Jak poslouchat hudbu i při hraní her

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
dj-tony

Jak poslouchat hudbu i při hraní her

Příspěvek od dj-tony »

Určitě se vám stalo, že když posloucháte hudbu a chcete hrat hru tak se přehravač sam pausne a začné hrat ta hudba z her ktery není nic moc něky.. ale když máte v settings nastavene u home tlačíta při tom rychlem dvoustlačením zapne iPod tak to jde! jednoduše:

1. zapnětě přehravač ať hraje
2. zapně hru
3. a následně co možna nejdřív než se hudba vypne 2x po sobe stlačit home, naskočí toto iPodové okýnko
Obrázek
4. hudba se stejně zastaví, ale to okynko zůstane pořad spuštěné a vy můžete hudbu znovu spustit, tím se zastaví hudba ze hry a bude hrat jen iPod

doporučuju počkat až se iPod při spuštění hry uplně zastaví a až pak dat znovu play, někdy se mi to kouslo...

mno mělo by to fungovat pripomínky na SZ. a doufam že jsem vam trochu pomoh a že to tu není :wink:

andrejkovo

Re: Jak poslouchat hudbu i při hraní her

Příspěvek od andrejkovo »

Pokiaľ máte backrounder z cydie tak stači len podržať home tlačítko pri iPod prehrávači a hudba vám hrá aj v hre. :wink:

Hind

Re: Jak poslouchat hudbu i při hraní her

Příspěvek od Hind »

Tak ja toto osobne resim jinym zpusobem, a to, ze kdyz posloucham mp3 pres sluchatka, pak zapnu hru a mp3 se stopne. Tu pak spustim pomoci tlacitka v mikrofonu. Tento zpusob vsak resi jen music pres sluchatka.

iMaty

Re: Jak poslouchat hudbu i při hraní her

Příspěvek od iMaty »

Zajímavé, dlouho jsem přemýšlel, jak nad tím vyzrát, ale nakonec jsem přišel na jiný způsob. Po zapnutí hry iPhone uspím, pak zmáčknu 2x home na slide and unclock pustím písničku, odemču a jsem ve hře s hudbou.
Ten postup od dj-tony nejde u všech her, třeba bejeveld

Odpovědět