v carier nastaveniach.... moze byt ze mas bloknuty tlf... ak urobis ciste iba upgrade na 2.1 bez zasahu - ide ti siet?
Iphone 3GS, 6.01, JB
Iphone 4, 5.11, JB
Iphone 5, 6.1, JB
Ipad 64GB 3G, 5.11, JB

joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

Re: velmi špatný signál u 3G

Příspěvek od joxerveliky »

Ahoj a děkuji, mas pravdu, vlastne mi vubec nenaskocila sit t-mobile.....no jo ale pritom jsem postupoval podle navodu kdyz jsem jailbrejkoval telefon...CO jsem tedy udělal špatně? Děkuji Za radu!
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

flegmatik
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: úte zář 02, 2008 12:00 pm

Re: velmi špatný signál u 3G

Příspěvek od flegmatik »

podla toho co som zatial zistil sa da odblokovat 3g len cez TURBOSIM a YESSIM.... mozem sa mylit..... ale skusal som odblokovat jeden nemecky t-mobile a zatial bezuspesne..... v pripade ze sa mi to podari oblokovat dam ti vediet ako.... /este mala otazka mas 1 alebo 2 generaciu iPhone?/
v pripade ze mas 1generaciu a pracujes na mac os pouzi tento navod:
http://www.iph0ne.sk/sk/navodMac.html
ja osobne som odblokovaval cez win a 1generaciu bez problemov presne podla tohoto navodu: http://www.iph0ne.sk/sk/navodPC.html
3g iphone sa mi zatial nepodarilo odblokovat......
Iphone 3GS, 6.01, JB
Iphone 4, 5.11, JB
Iphone 5, 6.1, JB
Ipad 64GB 3G, 5.11, JB

joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

Re: velmi špatný signál u 3G

Příspěvek od joxerveliky »

Dekuji, ale mam otazky.
To jako vsichni lidi zde na foru, kteri si koupili u nejakeho ceskeho prodejce iphone 3G ho nemaji JB? ja mel za to ze pokud telefon projedu pres Pwnag, tak budu moct stahovat aplikace tretich stran a pritom dal normalne volat? Vubec tomu nerozumim.....

Edit:
Takze odpovim si sam. Pro ty, kteří narazí na stajný problém.
Pomohli mi az kamaradi z "nejmenvaneho obchodu". Neni mozne aplikovat JB-nutou instalaci FW 2.1 na jakykoliv iPhone! Pro kazdy iPhon je potreba vytvorit vlastni instalacni balik pomoci PWnageTool a nasledne jim instalovat onen JB balíki do iPhonu. Potom vsechno funguje jak ma, a neobjevuji se chyby ruznych cisel

A když už si takto sám odpovídáš, tak také respektuj zásady fóra a edituj svoje bezprostředně předchozí příspěvky tak, jak jsem ti to předvedl já. K tomu slouží talčítko Upravit. Mod. Beavers.
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

Odpovědět