Citlivost mikrofonu

Odpovědět
cednicek

Citlivost mikrofonu

Příspěvek od cednicek »

Ahojte,

chci se zeptat, jake mate zkusenosti z citlivosti mikrofonu v aplikacich na nahravani audio poznamek ci nahravani videa.

Mam iPhone 2G a mikrofon pri hovoru je dle druhe strany v pohode, ale jakmile chci nahravat zvuk, napriklad pisnicku ci jine zvuky, ktere jsou podle meho nazoru dost nahlas, je to pak sotva slyset na maximalni hlasitost...

Jiste se najde nekdo, kdo pouziva audio poznamky, zajimala by me vase zkusenost...


Diky moc

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Citlivost mikrofonu

Příspěvek od ls8 »

Jo, je to dost potichu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

cednicek

Re: Citlivost mikrofonu

Příspěvek od cednicek »

Zjistil jsem, cim to asi muze byt. Jedna se o pouzity mikrofon, protoze dle informaci ma iPhone 3G lepsi. Je to napsano u kazde aplikace pro nahravani AUDIA v AppStore. Pokud se pripoji sluchatka, jede to jako drak, ale to je mi vcelku k nicemu...abych mohl natacet video, nebudu prece porad pripojovat sluchatka.

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Citlivost mikrofonu

Příspěvek od ygy »

myslim ze to tak neni ja mam ip 1 generacie a cez viderocorder mi mikrofon nahrava bez problemoc a zaznamena to aj najmensi sum tak by som to skor dal na vinu aplikacii

cednicek

Re: Citlivost mikrofonu

Příspěvek od cednicek »

Nevim, ale napriklad aplikace SoundMeter v popisu uvadi, ze u prvni generace je treba pripojit sluchatka pro lepsi zaznam, ze neumoznuje jisty algoritmus. Viz Appstore a SoundMeter

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Citlivost mikrofonu

Příspěvek od Beavers »

Mně se nikdy u 1.1.4 nepodařilo docílit toho, aby mi audiorecorder a videorecorder nahrávaly zvuk, ať jsem dělal, co jsem dělal (řídil jsem se návody a radami z celého světa). Nakonec šly obě aplikace pryč pro svou nepoužitelnost.

Odpovědět