Zamrzaní iphone 3G

Odpovědět
mira.t

Zamrzaní iphone 3G

Příspěvek od mira.t »

Mám asi měsíc starý iPhone. Asi po týdnu se začal sekat. V průměru asi tak jednou denně se zasekl a nešlo s ním nic dělat, pomohl jen restart (home + power).
Šel jsem ho teda reklamovat a vrátil se zpět, že je v pořádku. Problémy samozřejmě nezmizely.
Koukal jsem na všechny možné fóra na světě a nikde žádná rada. Většinou udělat restor. Ale nic nepomohlo.
Nemáte někdo nápad co by s tím mohlo být a jak to vyřešit?

Děkuji.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Zamrzaní iphone 3G

Příspěvek od ls8 »

To znamena ze jsi restore udelal, ale stale se to chova stejne?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Diablo

Re: Zamrzaní iphone 3G

Příspěvek od Diablo »

Dobre by bylo rict co napr delas ve chvili kdy se ti ten iPhone "zasekne" .

mira.t

Re: Zamrzaní iphone 3G

Příspěvek od mira.t »

Upřesnění k problému.
Restore jsem udělal a chová se to stejně.
Asi 95 procent zamrznutí je ve chvíli kdy "odemykám" iphone, tedy kdy na obrazovce svítí Slide to unlock. V této chvíli to zamrzne. Buď po po odemčení nebo ani nestačím odemčít (prostě jen stisknu tlačítko Home).
Navíc teď jsem ještě zjistil, že iphone pak reaguje na 2 věci ... restart a vytažení SIMky (následně proběhne restart).

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Zamrzaní iphone 3G

Příspěvek od ls8 »

Udelat restore (kompletni reinstalace systemu). Pokud problem nezmizi, reklamovat.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

mira.t

Re: Zamrzaní iphone 3G

Příspěvek od mira.t »

To by bylo i pro mě nejlepší řešení.
Na reklamaci to bohužel už bylo, ale vrátili ho zpět, v protokolu bylo, že telefon je v pořádku.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Zamrzaní iphone 3G

Příspěvek od ls8 »

To je obvykla taktika servisu. Dones jim to znova, nejlepe primo pred nimi predved jak to zamrzne.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

mira.t

Re: Zamrzaní iphone 3G

Příspěvek od mira.t »

Na další reklamaci jsem už moc neměl chuť. Po pátrání na různých fórech jsem zkusil kde co, ale jednu věc ještě ne. Výměna SIM karty. Dal jsem tedy do iPhonu jinou SIM kartu a je to už asi 4 den a bez zaseknutí. Tak snad to bude OK, dneska si zajedu vyměnit starou SIMku a uvidíme. :-)

Odpovědět